{{suggestion}}
{{product.title}}
{{suggestion}}
{{product.title}}

GARANTĒJAM: Sagatavosim ŠODIEN

KAMPAŅAS NOTEIKUMI

Biežāk uzdotie jautājumi:

 Vai NAUDAS GARANTIJA attiecas arī uz mani? Jā , ja es esmu reģistrēts 220.lv klients, kā arī:

 1. Esmu pasūtījis preces ar zīmi “Ir Noliktavā”
 2. Veicu pasūtījumu darba dienās līdz 13:00 un sestdienā līdz 12:00

220.lv GARANTĒ , ka Jūs varēsiet saņemt preci kādā no veikaliem Rīgā tajā pašā dienā. Par naudas garantijas īstenošanu , mēs Jums paziņosim papildus.

 Es vēlos saņemt piegādi uz mājām vai saņemt to Omniva pakomātos, vai uz mani arī attiecas NAUDAS GARANTIJAS nosacījumi?

 1. Jā, 220.lv GARANTĒ , ka mēs sagatavosim un nodosim preci kurjeram tajā pašā dienā , ja preces būs atzīmētas ar zīmi “Ir noliktavā” , un pirkums tiks veikts darba dienās līdz plkst. 13:00 , un setstdienās līdz plkst 12:00, kā arī ja Jūs esat reģistrējies 220.lv lietotājs. Par preču nosūtīšanu uz izņemšanas punktiem Jūs informēs papildus.

Gadījumā, ja mēs neizpildam doto solījumumēs Jums uzdāvināsim 20eur “220.lv naudā” nākamajam pirkumam. “220.lv naudatiks ieskaitīta Jūsu kontā pēc pasūtījuma izpildes. Par “220.lv naudasieskaitījumu Jūsu kontā, mēs Jums paziņosim papildus.

Kampaņa attiecas uz precēm, kurām ir sekojošais marķērjums:


DETALIZĒTĀKI KAMPAŅAS NOTEIKUMI

Šī kampaņa attiecas uz 220.lv interneta veikala pircējiem, kuru noformētajā pasūtījumā visām precēm ir īpašs marķējums „Garantējam piegādi šodien” un „Prece ir noliktavā”.

Vispārējie noteikumi:

 1. Šī kampaņa attiecas tikai uz 220.lv interneta veikala tirgotajām precēm, kurām ir marķējums „Garantējam piegādi šodien” un „Prece ir noliktavā”.
 2. Šīs kampaņas organizators un izpildītājs ir SIA „Pigu LATVIA”, reģ. Nr.: 43603025092 , juridiskā adrese: Ģertrūdes iela 94A, Rīga. Tālāk tekstā – IZPILDĪTĀJS.
 3. Organizators patur tiesības jebkurā brīdī, bez iepriekšēja paziņojuma, mainīt akcijas noteikumus un kārtību, izvietojot jaunās izmaiņas interneta vietnē www.220.lv. Jaunie likumi un kārtība stājas spēka no to publicēšanas brīža.

Noteikumu nosacījumi:

 1. Kampaņa attiecas uz SIA „Pigu LATVIA” reģistrētiem un nereģistrētiem pircējiem, kuri veic pasūtījumus 220.lv interneta veikalā, darba dienās līdz 13.00 un sestdienā līdz 12:00.
 2. Šī kampaņa attiecas tikai uz precēm, kurām ir marķējums „Prece ir noliktavā” un „Garantējam piegādi šodien”.
 3.  220.lv apņemas sagatavot pasūtījumu, kas ietver visas preces, kuras apzīmētas ar marķējumu „Prece ir noliktavā” un „Garantējam piegādi šodien”, pircējam, kurš šo pasūtījumu ir veicis. Šī nosacījuma neizpildes gadījumā, mēs pircējam dāvināsim 20 eiro-220.lv naudā.

Kampaņas noteikumi:

 1. Veiktajā pasūtījumā visām precēm ir marķējums „Prece ir noliktavā” un „Garantējam piegādi šodien”.
 2. Pasūtījuma apstiprinājuma vēstulē/ SMS ziņā tiek norādīts pasūtījuma numurs un tā izpildes termiņš līdz 18.00 pasūtījuma veikšanas dienā.
 3. Gadījumā, ja pasūtījuma izpildes termiņš vēlākā gaitā mainās, un pie tā nav vainojams Pircējs, mēs pircējam uzdāvināsim 20 eiro-220.lv naudā.
 4.  Attiecībā par pasūtījuma gatavību Pircējs tiek informēts elektroniskā veidā vai ar SMS ziņas palīdzību. Tādā gadījumā, ja pasūtījums netiks sagatavots noteiktajā laikā, Pircējs tiks informēts par preces kavēšanos un par viņam piešķirto dāvanu 20 eiro-220.lv naudā.
 5. 220.lv apņemas preci sagatavot tajā pat dienā, taču tas nebūt nenozīmē, ka šī prece Pircējam tiks piegādāta tajā pat dienā. Precīzs preces piegādes termiņš tiks norādīts pasūtījuma noformēšanas pirmajā posmā, kā arī vēstulē, kurā tiks sniegta informācija par pasūtījuma statusu.
 6. Garantija nozīmē, ka prece tiks sagatavota un šo faktu apstiprinoša informācija tiks saņemta tajā pat dienā, tālāk tekstā norādītajos termiņos:

 • Pasūtījumu izsniegšanas centrā Daugavgrīvas ielā 114, līdz 20.00 (iespēja saņemt uzreiz);
 • Gadījumā, ja pasūtījums ir pasūtīts ar piegādi mājās vai uz pakomātu, līdz plkst. 22:00, tad pasūtījumu ir iespējams saņemt rīt (vai tuvākajā darba dienā).

Naudas garantijas un 220.lv naudas piemērošanas kārtība:

 1. Reģistrētiem pircējiem: virtuālā nauda, 20 eiro-220.lv naudas apmērā, pārskaitījums uz 220.lv kontu, vadoties pēc šīs adreses: http://220.lv/lv/t/220lati.
 2. Nereģistrētiem lietotājiem: tiek nodrošināta iespēja saņemt 220 naudu pēc konta izveidošanas ar speciālas saites palīdzību, kura tiks izsūtīta vēstulē kas tikusi norādīta pasūtījuma noformēšanas brīdī.
  Ja pircējs neizveidos kontu caur dotās saites palīdzību 3 mēnešu laikā no vēstules saņemšanas - 220nauda netiek piešķirta.
 3. Virtuālā nauda Pircējam tiek ieskaitīta tādā gadījumā, ja preces piegāde netiek veikta tajā pat dienā, kad ir veikts pasūtījums, līdz 18.00.
 4. Pircēja saņemtā virtuālā nauda nav apmaināma pret skaidru naudu.
 5. Atbilstoši šo Noteikumu noteiktajai kārtībai, virtuālā nauda ir spēkā 3 (trīs) mēnešus no brīža, kad to ir saņēmis Pircējs.
 6. Ar virtuālās naudas palīdzību Pircējs var segt līdz 20% no preces vērtības, kas tiek iegādāta 220.lv interneta veikalā.
 7. Visa informācija par 220.lv virtuālo naudu, ietverot, taču neaprobežojoties, to izmantošanas kārtību, ņemot vērā šajos Noteikumos paredzētos izņēmumus, ir attainota 220.lv interneta veikala interneta vietnē.
 8. Virtuālā nauda/atlaižu kods Pircēja kontā tiks ieskaitīti pēc pasūtījuma izpildes.

Citi noteikumi

 1. SIA „Pigu LATVIA” patur tiesības mainīt kampaņas Noteikumus un kārtību jebkurā brīdī, attiecībā par to informējot Pircēju, tādā pat veidā, kādā tika publicēti šie Noteikumi. Jaunie Noteikumi un kārtība stājas spēkā nekavējoties, no to publicēšanas brīža interneta veikala interneta vietnē www.220.lv.
 2. SIA „Pigu LATVIA” neuzņemas atbildību par zaudējumiem, kas radušies kampaņas noteikumu pārtraukšanas vai izmaiņu veikšanas rezultātā.

Radušies kādi jautājumi, sazinies ar mums:

 • Zvanot 220.lv klientu apkalpošanas centram,: tālrunis: 25220220 (visu diennakti);
 • Rakstot uz e-pastu: palidziba@220.lv.

Identificējot krāpšanas gadījumus, ieskaitot gadījumus,  kad pircējs pārkāpj kampaņas noteikumus, tos ļaunprātīgi  izmantojot savā labā (piemēram, tiek veikts liels pasūtījumu skaits, bet apmaksāti tiek tikai tie, uz kuriem garantija neattiecas), SIA „Pigu LATVIA” patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma šim pircējam anulēt  saņemtos 220-eiro.

SNIEDZAM KONSULTĀCIJAS VISU DIENNAKTI
25220220
Lapas 220.lv pilnā versija