Aizkaru stangas, karnīzes

(1667)

Vai Jums jau ir savs ideālais dizains istabām? Vai Jums ir vēl lietas, kuras vēlaties pielabot, nomainīt, atjaunot? Koptēlu izveido detaļas, kas savā starpā saskan, veidojot interesantu kopumu. Ir simtiem veidu, kā atsvaidzināt telpu. Aizkaru karnīzes - viens no tiem. Tās var pat visgarlaicīgāko istabu padarīt ievērojamu un piešķirt tai īpašo odziņu. Ja gribas izcelties, izvēlieties divrindu karnīzes aizkariem. Iespējams gribat kaut ko vienkāršāku. Tad noder vienas rindas karnīzes. Bet tieši kādas Jūs tās vēlaties? Klasiskas vai ar pievilcīgu dizainu? Ar gredzeniem vai āķīšiem? Karnīzes materiāls un krāsa var būt izšķirošie faktori. Metāls, koks, plastmasa - kas Jūs uzrunā? Reizēm, lai izmainītu skatījumu uz mājokli, pietiek vien ar mazām izmaiņām. Mainās ne tikai izskats, bet arī sajūta tajā atrodoties. Neļaujiet jaunām pārmaiņām Jūs nobiedēt, varbūt tieši tas ir vajadzīgs, lai no jauna varētu sajusties mājās kā pilī!

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 079 vērtējumi. Apskatīt visu

Aizkaru stangas, karnīzes internetā

Interneta veikals 220.lv piedāvā plašu dažādu veidu karnīžu sortimentu. Mūsu vietnē jūs atradīsiet, cauruļveida, līstu un stīgu modeļus, kā arī karnīzes aizkariem no alumīnija profila, pieejama arī aizkaru stangas pie griestiem un aizkaru sliedes. Izvēloties aizkaru stangu, svarīgi ir adekvāti novērtēt, kāds veids ir pietiekami izturīgs, lai noturētu jūsu izvēlētos aizkarus, un kāds estētiski izskatīties un iederēsies jūsu mājas interjerā.

Cauruļveida modeļi jeb aizkaru stangas var būt izgatavotas no koka, plastikas vai metāla. Parasti tiem ir caurules forma un tās ir piemērotas nelieliem logiem. Ja tādas karnīzes garums pārsniegs trīs metrus, jūs nevarēsiet brīvi atvilkt un aizvilkt aizkarus, tāpēc jums būs vajadzīgi aizkari, kas sastāv no vairāk kā divām daļām. Ja apaļa karnīze jums kādu iemeslu dēļ nav piemērota, mēs iesakām pievērst uzmanību līstu izstrādājumiem, kuru konstrukcija sastāv no uzlikas, kas komplektēta ar slīdošiem stiprinājumiem. Neskatoties uz izplatīto viedokli par plastikāta modeļu trauslumu un neizturīgumu, aizkaru sliede ir visai izturīga un var noturēt pat ļoti smagus aizkarus. Tās būs lieliski piemērotas tādos gadījumos, kad aizkari ir ļoti lieli vai šūti no smaga auduma. Stīgu karnīzes vislabāk būs piemērotas viegliem aizkariem un tām ir ļoti vienkārša konstrukcija, tāpēc to var viegli un ātri samontēt vien dažu minūšu laikā. Tās var stiprināt gan pie sienas, gan pie griestiem. Alumīnija profila modeļi būs visvairāk piemēroti tādā gadījumā, ja logs ir ļoti plats vai starp logu un griestiem ir ļoti mazs attālums. Aizkaru stanga ir ne tikai praktisks un fi\unkcionāls elements, bet var pildīt arī dekoratīvu funkciju.

Interneta veikals 220.lv piedāvā plašu aizkaru turētāju sortimentu, tāpēc mūsu vietnē jūs noteikti atradīsiet jūsu mājai vispiemērotākos variantus.