ad

Dzirdes aparāti

(11)

Dzirdes aparāti ir brīnišķīgs un inovatīvs risinājums visiem tiem cilvēkiem, kas saskārušies ar dažādiem dzirdes traucējumiem un atšķirīgām vājdzirdības pakāpēm. Šīs iekārtas izvēli parasti nosaka profesionāla veselības aprūpes speciālista rekomendācijas, kas balstītas uz pacienta individuālajiem audiometrijas rezultātiem. Tehnoloģijām strauji attīstoties, dzirdes aparātu tirdzniecība ir tikai augusi, tāpēc interneta veikals 220.lv Jūsu ērtībai ir apkopojis dažus no pieprasītākajiem un cenās pieejamākajiem modeļiem, lai konkrētās iekārtas iegāde nesagādātu problēmas pat maciņiem ar ierobežotām budžeta iespējām. Mūsu klāstā pieejamie aparāti ir efektīvi, praktiski, pievilcīgi, īpaši ērti lietojami un teju vai nepamanāmi aiz lietotāja auss ļipiņas; atlasiet sev piemērotāko modeli, papildiniet iepirkumu groziņu ar īpaši izmeklētam un iekārtai pielāgotām cinka baterijām, un sakiet ardievas ar vājdzirdību saistītajām neērtībām!

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 4.8/5
1 694 vērtējumi. Apskatīt visu

Dzirdes aparāti pensionāriem – Mūsdienīgi, pievilcīgi un ērti lietojami risinājumi

Atbilstoša un kvalitatīva dzirdes aparāta izvēle nebūt nav viens no tiem vieglākajiem uzdevumiem, taču, pārzinot savu personīgo traucējumu īpatnības, kā arī mūsdienu tirgū pieejamo iekārtu kvalitātes iezīmes, šis process kļūst daudzreiz vienkāršāks. Labi dzirdes aparāti, kas piemēroti gan pensionāriem, gan gados jaunākiem cilvēkiem, visbiežāk ir aprīkoti ar plašu frekvences diapazonu (no 300 līdz 6000 Hz), ergonomisku formu un diviem atšķirīgiem darbības režīmiem – klusai un trokšņainai videi.

220.lv interneta veikalā atrodamās iekārtas var lepoties ar sekojošajām iezīmēm:

  • Pievilcīgu un minimālistisku ārējo dizainu;
  • Augsto skaņu skaļumu līdz pat 128 decibeliem;
  • Skaņu pastiprinājumu līdz pat 40 decibelu atzīmei;
  • Mūsdienīgo un praktiski nēsājamo BTE (behind-the-ear) jeb aizauss stiprinājumu;
  • Trim auss kanāla izmēriem pielāgotiem uzgaļiem – šaurs, vidēja izmēra, plats.

Ir vērts atzīmēt, ka dzirdes aparāts iekļaujas medicīnas iekārtu kategorijā. Tas nozīmē, ka pirms tā iegādes ir svarīgi konsultēties ar sertificētu medīcinas profesionāli, kurš spēs objektīvi novērtēt Jūsu esošo vājdzirdības pakāpi, lai piemeklētu iekārtu, kuras specifikāciju klāsts maksimāli atbilstu Jūsu individuālajām vajadzībām.

Ilgtspējīgas dzirdes aparātu baterijas bez pievienota dzīvsudraba

Iegādājoties savām vajadzībām pielāgotu iekārtu, noteikti jāatceras arī par ilgtspējīgu un apkārtējai videi draudzīgu bateriju piemeklēšanu. Mūsu sortimentā aplūkojamas uzticamā dāņu ražotāja ReSound dzirdes pastiprināšanas iekārtu baterijas, kuru sastāvā nav iekļautas dzīvsudraba daļiņas. Šīs baterijas darbojas pateicoties tā sauktajai cinka un gaisa tehnoloģijai; noņemot aizsargplēves pārklājumu, gaisa daļiņas nonāk akumulatorā, tādējādi uzsākot elektroenerģijas ražošanas procesu.

ReSound baterijas būs lielisks risinājums tieši Jūsu medicīnas iekārtas darbības nodrošināšanai, ja:

  • Vēlaties maksimāli pagarināt Jūsu dzirdes aparāta darbības laiku;
  • Dodat priekšroku baterijām bez pievienota dzīvsudraba;
  • Meklējat cenā pieejamu un lētu risinājumu.

Lēti dzirdes aparāti interneta veikalā 220.lv - Iegādājieties un saņemiet jau tuvāko darba dienu laikā

Neļaujiet ķibelēm ar dzirdes pasliktināšanos pazemināt savu dzīves kvalitātes līmeni un iegādājieties kvalitatīvu medicīnas iekārtu pat neizejot no mājām. Interneta veikala 220.lv tiešsaistes veikala ailēs Jūsu uzmanībai pieejami uzticami, parocīgi un cenā pieejami dzirdes aparāti (dzirdes aparāts cena sākot no 49 eiro), kas ļaus Jūsu iemīļotākajām skaņām un melodijām atdzimt pavisam jaunā līmenī!

220.lv iesaka - pievienojiet izraudzīto preci Jūsu virtuālajam iepirkumu groziņam, veiciet pasūtījuma apmaksu un izvēlieties preces saņemšanu kādā no mūsu pasūtījumu izsniegšanas punktiem Rīgā, Maskavas ielā 257 vai Daugavgrīvas ielā 114, kā arī Daugavpilī, Cietokšņa ielā 60, lai izņemtu pasūtījumu sev ērtā laikā un vietā. Ņemiet vērā, ka klienti ar jau apmaksātiem pasūtījumiem (apmaksa veikta pirms preces saņemšanas) rindā tiks apkalpoti ātrāk!