Auskari

(1568)

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Auskari internetā

Auskari ļauj ļoti ātri un vienkārši parūpēties par savu imidžu – ir tikai jāizvēlas vispiemērotākais dizains, un Jūs izskatīsieties pavisam citādi. Rūpīgi piemeklēti sieviešu oriģinālie auskari ļauj akcentēt sejas formu, demonstrēt noskaņojumu, paust priekšrocības, tādēļ ir ļoti svarīgi zināt, kam būtu jāpievērš uzmanība to izvēles laikā.

Sejas formai pieskaņoti auskari

Tas ir viens no visvienkāršākajiem veidiem, kā var noskaidrot, kādi auskari (lodītes, garie vai citi varianti) Jums ir visvairāk piemēroti. Apaļas formas sejai vairāk ir piemēroti gari, nokareni auskari, kvadrātveida sejas formu mīkstinās apaļi auskari, savukārt daiļā dzimuma pārstāvē ar pagarinātu sejas formu rekomendējami nelieli spīdoši sudraba auskari, vai arī citu materiālu auskari. Visvairāk ir paveicies tiem, kas ir ovālas formas seja – tiem teicami būs piemēroti ar mazie auskari – gredzentiņi, un lielie masīvie sarkanie auskari un citi spilgti varianti.

Auskari saskaņā ar vecumu

Bieži tiek apgalvots, ka vecākām sievietēm vairāk ir piemēroti aksesuāri, kas tuvinās klasiskajam stilam, savukārt meiteņu auskari var būt daudz spilgtāki un draiskāki. Jaunajiem būs piemēroti auskari taureņu, ziedu, ziedlapiņu formā, savukārt nobriedušākām sievietēm būs pa prātam solīdi dzintara, sudraba vai pērļu auskari. Taču tas nav obligāts nosacījums – ja ir vēlēšanās izcelties no pūļa un uzsvērt savu jauneklību, skaisti liela izmēra auskari – ziedi, ziedlapiņas vai kādi citi varianti būs piemēroti ikvienā vecumā.

Auskari ikvienam gadījumam

Auskari līgavai uz kāzām – viens no svarīgākajiem aksesuāriem, ko arī ir jāizvēlas piemērotu savai sejas formai. Šajā gadījumā tostarp ir jāņem vērā arī matu sakārtojums – ja tas saista uzmanību, līgavas auskariem ir jābūt mazāka izmēra, pretējā gadījumā var izvēlēties arī daudz masīvāku auskaru risinājuma variantu. Citu svētku sakarā būs piemēroti spīdoši aksesuāri vai arī auskari – gredzeni, savukārt ikdienai vajadzētu izvēlēties mazāk izaicinošus, ausij pieguļošus variantus – teicami būs piemēroti melnas krāsas auskari vai arī citi, ne tik spilgti rotājumi.

Tiem, kas meklē, kur līgavai un ikvienai sievietei, kas domā par savu imidžu, auskarus varētu nopirkt lētāk, mēs aicinām ienākt mūsu interneta veikalā 220.lv, lai iepazītos ar plašo auskaru piedāvājuma klāstu. Rotaslietas pie mums ir nopērkamas par labām cenām. Vēl jo vairāk, tos ir iespējams iegādāties pat neizejot no mājas – auskarus ar interneta starpniecību ir iespējams pasūtiet tikai ar dažiem peles klikšķiem, un pavisam drīz tie tiks nogādāti līdz Jūsu namdurvīm, saskaņā ar Jūsu norādīto adresi