Rokassprādzes

(405)

Burvīgas rokassprādzes sievietēm no zelta, sudraba, diegiem, rodija, nerūsējošā tērauda u.c. sakausējumiem. Dabīgie akmeņi akcentēs greznību un eleganci. Ikdienā katra sieviete vēlas justies īpaša, izcelties starp apkārtējiem un meklē veidus kā to panākt ar apģērbu, apaviem, aksesuāriem. Rokassprādzes ir piemērotas gan lietošanai ikdienā, gan svinīgos pasākumos. Mūsu klāstā Jūs atradīsiet oriģinālus izstrādājumus katrai gaumei - no dzintara, kabalas aproces, dabīgās ādas, Swarovski kristāli, no pērlēm vai kvarca. Īpašu šarmu garantēs mazi piekaramie kuloni, Jūs akcentēt svarīgus dzīves notikumus vai vērtības. Izsmalcināti dizaini klasiskā stila piekritējiem un krāšņi modeļi ekstravagantām sievietēm. Iepazīstieties ar 220.lv interneta veikala piedāvājumiem, kur rokassprādzes var iegādāties jebkurā Jus ērtākajā laikā par super cenām.

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Rokassprādzes internetā

Ja ir vēlme iegūt brīnišķīgu, viegli saskaņojamu ar apģērbu aksesuāru, mēs bieži izvēlamies rokas rokassprādzes – tas ir viens no visvienkāršākajiem veidiem piešķirt savam imidžam jaunas noskaņas, neatkarīgi no tā, vai Jūs vēlaties izskatīties vienkārši, vai arī cenšaties panākt apkārtējo uzmanību. Taču, kad nākas izlemt, kādas krāsas pērlītēm ir jābūt rokassprādzē, vai arī no kāda materiāla tai būtu jābūt, Jūs gaida variantu dažādība, jo šo sieviešu aksesuāru sortiments – patiešām ir ļoti plašs.

Rokassprādzes dizains

Izvēloties šo aksesuāru attiecīgo stilu, Jūs veidojat savu imidžu – plānās auklas rokassprādzes, kas līdzinās ķēdītei, piešķirs eleganci un izsmalcinātību, savukārt spilgtās rokassprādzes no pērlītēm, akmentiņiem piešķirs draiskulīgu izskatu. Ja Jūs vēlaties izcelties no pūļa, tad varat sevi izrotāt ar vairākiem šāda veida aksesuāriem, taču, ja Jūs izvēlaties to atšķirīgus modeļus, lūdzu, pievērsiet uzmanību, ka rokassprādzes pērlītēm ir jābūt vienādas krāsas, un, ja modelis ir tāds pats, tad var izvēlēties arī dažādu krāsu toņus. Ne mazāk svarīga ir rokassprādzes aizdare – tai ir jābūt izturīgai un ērtai Jums.

Rokassprādzes materiāls

Sieviešu ādas rokassprādzes ir viena no vispopulārākajām izvēlēm, kad ir vēlme iegūt skatus saistošu aksesuāru katrai dienai vai arī īpašu gadījumu sakarā – rokassprādzes āda var būt mākslīga un dabīga, un atkarībā no vajadzībām, ir iespējams izvēlēties vispiemērotāko variantu. Ādas rokassprādzes visbiežāk mēdz būt daudz masīvākas, salīdzinājumā ar citiem izstrādājumiem, un teicami ir piemērotas gadījumā, kad ir vēlēšanās, lai roka izskatītos tievāka. Tiem, kuriem patīk autentiskus, iepatiksies misiņa rokassprādzes, savukārt tiem, kas vēlas izskatīties eleganti, būs interese par rokassprādzēm ar akmentiņiem – tās arī mēdz būt ļoti atšķirīgas.

Rokassprādzes labākajām draudzenēm

Vienādas rokassprādzes draudzenēm – salīdzinoši sena, taču vēl arvien populāra tradīcija, ko ar prieku izvēlas dažāda vecuma daiļā dzimuma pārstāves. Ja Jūs vēlaties iegūt aksesuāru, kas atklāj īpašu saikni, atcerieteis, ka rokassprādzes ir draudzības simbols, tādēļ atliek tikai izvēlēties visskaistāko dizainu, lai pārsteigtu ar savu izvēli draudzeni.

Ja Jūs interesē rokassprādzes draudzenēm vai arī pašai sev, mēs aicinām ieskatīties interneta veikalā 220.lv, kur Jūs gaida šo aksesuāru plaša izvēle. Šeit rokassprādzes sievietēm, meitenēm un visiem pārējiem tiek tirgots par zemām cenām, kasļaus ieekonomēt vairāk naudas. Rokassprādzes internetā ir iespējams pasūtīt dažu minūšu laikā, un Jūs varēsiet ieekonomēt naudu – atliks tikai izvēlēties visskaistākos aksesuārus un pavisam drīz mēs piegādāsim tos līdz Jūsu namdurvīm.