Sieviešu maki, karšu maki

(516)

Kvalitatīvi sieviešu maki un karšu turētāji no dabīgās ādas, mākslīgās ādas, kā arī tekstila naudas vai kredītkaršu glabāšanai. Eleganti modeļi klasikas cienītājiem, oriģināli varianti modes tendenču sekotājiem un praktiski dizaini ikdienai. Laikmetā, kad vairāk aktuāli ir bezskaidras naudas norēķini, ir vērts dot priekšroku kompaktiem risinājumiem. Jūsu izvēlei ir pieejami gan mazi izmēri, gan salokāmie, gan lieli, kur pietiks vietas monētām, banknotēm, kartēm. Melni, sarkani, ar rakstiem, rāvējslēdzējiem, turētāju, izšuvumiem, metāla dekoriem vai unikāliem rakstiem - ikviens atradīs to, ko sirds kāro. Šis aksesuārs var daudz ko pastāstīt par savu īpašnieci - temperamentu, vērtībām, stilu. Pieskaņojiet to rokassomiņas krāsai un izmēram, kas liecinās par Jūsu nevainojamo gaumi. Iepazīstieties ar 220.lv interneta veikala sortimentu, kur sieviešu naudas maki ir pieejami par izdevīgām cenām. 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Maki, karšu maki

Vienmēr vēlamies, lai mūsu dzīvē un mūsu somā būtu kārtība, tāpēc arī šeit katrai lietai jābūt savā vietā. Lai nauda no visām izmantotajām kartēm vienmēr būtu pieejama, nepieciešami maki, vāciņi kartēm – ar tiem ir daudz vieglāk izvairīties no haosa rašanās. Maki sievietēm, meitenēm ir svarīgs imidža akcents. To skaistais dizains ļauj izpaust savu stilu un tai pat laikā parūpēties, lai nauda vienmēr būtu savā vietā. Tiem, kas meklē ietilpīgākus variantus, patiks rokas maki, maki-somiņas, bet augstas kvalitātes cienītāju uzmanību piesaistīs ādas maki – izturīgā āda nodrošina maka ilgizturību.

Jauniešu maki – tās ir dāvanas, kas patiks ikvienai skaistā dzimuma pārstāvei, kurai patīk laika gaitā atjaunot šo funkcionālo aksesuāru. Tādos gadījumos piemēroti būs arī atslēgu maki vai banku karšu vāciņi, kas arī var būt uzmanību piesaistoša stila detaļa. Ādas vāciņi vizītkartēm daudzus gadus nezaudē savu sākotnējo formu un ir lieliski piemēroti izmantošanai gan visās svarīgās biznesa tikšanās reizēs, gan arī parastā ikdienas dzīvē.

Jūs meklējat maku eiro centiem, monētām? Bet varbūt Jums interesē vāciņi plastikāta kartēm vai citi maki sievietēm? Iepazīstieties ar mūsu piedāvāto preču sortimentu – maki internetveikalā 220.lv tiek piedāvāti ar ļoti pievilcīgiem nosacījumiem. Šeit ir ļoti pievilcīgas cenas karšu vāciņiem. Tāpēc, ja Jūs esat nolēmis, ka Jums vajadzīgs jauns maks, mūsu preču sarakstā Jūs noteikti atradīsiet piemērotu variantu.

Ērti arī tas, ka visus makus var iegādāties internetā, neizejot no mājām. Rokas makus var iegādāties internetā par zemākām cenām, bet to plašā izvēle pārspēs visu pircēju cerības. Pie mums Jūs atradīsiet sarkanus, brūnus, zaļus makus un citus ražotāju piedāvātos krāsu variantus. Tāpēc Jums būs tikai jāizvēlas, kādas firmas maks Jums vajadzīgs – un mēs parūpēsimies par ātru tā piegādi Jums tieši mājās. Tāpēc, ja Jūs jau aizdomājāties par maka iegādi kartēm – tagad ir īstais laiks to darīt.