Vīriešu maki, karšu maki

(338)
Preču atspoguļojums

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Vīriešu maki internetā

Nekad nešaubieties, ka par vīrieti ļoti daudz ko pastāsta viņa maks. Neskatoties uz to, ka šis aksesuārs nav bieži redzams, tas ļauj delikāti norādīt uz tā īpašnieka stilu. Vīriešu maki, karšu maki pilda arī savu galveno funkciju – saliekot visas uzkrātās vizītkartes un banknotes, jums izdosies izvairīties no jebkādiem pārpratumiem - tātad atliek tikai izlemt, kādiem aksesuāriem jānonāk mūsu kabatā.

Moderni vīriešu maki: kādu stilu izvēlēties?

Maka forma un tā dizains parasti ir atkarīgs no konkrētā cilvēka ieradumiem. Tomēr jūs noteikti nekļūdīsieties, ja izvēlēsieties aksesuāru ar pēc iespējas vairākiem nodalījumiem. Tā būs daudz vieglāk uzturēt kārtību. Daudziem patiks vīriešu maki ar rāvējslēdzēju, tomēr tas nebūt nav vienīgais uzmanības vērtais variants.

Kas attiecas uz krāsām un stilu, ieteicams izvēlēties makus, ņemot vērā savu garderobi un dominējošo stilu. Tātad, ja jūs vēlaties izcelties pūlī, tad jums patiks vīriešu maks sarkanā krāsā. Bet, ja jūs augstāk vērtējat standarta risinājumus, tad vajadzētu pievērst uzmanību vīriešu makam brūnā krāsā vai melnas krāsas klasiskiem aksesuāriem. Oriģināli vīriešu maki var būt arī citos toņos, ar dažādiem pievilcīgiem rakstiem. Ja jūs uzskatāt, ka šim aksesuāram jāpiesaista apkārtējo uzmanība, tad jums noteikti būs no kā izvēlēties.

Citi svarīgi izvēles aspekti

Izvēloties svarīgi ir pievērst uzmanību ražošanā izmantotajiem materiāliem. Tādā gadījumā populārāki ir ādas vīriešu maki, kas iepriecina ne tikai ar savu eleganto izskatu, bet arī izturību. Tātad, ja jūs nevēlaties, lai šis aksesuārs īsā laikā nolietotos, tad vajadzētu izskatīt tādu variantu. Svarīgi ir arī pievērst uzmanību lielumam. Mazie vīriešu maki lieliski derēs monētām, tomēr, ja jūs meklējat kvalitatīvu vīriešu maku eiro banknotēm, tad labāk izvēlēties daudz lielāku variantu.

Nevienam nav noslēpums, ka visvairāk uzmanību piesaista lēti vīriešu maki, tomēr mēs labi zinām, ka par augstāku kvalitāti nākas maksāt vairāk. Bet arī tādā gadījumā jums izdosies atrast alternatīvas – ja jums interesē lēti vīriešu maki, tad vajadzētu pievērst uzmanību izdevīgiem ādas vīriešu maku piedāvājumiem. Tādā gadījumā jūs varēsiet iegādāties izturīgus izstrādājumus ar ļoti labvēlīgiem nosacījumiem. Lai pārliecinātos, ka vīriešu maks ar rāvējslēdzēju vai cits variants patiešām attaisno jūsu cerības, ir vērts iepazīties ar preču aprakstiem, apskatiem un citu pircēju atsauksmēm. Tas jums palīdzēs izvēlēties patiešām vislabāko variantu.

Maki vizītkartēm, banku kartēm, penāļi un atslēgu maciņi

Tiem, kas vienmēr nēsā līdz dažādas kartiņas, ir grūti to visu uzglabāt makā.  Ja tas ir neliela izmēra, tad tas noved pie formas zuduma – kā rezultātā maks izskatās uzpūsts. Tādos gadījumos vajadzēs ādas maku kartēm, kurā var ērti savietot visas svarīgākās kartes un tās vienmēr būs pieejamas. Tādu ādas vizītkaršu maku cenas atbilst to kvalitātei, tādējādi jūs būsiet apmierināts ar to izturību un funkcionalitāti. Taču, ja jūs nevēlaties pirkt šo divus aksesuārus atsevišķi, tad jums patiks maks ar vāciņiem: šeit viegli ietilps gan banknotes, gan karšu kolekcija.

Īpaši populāri ir grezni penāļi – izņemot no tāda penāļa savu pildspalvu, jūs vienmēr izskatīsieties solīdi. Ja jūs bieži nēsājat līdz daudz atslēgu, tad to uzglabāšanai var noderēt skaists atslēgu maciņš – tādā gadījumā atslēgas nepazudīs un neskrāpēs citus priekšmetus.

Vīriešu maki internetā

Jums interesē plastikāta karšu maki, bet varbūt jūs meklējat, kur ādas vīriešu makus eiro banknotēm var iegādāties ar pievilcīgiem nosacījumiem? Ienāciet internetveikalā 220.lv. Šeit jūs atradīsiet dažādus firmas vīriešu maku veidus un citus pievilcīgus aksesuārus. Mums bieži ir izdevīgi piedāvājumi vīriešu makiem. Tātad, ja jūs pamanīsiet aktuālus piedāvājumus vizītkaršu makam, vīriešu makiem, tad šos atribūtus jūs varēsiet iegādāties par daudz zemākām cenām. Mēs sniedzam arī iespēju iegādāties preces uz nomaksu, līzingā.

Ērti arī tas, ka par šo aksesuāru iegādi var parūpēties pāris minūtēs – firmas vīriešu makus var nopirkt Rīgā un jebkurā citā Latvijas vietā, neizejot no mājām. Ādas vīriešu makus var iegādāties internetā ļoti viegli – pēc tam tie pēc iespējas ātrāk tiks piegādāti uz jūsu norādīto adresi. Sortimentā var atrast Wild, Pierre Cardin, Solier, Otario, Gajane  vīriešu makus un citu zīmolu augstas kvalitātes aksesuārus.

Kādi vīriešu maki, karšu maki ir vispopulārākie 2020. gadā?

Rekomendējamie vīriešu maki, karšu maki

Visaugstāk novērtētie vīriešu maki, karšu maki