Sporta apavi sievietēm

Converse sporta apavi sievietēm

(8)

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Converse - ikdienas stila klasika!

Ikdienas stila klasika ļoti daudziem cilvēkiem asociējas ar Converse apaviem. Šos apavus nēsā visu vecumu pārstāvji bez izņēmuma. Converse kedas izvēlas ne tikai ikdienas garajām vakara pastaigām parkā vai nodarbībām ar sportu, bet arī uz kafejnīcu vai pat uz darbu. Gadījumā, ja Jūs nezinat, ko šodien izvēlēties no apaviem ar džīnsiem vai kleitu, vai arī svārkiem, padomājiet par Converse kedam, tas būs ideāls risinājums. Kādos gadījumos tad var izmantot Converse sporta kedas? Nebaidieties tās uzvilkt ne tikai ceļojumos vai arī pastaigās ar draugiem, bet arī uz draugu ballīti vai kādiem citiem svētkiem, un neviens Jums nepārmetīs, ka esat ieradušies sporta apavos.

Modeļu daudzveidība

Converse kedu ražotāji izmanto tikai pašus labākos un kvalitatīvākos izejmateriālus, tādus kā āda, gumija un tekstils, tāpēc pat ilgi nēsājot, viņi ļoti labi saglabā savu ārējo izskatu, kas noteikti iepriecinās visus apavu cienītājus. Mūsu piedāvājuma atradīsiet klasiskās krāsas: balta, zila un melna. Pie mums ir pieejami dažādi Converse kedu dizaini: zemie un paaugstinātie modeļi, līdz ar to katrs varēs kaut ko izvēlēties no sortimenta. 

Interneta veikals 220.lv piedāvā saviem klientiem par ļoti pieņemamām cenām populārus un pieprasītus Converse kedu modeļus gan sievietēm, gan vīriešiem, kuri spēs izcelt Jūsu personību un Jūsu stilu. 

Mūsu piedāvājumā ir arī populāri Chuck Taylor All Star modeļi, kuri tiek uzskatīt par Converse apavu klasiku - gumijota zole un vienkāršs tekstila dizains. Tie kļuvuši ļoti populāri pēc reklāmas kampaņas ar basketbola zvaigzni Čaku Teiloru. 

Converse apavu cienītāji

Mūsdienās Converse apavi ir aizvien ļoti populāri un pieprasīti ne tikai starp populāriem mūziķiem, sportistiem, bet arī starp visiem, kuri augsti novērtē komfortu. Kustību brīvība, lūk, ko Jūs varēsiet sajust, valkājot šos apavus, pēc tam, kad būsiet izmēģinājuši Converse kedas, citas pēc tam vairs nepirksiet.

Nevajag aizmirst, ka izvēloties jebkurus sporta apavus, ļoti svarīgi ir izvēlēties atbilstošo izmēru, ieskatieties pirms iegādes izmēru tabulā, kura atrodas produktu aprakstos, pievēršot uzmanību arī pēdas garumam.

Šīs Converse kedas ir saņēmušas tikai pašas labākas atsauksmes, tāpēc noteikti ir vērts tās iegādāties un iekļaut savu mīļako apavu TOP sarakstā.