Svārki

(95)

Garderobes veidošanai sievietes pievērš īpašu uzmanību, lai katrai dzīves situācijai varētu izvēlēties atbilstošu apģērbu. Mūsdienu modes tendences attīstās ļoti strauji, taču svārki joprojām nav zaudējuši savu aktualitāti un joprojām tas ir viens bāzes elementiem tēla veidošanā, jo pareizi izvēlēts modelis izcels Jūsu figūras priekšrocības un palīdzēs noslēpt trūkumus. Ikvienas sievietes skapī ir plaša svārku daudzveidība - eleganti svinīgiem pasākumiem un praktiskie modeļi brīvā laika pavadīšanai. Droši izvēlieties šo apģērba elementu pastaigai ar draudzenēm, ballītei, teātra apmeklējumam un oficiāliem pasākumiem. 220.lv interneta veikala piedāvājumā ir pieejami stilīgi un kvalitatīvi modeļi dažādās krāsās jebkurai gaumei. Latvijā ražoti izstrādājumi izceļas ar unikālu dizainu, kas garantēs nevainojamu izskatu. Iepazīstieties ar mūsu īpašajiem piedāvājumiem un papildiniet savu garderobi ar jaunu modernu apģērbu. Ļaujiet sev justies sievišķīgii un pašpārliecināti! Pieguļoši un brīvi, īsi un gari svārki ir pieejami Jūsu izvēlei. Droši eksperimentējiet ar audumiem un krāsām, lai izceltu savu individualitāti. Ja mūsu veikalā ir izpārdošana, tad iepatikušos modeli var iegādāties lētāk.

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 079 vērtējumi. Apskatīt visu

Sieviešu svārki internetā

Šķiet, ka svārkus Latvijā vienmēr mīlēs – ar tiem mēs varam justies komfortabli un tai pat laikā izskatīties ļoti sievišķīgi. Ja jūs esat nolēmusi atjaunot šo garderobes detaļu, tad jūsu uzdevums nebūs viegls – nāksies noskaidrot, kādi modeļi būs visvairāk piemēroti ziemai vai vasarai un kāda garuma izstrādājumi izvēlēties. Arī tiešsaistē mēdz notikt izpārdošana, kad aktuālus modeļus var iegādāties izdevīgāk.

Kam būtu jābūt skapī?

Izvēloties piemērotāko apģērbu, vajadzētu padomāt par to, kad mēs visbiežāk to vilksim – no tā būs atkarīga stila un krāsas izvēle. Tām, kas vēlas radīt intriģējošu tēlu, patiks ādas svārki, bet ekskluzivitātes cienītājas visdrīzāk izvēlēsies kuplus modeļus.

Ir lietderīgi, ka jūsu drēbju skapī ir vairāki varianti. Tādā gadījumā nenāksies lauzīt galvu par to, kādus svārkus izvēlēties dejām vai citām svinībām. Un tomēr – izvēloties tos, ļoti svarīgs faktors ir to cena un aktūala kļūst izpārdošana, taču šai gadījumā vienmēr var atrast pievilcīgas alternatīvas.

Svārki pēc auguma tipa

Neraugoties uz to, ka skaisti modeļi vienmēr piesaista uzmanību, atjaunojot garderobi, ļoti svarīgi ir ņemt vērā to, kādi svārku veidi jums piestāv visvairāk pēc auguma tipa. Smilšu pulksteņa formas tipa auguma īpašniecēm lieliski piestāvēs zīmuļsvārki, bumbiera formas tipa augumam svārkiem jābūt brīvi krītošiem, bet tām, kam ir ābola formas augums – vislabāk derēs paplašināti ieloču svārki.

Sievietēm ar V formas augumu ieteicams izvēlēties modes preces, kas akcentē ķermeņa apakšdaļu, tādējādi šai gadījumā piemēroti būs spilgtāki varianti – tādi kā skaisti sieviešu svārki ar ziedu rakstu. Vēl viens auguma tips tiek saukts par taisnstūra – tā kā, ja jūs sevi pieskaitāt tieši tādam, tad jums lieliski derēs interesantākas preces, kas veido auguma līnijas.

Neskatoties uz to, ka atsauksmes un apskati palīdzēs jums pieņemt pareizo lēmumu, tomēr nevajadzētu aizmirst, ka tie ir tikai vispārēji ieteikumi, un tikai jūs pašas varēsiet izlemt, kādi stila elementi jums piestāvēs vislabāk. Galvenais, lai būtu piemērots izmērs un jūs justos komfortabli – tādā gadījumā jums skaisti izskatīsies jebkādi eleganti svārki.

Svārki internetā

Jūs uzskatāt, ka jums nepieciešams papildināt savu garderobi ar elegantiem svārkiem ar augstu vidukli, bet varbūt jūs domājat par to, kādi modeļi vislabāk piestāvēs ābola formas augumam? Ienāciet internetveikalā 220.lv – šeit svārkus pārdod par zemākām cenām, bet svārku plašais sortiments ļauj ikvienai sievietei izvēlēties piemērotāko variantu. Izpārdošana garantēs labākus nosacījumus iegādei.

Mūsu sortimentā ir pieejami:

  • Plisēti svārki;
  • Džinsa svārki;
  • Lina svārki;
  • Tilla svārki sievietēm.

Auduma vai ādas svārki ir piemēroti ziemai, vasarai un citiem gadalaikiem, tāpēc vēlamies, lai būtu pēc iespējas vairāk to variantu un tai pat laikā pārāk netērēties, lai paliktu līdzekļi citu garderobes detaļu iegādei. Un tomēr šai gadījumā ir izeja – mums bieži ir izpārdošana un izdevīgas cenas, tāpēc, ja jūs pamanīsiet aktuālu piedāvājumu, kas jums iepatikušies – tad varēsiet samaksāt par tiem daudz mazāku summu.

Parūpēties par to, lai pievilcīgi garie svārki ar kabatām vai rotaļīgi melni svārki papildinātu jūsu garderobi - tagad iespējams, pat neizejot no mājām. Svārkus rudenim vai citiem gadalaikiem var pasūtīt tiešsaistē mūsu e veikalā ļoti vienkārši – jums tikai jāizvēlas krāsa, kādi modeļi (līdz ceļgaliem, maxi, zem ceļgaliem, ar augstu vidukli vai citi varianti) jums visvairāk piestāvēs, un mēs parūpēsimies par to, lai tie cik drīz vien iespējams tiktu piegādāti jums uz mājām. Ir pieejami dažādi izmēri ikvienai sievietei. Pievērsiet uzmanību tam, ka Rīgā un Daugavpilī ir mūsu preču izsniegšanas centri – arī tur var saņemt savu pasūtījumu.