Svārki

(38)

Garderobes veidošanai sievietes pievērš īpašu uzmanību, lai katrai dzīves situācijai varētu izvēlēties atbilstošu apģērbu. Mūsdienu mode attīstās ļoti strauji, taču svārki joprojām nav zaudējuši savu aktualitāti un joprojām tas ir viens bāzes elementiem tēla veidošanā, jo pareizi izvēlēti svārki izcels Jūsu figūras priekšrocības un palīdzēs noslēpt trūkumus. Ikvienas sievietes skapī ir vairāki dažādu stilu svārki - eleganti svinīgiem pasākumiem un praktiskie modeļi brīvā laika pavadīšanai. Droši izvēlieties šo apģērba elementu pastaigai ar draudzenēm, ballītei, teātra apmeklējumam un oficiāliem pasākumiem. 220.lv interneta veikala piedāvājumā ir pieejami stilīgi un kvalitatīvi modeļi dažādās krāsās jebkurai gaumei. Latvijā ražoti izstrādājumi izceļas ar unikālu dizainu, kas garantēs nevainojamu izskatu. Iepazīstieties ar mūsu īpašajiem piedāvājumiem un papildiniet savu garderobi ar jaunu modernu apģērbu. Ļaujiet sev justies sievišķīgii un pašpārliecināti! Pieguļoši un brīvi, īsi un gari svārki ir pieejami Jūsu izvēlei. Droši eksperimentējiet ar audumiem un krāsām, lai izceltu savu individualitāti.

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Sieviešu svārki internetā

Šķiet, ka svārki Latvijā vienmēr būs modē – ar tiem mēs varam justies komfortabli un tai pat laikā izskatīties ļoti sievišķīgi. Šo apģērba detaļu var nēsāt neatkarīgi no gadalaika vai situācijas, tādējādi svārki sievietēm, meitenēm vai pašām mazākajām meitenītēm ļauj būt pašām visdažādākajās situācijās. Ja jūs esat nolēmusi atjaunot šo garderobes detaļu, tad jūsu uzdevums nebūs viegls – nāksies noskaidrot, kādi modeļi būs visvairāk piemēroti ziemai vai vasarai.

Kam būtu jābūt skapī?

Izvēloties piemērotāko apģērbu, vajadzētu padomāt par to, kad mēs visbiežāk to vilksim – no tā būs atkarīga stila un krāsas izvēle. Ikdienas situācijām lieliski derēs komfortabli elastīgi svārki, tām, kas vēlas radīt intriģējošu tēlu, patiks ādas svārki, bet ekskluzivitātes cienītājas visdrīzāk izvēlēsies kuplus modeļus. Īpaši populāri ir universāli svārki – tajos jūs jebkurā situācijā izskatīsieties apbrīnojami.

Jāņem vērā arī gadalaiks – galu galā siltāki modeļi ar biezām zeķubiksēm neļaus nosalt pat visstiprākajā salā! Nereti mēs arī ņemam vērā savu ķermeņa uzbūvi un vecumu, tomēr tāda domāšana ne vienmēr mēdz būt pareiza. Neskatoties uz to, cik sarežģīti ir izvēlēties piemērotu apģērbu, gan liela izmēra (XXL utt.), gan arī pievilcīgi svārki gados vecākām sievietēm, pilnīgām sievietēm var izskatīties nevainojami.

Ir lietderīgi, ka jūsu drēbju skapī ir vairāki varianti. Tādā gadījumā nenāksies lauzīt galvu par to, kādus svārkus izvēlēties dejām vai citām svinībām. Un tomēr – izvēloties tos, ļoti svarīgs faktors ir to cena, taču šai gadījumā vienmēr var atrast pievilcīgas alternatīvas. Turklāt kvalitatīvi elastīgi svārki vai citi svārki zvanveida formā baltā krāsā vau rūtaini kalpos ne vienu vien sezonu, tāpēc jūs varēsiet uz ilgu laiku papildināt savu garderobi.

Svārki pēc auguma tipa

Neraugoties uz to, ka skaisti svārki vienmēr piesaista uzmanību, atjaunojot garderobi, ļoti svarīgi ir ņemt vērā to, kādi svārki jums piestāv visvairāk pēc auguma tipa. Smilšu pulksteņa formas tipa auguma īpašniecēm lieliski piestāvēs zīmuļsvārki, bumbiera formas tipa augumam svārkiem jābūt brīvi krītošiem, bet tām, kam ir ābola formas augums – vislabāk derēs paplašināti ieloču svārki.

Sievietēm ar V formas augumu ieteicams izvēlēties apģērbu, kas akcentē ķermeņa apakšdaļu, tādējādi šai gadījumā piemēroti būs spilgtāki varianti – tādi kā skaisti svārki ar ziedu rakstu. Vēl viens auguma tips tiek saukts par taisnstūra – tā kā, ja jūs sevi pieskaitāt tieši tādam, tad jums lieliski derēs interesantāki modeļi, kas veido auguma līnijas.

Neskatoties uz to, ka atsauksmes un apskati palīdzēs jums pieņemt pareizo lēmumu, tomēr nevajadzētu aizmirst, ka tie ir tikai vispārēji ieteikumi, un tikai jūs pašas varēsiet izlemt, kādi svārki brīvajam laikam vai īpašām svinībām jums piestāvēs vislabāk. Galvenais, lai jūs justos komfortabli un patiktu pašas sev – tādā gadījumā jums skaisti izskatīsies jebkādi eleganti svārki.

Svārki internetā

Jūs uzskatāt, ka jums nepieciešams papildināt savu garderobi ar elegantiem svārkiem ar augstu vidukli, bet varbūt jūs domājat par to, kādi modeļi vislabāk piestāvēs ābola formas augumam? Ienāciet internetveikalā 220.lv – šeit svārkus pārdod par zemākām cenām, bet to plašais sortiments ļauj ikvienai sievietei izvēlēties piemērotāko variantu.

Sortimentā jūs atradīsiet modeļus dzeltenā, melnā, zaļā, baltā krāsā un citu toņu apģērbus, kas ļaus jums atjaunot savu tēlu un iemirdzēties jaunās krāsās.

Mūsu sortimentā ir pieejami:

  • Plisēti svārki;
  • Džinsa svārki;
  • Lina svārki;
  • Tilla svārki sievietēm.

Svārki ir piemēroti ziemai, vasarai un citiem gadalaikiem, tāpēc vēlamies, lai būtu pēc iespējas vairāk to variantu un tai pat laikā pārāk netērēties, lai paliktu līdzekļi citu garderobes detaļu iegādei. Un tomēr šai gadījumā ir izeja – mums bieži ir izdevīgi piedāvājumi, tāpēc, ja jūs pamanīsiet aktuālu piedāvājumu, kas jums iepatikušies – tad varēsiet samaksāt par tiem daudz mazāku summu.

Parūpēties par to, lai pievilcīgi gari svārki ar kabatām vai rotaļīgi kupli svārki papildinātu jūsu garderobi - tagad iespējams, pat neizejot no mājām. Svārkus rudenim vai citiem gadalaikiem var pasūtīt internetā ļoti vienkārši – jums tikai jāizvēlas, kādi modeļi (līdz ceļgaliem, zem ceļgaliem, ar augstu vidukli vai citi varianti) jums visvairāk piestāvēs, un mēs parūpēsimies par to, lai tie cik drīz vien iespējams tiktu piegādāti jums uz mājām. Pievērsiet uzmanību tam, ka Rīgā ir mūsu preču izsniegšanas centri – arī tur var saņemt savu pasūtījumu.