Augstspiediena mazgātāji

(52)

Augstspiediena mazgātāji – universāli palīgi visdažādākajiem uzkopšanas darbiem piemājas teritorijā un garāžā. Ar šīm ierīcēm Jūs varēsiet ātri un bez īpašas piepūles nomazgāt automašīnu un citus transportlīdzekļus, dārza tehniku, instrumentus un mēbeles, kāpnes, celiņus, terasi, peldbaseinus, ēku fasādi un citus priekšmetus apkārt mājai. Turklāt šī ierīce ir ļoti parocīga, komfortabla un vienkārša lietošanā.

220.lv Jūs pieejamas iekārtas no labākajiem sadzīves tehnikas ražotājiem – augstspiediena mazgātājs Bosch, Karcher augstspiediena mazgātāji, kā arī aparāti no citiem uzticamiem zīmoliem. Piedāvājumā kā aukstā ūdens spiediena mazgātāji ikdienas sadzīves vajadzībām, tā arī karstā ūdens mazgātāji, ko iecienījuši uzņēmumi taukainu virsmu attīrīšanai. Aparātu cenas variē atkarībā no jaudas, ūdens patēriņa, darbināšanas veida (elektriskie/gāzes), komplektācijas un dažādām noderīgām papildfunkcijām. Variet nešaubīties, neatkarīgi no cenas šīs iekārtas spēs tikt galā pat ar noturīgākiem traipiem, vienlaikus saudzējot tīrāmo virsmu. Iegādājoties augstspiediena mazgātāju 220.lv Jūs gan ietaupīsiet, gan iegūsiet sev uzticamu un ilgtspējīgu palīgu vienkāršai tīrības uzturēšanai, aiztaupot savu laiku un spēkus. Tas tiešām ir tā vērts! 

Preču atspoguļojums

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kā izvēlēties augstspiediena mazgātāju?

Lai automašīna, dārza mēbeles, instrumenti, kā arī citas lietas kalpotu ilgi un labi, par to pienācīgi jārūpējas. Tas ietver arī regulārus mazgāšanas darbus. 

Šobrīd arvien populārāki kļūst augstspiediena mazgātāji  - jaudīgi palīgi dažādos tīrīšanas darbos. Tie var noderēt gan automašīnu, instrumentu un dārza mēbeļu mazgāšanai, gan gājēju celiņu un iebrauktuvju tīrīšanai. Lasiet tālāk un uzziniet, kā izvēlēties piemērotāko augstspiediena mazgātāju. 

Spiediens 

Viens no svarīgākajiem faktoriem, izvēloties augstspiediena mazgātāju, ir tā spiediens – svarīgi, lai tas ir atbilstošs plānotajiem darbiem. Jo lielāks spiediens, jo spēcīgāka ūdens plūsma un attiecīgi arī  lielāka mazgāšanas jauda. 

Spiedienu mēra bāros. Vienkāršākajiem darbiem piemēroti augstspiediena mazgātāji, kuru ūdens spiediens ir ap 125 bāriem, savukārt ūdens plūsma – no 320 līdz 450 litriem stundā. Jaudīgākajās ierīcēs, kas paredzētas nopietnāku darbu veikšanai, ūdens spiediens ir 150 un vairāk bāri, bet ūdens plūsma no 560 līdz 650 litriem stundā. 

Izvērtējot, kādiem darbiem ierīce nepieciešama, varēsiet izvēlēties piemērotāko. 

Jauda

Izvēloties ierīci, uzmanība jāpievērš arī tās jaudai. No tās lielā mērā atkarīga darba efektivitāte un ātrums. Lai saprastu, kurš augstspiediena mazgātājs piemērotākais, jāsaprot, kādi ir aktuālie darbi – ne tikai šobrīd, bet arī nākotnē. Laika gaitā saprast, ka iegādātā ierīce nav pietiekami jaudīga aktuālo darbu veikšanai, var būt diezgan nepatīkami. 

Tas gan nenozīmē, ka vajadzētu izvēlēties pašu jaudīgāko ierīci, kāda vien veikalā pieejama – jāņem vērā ne vien tas, lai ierīces jauda būtu pietiekama plānotajiem darbiem, bet arī jāpārliecinās, ka tā nav pārāk liela. Piemēram, ja augstspiediena mazgātāju paredzēts izmantot vien velosipēda vai automašīnas nomazgāšanai, nav vērts izvēlēties pārāk jaudīgu ierīci, jo pieejamā jauda gluži vienkārši netiks izmantota. Otrkārt, pārāk liela jauda var bojāt materiālu. 

Pieejami dažādu veidu augstspiediena mazgātāji – gan ierīces ar salīdzinoši nelielu jaudu (līdz 500 W), gan samērā jaudīgi risinājumi sarežģītāku un apjomīgāku darbu veikšanai. 

Ja rodas šaubas par vajadzībām piemērotāko risinājumu, vērts konsultēties ar speciālistu, kā arī rūpīgi iepazīties ar piedāvājumu aprakstiem un specifikāciju. 

Ūdens patēriņš 

Svarīgs kritērijs ir jau pieminētais ūdens patēriņš. Ierīču aprakstos tas tiek norādīts kā litri/stundā, līdz ar to rodas skaidrs priekšstats par to, cik litru ūdens tiks patērēts, veicot iecerēto darbu, piemēram, nomazgājot automašīnu vai darbarīkus. Jāņem vērā, ka ūdens patēriņš ir tieši saistīts ar ierīces spiediena līmeni un jaudu. 

Svars

Ņemot vērā, ka ierīce laiku pa laikam būs jāpārvieto, būtisks aspekts ir arī tā svars. Šeit variantu ir daudz  - gan kompaktas ierīces, gan lielizmēra risinājumi. Izvēloties neliela izmēra modeli, jāpārliecinās, ka netiek zaudēts uz jaudas un citu būtisku parametru rēķina. 

Šļūtenes garums 

Ierīces darbības nodrošināšanai nepieciešama elektroenerģijas padeve, tādēļ noteikti uzmanība jāpievērš arī šļūtenes garumam. Pirms ierīces iegādes novērtējiet vietu, kur veiksiet mazgāšanas darbus, lai piemeklētu savām vajadzībām ērtāko risinājumu. 

Komplektācija 

Izskatot dažādus variantus, jāpievērš uzmanība arī komplektācijai. Atkarībā no izvēlētā modeļa, augstspiediena mazgātāji var būt pieejami komplektā ar dažādiem papildus piederumiem, piemēram, šļūtenes uzgaļiem, birstēm, kas būtiski atvieglo darbu.  Plašāk izplatītie risinājumi ir, piemēram, rotējoša birste, ūdens filtrs, putu smidzinātājs. 

Tie visi ir radīti, lai nodrošinātu ērtības, tomēr jāņem vērā, ka papildus aprīkojums var palielināt ierīces izmaksas. Šī iemesla dēļ pirms tam rūpīgi jāizvērtē, kas tieši nepieciešams, lai nebūtu jāpārmaksā par funkcijām, ko nemaz neizmantosiet. 

Zīmols

Lai gan, visticamāk, augstspiediena mazgātāja izvēlē zīmols nebūs izšķirošais kritērijs, tomēr ir vērts uzmanību pievērst arī ražotājam un atsauksmēm. Pēc tā daudz var spriest par ierīces kvalitāti. Zināmākie ražotāji ir Bosch, Defort, Lavor, Karcher un citi.  Šo un vēl citu zīmolu ražojumus iespējams iegādāties arī pie mums – interneta veikalā 220.lv. 

Lai saprastu, kurš no variantiem ir piemērotākais Jūsu vajadzībām, veltiet laiku, lai salīdzinātu dažādu ražotāju piedāvājumus. 

Cena 

Bez šaubām, nozīme ir arī cenai. Tā atkarīga no vairākiem kritērijiem, piemēram, funkcijām, spiediena līmeņa, jaudas, aprīkojuma, ražotāja. Jāpatur prātā, ka ne vienmēr dārgākais variants arī būs tas labākais, tādēļ svarīgi salīdzināt vairākas opcijas, īpašu uzmanību pievēršot jaudas un kvalitātes rādītājiem. Augstspiediena mazgātāji pieejami par dažādām cenām, ļaujot ikvienam izvēlēties savām vajadzībām un iespējām atbilstošāko risinājumu. 

Kādēļ iegādāties no 220.lv?

Augstspiediena mazgātāji plašā izvēlē pieejami ne vien specializētos veikalos, bet arī tiešsaistē – interneta veikalā 220.lv. Nodrošinām:

  • Daudzveidīgu ierīču klāstu un izsmeļošus piedāvājumu aprakstus, lai katrs var izvēlēties savām vajadzībām atbilstošu risinājumu;
  • Ērtu pasūtījuma noformēšanu jebkurā sev ērtā laikā;
  • Ātru piegādi un izdevīgus piegādes nosacījumus

Augstspiediena mazgātājs – jaudīgs palīgs visdažādāko darbu veikšanā. Izvēlieties savējo pie  mums – 220.lv! 

Kādi augstspiediena mazgātāji ir vispopulārākie 2020. gadā?

Rekomendējamie augstspiediena mazgātāji

Visaugstāk novērtētie augstspiediena mazgātāji

Populārākie augstspiediena mazgātāju zīmoli

Top 3 populārākie augstspiediena mazgātāju zīmoli ir:

Kā izvēlēties augstspiediena mazgātāju?