ad

USB adapteri automašīnas oriģinālai skaņas sistēmai

(4)
Atmiņas karte Ultra Dual Drive 64GB, USB 3.1 cena un informācija | USB adapteri automašīnas oriģinālai skaņas sistēmai | 220.lv € 3499 4.6/5
Automašīnas marka: Nenurodyta
Uz grozu
Corsair Flash Voyager GTX 128GB USB 3.1 430/390 MB/s cena un informācija | USB adapteri automašīnas oriģinālai skaņas sistēmai | 220.lv € 382 / mēn. € 6058
Automašīnas marka: Nenurodyta
Uz grozu
Antenas adapteris, 71730-2 cena un informācija | USB adapteri automašīnas oriģinālai skaņas sistēmai | 220.lv € 100
Automašīnas marka: Nenurodyta
Uz grozu
Antenas adapteris, 71740-1 cena un informācija | USB adapteri automašīnas oriģinālai skaņas sistēmai | 220.lv € 100
Automašīnas marka: Nenurodyta
Uz grozu

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 4.8/5
1 695 vērtējumi. Apskatīt visu

USB adapteri standarta magnetolām

Ja Jums automobilī ir lieliska rūpnīcas magnetola, kuru Jūs nevēlaties mainīt, mēs Jūs lieliski saprotam. Tomēr, vai Jūs neesat noguris ierakstīt savu mūziku CD un DVD diskos? Ja Jūs vēlaties sākt atskaņot mūziku no sava tālruņa, USB nesēja vai SD atmiņas kartes, Jums ir risinājums – tas ir USB adapters vietējām magnetolām.

Visticamāk, ka Jūs esat dzirdējis par adapteriem. Tie bieži tiek lietoti dažādām lietām: tālruņiem, datoriem, fotoaparātiem un pat pavisam citai elektronikai, reizēm pat elektrības rozetēm. Adapteri ļauj lietot ierīces, kas nav savietojamas ar standarta. Tieši tāpat to ļauj izdarīt USB adapters vietējām magnetolām, pievienojot tādu adapteri savai rūpnīcas magnetolai, kas, iespējams, atbalsta tikai CD disku vai radio atskaņošanu, Jūs varat vietējai magnetolai pievienot arī savu tālruni, USB nesēju, SD atmiņas karti un citas ierīces (atkarīgs no pasūtītā USB adaptera). Atsauksmes internetā apstiprina, ka tā ir labākā izvēle tiem, kas vēlas paplašināt savas auto magnetolas iespējas.

USB adaptera galvenā priekšrocība standarta magnetolai ir relatīvi zemā cena, Jums nav jāpērk jauna audio aparatūra vai jauna auto magnetola, principā Jums vajadzīgs tikai speciāls vads, kurā iekšā ir nedaudz elektronikas, bet tas pats par sevi maksā daudz mazāk.

Svarīgi ir tas, ka USB adapteri standarta magnetolām Jūs varat pasūtīt internetveikalā 220.lv, kur ir pietiekami liela izvēle ikvienam lietotājam. Vai Jums ir vajadzīga tāda lieta? Ja Jums automobilī ir diezgan veca magnetola, Jums patīk mūzika un vēlaties to atskaņot no sava tālruņa, USB nesēja vai citiem mūsdienu nesējiem, USB adapters standarta magnetolām ir obligāts.

Tāda lieta, visticamāk, nemainīs Jūsu dzīvi, bet tā Jums ietaupīs ļoti daudz laika, kas var būt diezgan svarīgi – aizmirstiet par mūzikas ierakstīšanu CD diskos un citos novecojušos nesējos, aizmirstiet par veco kvalitāti – ar USB adapteri standarta magnetolām Jūs ar tādām problēmām nesaskarsieties.