Auto GPS

(72)

Ceļošanas laikā bieži vien rodas grūtības atrast vajadzīgo adresi. Mūsdienās absolūts palīgs šajā ziņā ir GPS navigācija, kas palīdzēs Jums bez piepūles atrast jebkuru vietu vai ēku Latvijā vai ārzemēs, aprēķinās izdevīgāko maršrutu un sniegs vērtīgus norādījumus. Atšķirībā no viedtālruņos un mašīnās integrētājām programmām, specializētā auto navigācija nezaudē savienojumu, tik ātri nepārkarst un neizlādējas, tajā neparādās traucējoši uznirstošie logi utt.

220.lv piedāvā auto GPS izvēli jebkuram budžetam. Šīs navigācijas ierīces galvenokārt atšķiras pēc integrēto ģeogrāfisko karšu skaita un to atjaunošanas iespējām. Ja esat aktīvs ceļotājs, vispareizākā izvēle būs dārgāka navigācija ar integrētām noderīgām papildfunkcijām: sastrēgumu monitoringu, lai laicīgi pamanītu un apbrauktu saspringtas satiksmes vietas, 3D kartēm, kas palīdzēs ātrāk orientēties, palīdzību ceļa joslas izvēlē, lai savlaicīgi pārkārtotos pareizajā rindā, hands free funkciju, lai runātu pa telefonu un nenovērstu uzmanību no ceļa utt. Uzdāviniet šo ierīci no 220.lv sev vai kādam tuvam cilvēkam, kurš noteikti priecāsies par tik praktisku dāvanu un neatstās to novārtā! 


 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

GPS uztvērēji

Mēs nešaubāmies, ka Jums nākas diezgan daudz laika pavadīt ceļojot, bet reizēm mēdz būt arī tā, ka nokļūstat ne pārāk pazīstamā apvidū šeit, Latvijā, vai pat citā valstī. Ja ar Jums tā notiek bieži, tad ir īstais laiks iegādāties GPS uztvērēju. Atzīsim – lai gan pēdējā laikā automobiļos un telefonos integrētie GPS uztvērēji nav nemaz tik sliktas kvalitātes, tie tomēr nevar sacensties ar specializētām GPS sistēmām.

Patīkami ir arī tas, ka pašlaik specializētie GPS uztvērēji nemaksā daudz. Padomājiet, cik daudz laika ceļā Jums varētu ietaupīt GPS navigācija! Padomājot par to un daudzām citām ērtībām, kuras Jums var nodrošināt GPS uztvērēji, cena vairs nav tik svarīga, un turklāt internetveikalā 220.lv tā vienmēr ir zema.

Internetveikalā 220.lv iegādājamās GPS navigācijas sistēmas ir izgatavojuši tikai pazīstami ražotāji: Blow, Garmin, Goclever, IHEX, Manta, Modecom, Pioneer un Prestigio. Šo sen zināmo ražotāju produkcija vienmēr ir ļoti augstas klases, un pat atsauksmes internetā garantē, ka šīs GPS navigācijas sistēmas vienkāršos ne tikai Jūsu auto ceļojumus, bet arī visu Jūsu dzīvi.

Izmantojot GPS uztvērēju, viena no galvenajām priekšrocībām ir tā, ka Jūs noteikti vairs neapmaldīsieties. Specializētajiem GPS uztvērējiem ir ļoti augsta precizitāte, tāpēc Jūs noteikti neapmaldīsieties. Tajā pašā laikā, ja Jūs bieži nokļūstat sastrēgumos un vēlētos no tiem izvairīties, Jūs varat izvēlēties vienu no GPS navigācijas sistēmām, kas var redzēt arī esošos satiksmes sastrēgumus – tādas GPS viedsistēmas automātiski izvēlēsies Jums ātrāko iespējamo maršrutu, tāpēc Jūs varat viegli un ātri izvairīties no sastrēgumiem, apbraucot tos pa citiem ceļiem – vai tas nav lieliski?

GPS uztvērēji var Jums palīdzēt ietaupīt ne mazums laika. Pat nešaubieties – ir vērts pasūtīt GPS uztvērēju internetā šai pašā mirklī, jo mūsdienu GPS navigatori ir ne tikai ļoti gudri un funkcionāli, bet arī vienkārši, ērti, nav nepieciešamas nekādas īpašas zināšanas. Ja Jūs jau esat noguris no tā, ka nezināt ceļu un Jums ir apnicis stāvēt sastrēgumos, ir vērts pasūtīt GPS uztvērēju jau tagad!

Kādi auto gps ir vispopulārākie 2020. gadā?

Rekomendējamie auto gps

Visaugstāk novērtētie auto gps