GPS navigācija velosipēdiem Garmin Edge 1030 Bundle

 • GPS navigācija velosipēdiem Garmin Edge 1030 Bundle
 • GPS navigācija velosipēdiem Garmin Edge 1030 Bundle
 • GPS navigācija velosipēdiem Garmin Edge 1030 Bundle
 • GPS navigācija velosipēdiem Garmin Edge 1030 Bundle
  %
  Akcija piegādei Atlaide
  € 75099
  0€ piegāde vēl 21 h. un 24 min.

  Pārdevējs: 220.lv

  Apmaksa pa daļām 3 x € 25033
  0€ piegādes akcija ir spēkā ar kodu FREE2451 reģistrētiem lietotājiem, veicot pasūtījumu no 07.04., pērkot pārdevēja 220.lv preces, kas marķētas ar īpašo atlaižu ikonu un veicot pasūtījumu virs 99€ ar piegādi ārpus Rīgas.
  Lateko
  Ikmēneša maksājums
  Pirmā iemaksa, %
  0
  Pirmā iemaksa, €
  Kredīta termiņš, mēn.
  24
  Servisa apkalpošana fiziskajām personām:

  Preces apraksts: GPS navigācija velosipēdiem Garmin Edge 1030 Bundle

  Jaunākās paaudzes GPS velosipēdu dators ar modernu navigāciju un viedajām funkcijām

  • 3,5 collu ietilpīgs skārienekrāns, vismodernākās navigācijas, treniņu un drošības funkcijas.
  • Trendline ™ Route Maker izmanto Garmin Connect miljardiem kilometru aprēķinātos datus, lai nodrošinātu labākos ceļus un bezceļus.
  • Iepriekš ielādētas Garmin velosipēdu kartes ar uzlabotiem gaidāmo pagriezienu brīdinājumiem.
  • Jauna riteņbraukšanas funkcija (1), lasiet ziņojumus un atbildiet uz tiem.
  • Uzstādiet jaunus mērķus katram treniņam, izmantojot atjaunināto "Strava Live Segments" funkciju.
  • Baterijas darbības laiks: līdz 20 stundām (2) vai līdz 40 stundām, izmantojot izvēles Garmin Charge™ bateriju.

  Brauciet ilgāk un ātrāk ar Edge 1030 GPS riteņbraukšanas datoru. Tam ir jaunākās Trendline maršruta plānošanas iespējas, kas izmanto miljardiem aprēķinātu kilometru datus no Garmin Connect, lai sniegtu vislabāko maršrutu uz šosejas vai bezceļa. Neatkarīgi no tā vai esat sportists, braucat ar velosipēdu uz darbu vai vienkārši meklējat jaunus piedzīvojumus - mēs jums palīdzēsim to izdarīt labāk.

  Izveidojiet savu perfekto velosipēdu tīklu

  Edge 1030 ir uzlaboti navigācijas rīki, un to var apvienot ar mūsu novatoriskajiem velosipēdu piederumiem, lai palīdzētu vēl efektīvāk uzraudzīt informāciju par treniņu un sporta progresu. Vai arī savienojiet ar papildu Varia piederumiem, lai palīdzētu jums būt drošākiem uz ceļa. Izveidojiet savu perfekto velosipēdu tīklu - viss sākas ar Edge.

  Mēs zinām populārākos velomaršrutus

  Kopš Garmin Connect ™ sistēmas parādīšanās velosipēdisti visā pasaulē ir veikuši miljardiem nobrauktu kilometru. Tagad šai informācijai var piekļūt, izmantojot populārāko maršruta izvēles funkciju Trendline. Edge 1030 atlasīs labākos maršrutus, kurus citi velosipēdisti iepriekš ir izmantojuši uz ceļa vai bezceļa. Varat arī izmantot atjaunināto maršruta plānošanas funkciju vietnē Garmin Connect, lai izveidotu savu maršrutu, izmantojot vispopulārāko maršruta informāciju.

  Uzlaboti navigācijas virzieni un integrētas Garmin velosipēdu kartes

  Garmin būs jūsu personīgais ceļvedis, neatkarīgi no tā, vai atrodaties uz ceļa vai mežā. Edge 1030 ir aprīkots ar iepriekš ielādētām Garmin velosipēdu kartēm ar pagriezienu pēc pagrieziena, navigācijas brīdinājumiem un jaunu funkciju, kas brīdina jūs par gaidāmajiem stāvajiem pagriezieniem jūsu maršrutā. Braucot jūs varēsiet redzēt arī augstuma izmaiņas, IP informāciju un adrešu meklēšanu. Un ja jūs nezināt, kur vēlaties doties, turp un atpakaļ jums sniegs 3 alternatīvus maršrutus no mājām uz mājām, pamatojoties uz izvēlēto attālumu, un ja jūs novirzāties no pašreizējā maršruta, ierīce jūs aizvedīs atpakaļ uz ceļa. Tāpēc, ja jūs gatavojaties ilgstošiem un spraigiem treniņiem, jums būs pilnīga pārliecība par savu Edge 1030 velosipēda datoru. Tas darbosies 20 h. GPS režīmā ar jauno Garmin Charge ™ bateriju jūs varat treniņa laikā uzlādēt ierīci līdz 40 stundām. (baterijas komplekts tiek pārdots atsevišķi).

   

  Lasiet citu velosipēdistu ziņojumus un atbildiet uz tiem

  Turpmāk jums vairs nevajadzēs izvilkt tālruni no kabatas, lai rakstītu citiem velobraucējiem. Izmantojot jauno ziņojumu apmaiņas funkciju, jūs ar savu Edge 1030 varēsiet nosūtīt un atbildēt uz citu velosipēdistu ziņojumiem, izmantojot iepriekš izstrādātas atbildes veidnes. Informējiet savus draugus, ka gatavojaties ierasties vai sākt treniņus bez jums. Un ja jūs esat pārdūris riepu vai jums ir nepieciešama kāda cita palīdzība - nosūtiet ziņojumu draugiem un viņi varēs redzēt, kur tieši atrodaties, izmantojot GroupTrack (3) funkciju.

  Viedā komunikācija

  Edge 1030 ir kas vairāk nekā tikai sporta GPS dators. Tas ļaus jums atbildēt uz neatbildētiem zvaniem vai saņemtām ziņām ar iepriekš izveidotām atbildes veidnēm (4). Izmantojot LiveTrack un GroupTrack, jūs varat koplietot savu atrašanās vietu reālā laikā, lai jūsu draugi, ģimenes locekļi vai velosipēdisti varētu izsekot jūsu precīzai atrašanās vietai. Papildus iepriekš uzskaitītajām funkcijām ierīce automātiski sinhronizējas ar jūsu Garmin Connect sistēmu, no Connect IQ ™ App Store varat lejupielādēt bezmaksas lietojumprogrammas vai informācijas logus un bezvadu programmatūras atjauninājumiem varat savienot Edge 1030 ar Wi-Fi®.

  Brauciet vēl drošāk un izlēmīgāk

  Velosipēdu dators Edge 1030 lieliski der ar jauno kronšteinu, kas jūsu ierīci uzturēs vienā līmenī ar velosipēda stūri, un nevis virs tās. Tas ne tikai ļaus iegūt mazāku profilu, bet arī ātri un ērti uzstādīt piederumus, piemēram, Garmin Charge baterijas komplektu vai citu Varia ™ sērijas ierīci. Papildu drošībai uz ceļa Edge 1030 var savienot pārī ar Varia aizmugures gaismas radaru vai viedo galveno lukturi. Edge ir arī integrēta negadījumu noteikšanas funkcija (5), kas automātiski nosūtīs jūsu atrašanās vietu norādītajiem ārkārtas kontaktiem, ja jums draud briesmas.

  Izmantojiet vēl vairāk, izmantojot tiešsaites Strava segmentus

  Garmin un Strava dos jums vēl vairāk iespēju sasniegt savas robežas. Tāpat kā iepriekšējās ierīces, jūs saņemsiet brīdinājumus par gaidāmajiem segmentiem un to beigu vietām, jūs arī dažu sekunžu laikā varēsiet redzēt, cik tālu esat aiz muguras vai esat priekšā citiem riteņbraucējiem. Tomēr no šī brīža jūs varēsiet izsekot pašreizējam rezultātam, salīdzinot ar jūsu personīgo rekordu, pēdējo mēģinājumu vai draugu labāko rezultātu reālā braukšanas laikā.. Funkcija "Segment Explore" ļauj jums apskatīt un atzīmēt tuvumā esošos populāros segmentus jūsu Edge.

  No TrainingPeaks apmācības plāna līdz sacensībām

  Izmantojot TrainingPeaks Connect IQ, dienas treniņa sākšana ir tikpat vienkārša kā Edge 1030 velosipēda datora ieslēgšana. Šis iepriekš ielādētais sīkrīks automātiski parādīs šodienas treniņu - uz jūsu Edge ekrāna. Izmantojot šo sīkrīku, jūs redzēsiet reāllaika apmācības instrukcijas, ieskaitot apmācības intensitāti un intervāla ilgumu. Pēc treniņa pabeigšanas un sinhronizācijas jūs varēsiet veikt detalizētu treniņa analīzi un uzraudzīt progresu mērķu sasniegšanā portālā TrainingPeaks. Izveidojiet savu TrainingPeaks kontu un sāciet apmācību, izmantojot bezmaksas apmācības plānus.

  Personīgais sacensību plāns ar lietotni Best Bike Split

  Izmantojot Best Bike Split lietotni, jūs redzēsiet, kā mainās ķermeņa svars, jauda un vai vēja pretestība var ietekmēt jūsu laiku sacensībās. Izmantojot Best Bike Split Race Sync lietotni, jūs varat noteikt labāko sacensību dienas enerģijas plānu. Vienkārši savienojiet pārī savu Best Bike Split sīkrīku ar velosipēdu datoru Edge 1030, un gaidāmie sacensību plāni būs tieši jūsu priekšā. Izveidojiet savu Best Bike Split kontu bez maksas un sāciet plānot savu perfekto sacensību plānu.

  Sekojiet līdzi savai sportiskajai formai, atpūtai un treniņu efektivitātei

  Cik efektīvs ir jūsu treniņu plāns? Tagad tas nav jāuzmin, jo Edge 1030 to izdarīs jūsu vietā. Funkcija “Treniņa statuss” automātiski novērtē jūsu iepriekšējo treniņu informāciju un norāda, vai jūsu treniņi ir produktīvi, vai jūs sākat sasniegt savas sportiskās virsotnes, vai arī jūs pārāk daudz trenējaties. Jaunā anaerobā treniņu efekta funkcija ļaus precīzāk novērtēt vingrinājumu efektivitāti un palīdzēs sasniegt jaunas robežas. Funkcija “Treniņa slodze” novērtēs pēdējo 7 treniņu dienu intensitāti un parādīs, vai jūs trenējaties ar pareizu vingrinājumu daudzumu, pamatojoties uz jūsu sportisko formu un treniņu vēsturi.

  Izveidojiet savu ierīci

  Izmantojot Connect IQ lietotņu veikalu, ir viegli izveidot savu Edge 1030 velosipēdu datoru, kur velosipēda datoram var lejupielādēt bezmaksas sīkrīkus, informāciju vai datu logus. Izmantojot AccuWeather sīkrīku, jūs varat redzēt, kad sāksies vai beigsies lietus, tāpēc varat atrast piemērotāko laiku treniņiem. Izmantojot programmu "MPA and Power", jūs varēsiet redzēt, savas jaudas rezerves, un ar papildu lejupielādējamiem datu laukiem jūs varēsiet redzēt jums svarīgāko informāciju.

  (1) Savienojams ar atbalstītu viedtālruni

  (2) Akumulatora darbības laiks var atšķirties atkarībā no lietošanas veida

  (3) Savienots ar atbalstītu viedtālruni; GroupTrack rāda līdz 50 velosipēdistiem.

  (4) Funkcija ir pieejama tikai Android lietotājiem.

  (5) Savienots ar atbalstītu viedtālruni. Funkcija ir paredzēta izmantošanai uz automaģistrālēm.

  Tehniskais raksturojums:
  Ierīces izmēri (platums x augstums x garums) 5.8 x 11.4 x 1.9 cm
  Ekrāna izmērs: 58 x 114 x 19 mm; 88,9 mm pa diagonāli
  Ekrāna izšķirtspēja: 282 x 470 punkti
  Skārienekrāns: Ir
  Svars: 123 g
  Baterija: Uzlādējama litija jonu baterija
  Baterijas darbības laiks: līdz 20 h
  Ūdensizturība Ir (IPX7)
  GPS: Ir
  Jutīgs uztvērējs: Ir
  Karte un atmiņa
  Bāzes karte: Ir
  Iespēja augšupielādēt papildu kartes: Ir
  Atmiņas karte: Ir (microSD™)
  Iekšējā atmiņa: līdz 200 h
  Saglabātās vietas: 200
  Maršruti: 100

  Funkcijas:

  Sirds ritma rādījumi: Jā (iespēja savienot ar Bundle komplektu)
  Kaloriju skaitīšana pēc sirdsdarbības datiem: Ir
  Barometriskais altimetrs: Ir
  Ātra sporta veida maiņa: Ir
  Treniņa izveidošana (apmācība ar izvēles posmiem un trauksmes zonām): Ir
  Treniņa efekts: Ir
  Intervāls treniņiem: Ir
  Temperatūra treniņa laikā: Ir
  Velosipēda ātruma / pedāļa sensori: Jā (iespēja savienot ar Bundle komplektu)
  Savietojamība ar ANT + vilkšanas spēka sensoriem: Ir
  Datu skats: Ir
  Bezvadu datu pārsūtīšana starp ierīcēm: Ir
  Automātiska sinhronizācija ar datoru: Ir
  Konfigurējams ekrāns: Ir
  Automātiska datu lauku maiņa uz ekrāna Ir
  Auto Lap® (automātiskais riteņu marķējums): Ir
  Auto Pause® (stop taimeris): Ir
  Virtual Partner® (treniņš kopā ar virtuālo partneri): Ir
  Virtual Racer™ (virtuālā sacīkšu funkcija): Nav
  Pedometrs: Nav
  Brīdinājums par ātruma nenosaukšanu: Nav
  Mērķa sasniegšanas signāls: Ir
  Skaņas un vibrācijas signāls: Nav
  Garmin Connect ™ savietojamība (vietne datu apskatīšanai un analīzei): Ir
  Papildu informācija:
  Ierīču segmenti; Wi-Fi interfeiss; telefona ziņas; GLONASS; Garmin Connect mobilās ierīces interfeiss; maršruta plānošana

  *SIA Pigu Latvia nav atbildīga par produktu programmatūru un tās izmaiņām.

  Kopīgā informācija par: GPS navigācija velosipēdiem Garmin Edge 1030 Bundle

  GPS navigācija velosipēdiem Garmin Edge 1030 Bundle
  Preces ID
  5636405
  Kategorija
  Preces svars ar iepakojumu
  0.8 kg
  Preču zīme
  GPS tips
  Ekrāna izmērs
  Visas šī zīmola preces

  Pamatinformācija

  Brīdinājumi par braukšanas apstākļiem
  Ekrāna izšķirtspēja
  282 x 470
  Izmērs
  58 x 114 x 19 mm
  Svars

  Barošanas veids

  Akumulatora tips
  Li-Ion
  Akumulatora darbības laiks līdz
  20 st.

  Atmiņa

  Iekšējā atmiņa
  16 GB MB
  Datu nesēju atbalsts
  MicroSD

  Papildus

  Bluetooth garnitūra
  Savienojuma tips
  Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, mēs vienmēr gaidām Jūsu zvanu +371 25220220 vai sazinieties pa e-pastu: palidziba@220.lv.
  Ziņot par kļūdu produkta aprakstā

  Uz nenoteiktu laiku, ņemot vērā milzīgo pasūtījumu skaita pieaugumu, piegādes laiks ir ilgāks nekā parasti.

  BEZ MAKSAS izņem mūsu pasūtījumu saņemšanas punktā Rīgā (Maskavas ielā 257B (T/C "Akropole"))

  22. aprīlī (€ 000) ĀTRĀKAIS VEIDS KĀ SAŅEMT PASŪTĪJUMUS

  BEZ MAKSAS izņem mūsu pasūtījumu saņemšanas punktā Rīgā (Daugavgrīvas ielā 114)

  22. aprīlī (€ 000) ĀTRĀKAIS VEIDS KĀ SAŅEMT PASŪTĪJUMUS

  Saņemiet DPD Pickup punktā

  27. aprīlī (€ 000)

  Piegādāsim uz mājām

  27. aprīlī (€ 299)

  Saņem Circle K stacijā

  28. aprīlī (€ 249)

  Izņem Omniva pakomātā

  27. aprīlī (€ 000)

  Saņem Latvijas Pasts pasta nodaļā

  28. aprīlī (€ 199)

  Uzmanību! Piegādes nosacījumi ir provizoriski, jo noteikumi tiek atjaunināti atkarībā no faktiskā pasūtījuma veikšanas laika. Galīgais piegādes termiņš ir norādīts pasūtījuma apstiprinājumā.

  GPS navigācija velosipēdiem Garmin Edge 1030 Bundle

  Jautājumi un atbildes par preci: GPS navigācija velosipēdiem Garmin Edge 1030 Bundle

  Šeit varat uzdot jautājumus pircējiem, kuri ir iegādājušies šo preci, vai 220.lv konsultantiem.

  Viedokļus un komentārus ieraksta 220.lv apmeklētāji. Šie viedokļi un komentāri netiek rediģēti un pārbaudīti. Viedokļi, komentāri un padomi var nesakrist ar 220.lv viedokli. 220.lv nav atbildīgs par to saturu. Noteikumus varat atrast šeit.

  Ziņas tēma
  Izvēlieties
  Izvēlieties tēmu
  Trūkst: 10
  Jautājumam jāsatur vismaz 10 rakstzīmes
  Par šo preci vēl nav uzdots neviens jautājums. Uzdodiet savu jautājumu.
  Cena:
  € 75099