Radio antenas

(6)
Antena Bottari, 36.5 cm cena un informācija | Radio antenas | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 33 € € 549 5/5 5st. 37min.
Montāžas tips: Ieskrūvējamā Antenas tips: Nav norādīts
Uz grozu
Antena SIRIO Snake 27 cena un informācija | Radio antenas | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 33 € € 157 / mēn. € 2499 5st. 37min. IZŅEMIET PARĪT
Montāžas tips: Ieskrūvējamā Antenas tips: Nenurodyta Darbības diapazons: 1500 kHz (150 kanāli)
Uz grozu
Antena Bottari Radar, 9 cm cena un informācija | Radio antenas | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 33 € € 949 5st. 37min.
Montāžas tips: Ieskrūvējamā Antenas tips: Nav norādīts
Uz grozu
Antena Bottari Wave, 16 cm cena un informācija | Radio antenas | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 33 € € 749 5st. 37min.
Montāžas tips: Ieskrūvējamā Antenas tips: Nav norādīts
Uz grozu
President MISSOURI cena un informācija | Radio antenas | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 33 € € 377 / mēn. € 5999 5st. 37min.
Montāžas tips: Uz magnētiskās pamatnes Antenas tips: Radio antena ar 1/4 viļņa garumu Stiprināšana: +3 dBi
Uz grozu
Antena Bottari, 40 cm cena un informācija | Radio antenas | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 33 € € 549 5st. 37min.
Montāžas tips: Nav norādīts Antenas tips: Nav norādīts
Uz grozu

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 4.8/5
1 534 vērtējumi. Apskatīt visu

Radiosakaru antenas

Daudzi uz jautājumu par to, ko viņi parasti dara, braucot ar automašīnu, atbildētu, ka patīk klausīties radiostaciju programmas. Tas mums ļauj ne tikai baudīt labu mūziku, bet arī būt lietas kursā par jaunākajām ziņām. Šai nodarbei noderēs radiosakaru antenas. Ja tādas ierīces jūsu transportā nav, tad pašiem nāksies parūpēties par tās iegādi.

Kā izvēlēties?

Ļoti svarīgi, lai radiosakaru antena būtu viegli uzstādāma. Tādā gadījumā, ja nepieciešams - piemēram, braucot uz mazgātavu, to īpaši nepūloties var noņemt un uzstādīt atpakaļ. Tādas īpašības raksturīgas magnētiskajām auto radioantenām, tomēr var atrast vairākus līdzīgus variantus.

Lai noskaidrotu, kādas antenas radiouztvērējiem ir kvalitatīvākas, nepieciešams salīdzināt dažādu modeļu specifikācijas, kā arī iepazīties ar to apskatiem un citu pircēju atsauksmēm. Tas dos pārliecību par to, ka izvēlētā radioantena ļaus jums lietot FM sakarus bez kādiem traucējumiem.

Izvēloties radioantenu, svarīga ir arī cena, tomēr vienmēr var izdomāt, kā iepatikušos izstrādājumus iegādāties par zemāku cenu. Pievērsiet uzmanību, kad šīm precēm ir izdevīgi piedāvājumi. Aktuālu piedāvājumu gadījumā radiouztvērēja antenas pārdod par zemākām cenām, tādējādi jūs varēsiet iegādāties kvalitatīvu ierīci ar ļoti labvēlīgiem nosacījumiem. Šīs ierīces var kalpot ilgus gadus, tomēr vienmēr ir patīkami, kad izdodas ietaupīt.

Radioantenas automobiļiem internetā

Tos, kuri meklē jaunu radioantenu automobilim, mēs aicinām ienākt internetveikalā 220.lv un iepazīties tuvāk ar mūsu sortimentu. Šeit jūs vienmēr atradīsiet daudz īpašu un aktuālu piedāvājumu, kā arī jums tiks sniegta iespēja iegādāties iepatikušos izstrādājumus uz nomaksu, līzingā. Tāpēc jebkurā gadījumā jūs atradīsiet sev izdevīgus variantus.

Ērti arī tas, ka, ja vajadzīga radioantena, jūs to varat iegādāties internetā – tikai pāris reizes noklikšķinot peles pogu. Straujais dzīves temps piespiež mūs meklēt efektīvākus risinājumus, tāpēc tāds pirkumu veikšanas veids patiks visiem, kam patīk plānot savu laiku. Izvēlieties, kāda radioantena jums būs vispiemērotākā, un pasūtītās preces tuvākajā laikā tiks piegādātas uz jūsu norādīto adresi. Tiem, kas nevēlas sēdēt uz vietas, mēs piedāvājam paņemt preces preču izsniegšanas centros, kas atrodas Rīgā, un var izvēlēties arī citu ērtu piegādes veidu.