Moto apģērbs

Motobraukšanas ekipējums

Motobraucēju apģērbs – tas ir daudz vairāk, nekā stila detaļa. Pareizi izvēlētas garderobes detaļas brauciena laikā ļauj justies komfortabli un vienlaikus pasargā no iespējamām traumām. Tāpēc, ja jūs esat nolēmis izmēģināt šo ekstremālo sportu – mūsu sortimentā esošais motobraucēju apģērbs garantē, ka nākamo braucienu laikā jūs jutīsieties maksimāli komfortabli.

Maksimālai aizsardzībai

Ķiveres, protams, ir viens no vissvarīgākajiem atribūtiem, ja runājam par drošu braukšanu ar motociklu. Papildu aizsardzībai būs vajadzīgas arī ķiveru oderes un motociklistu kakla aizsargi, kas aizpilda telpu starp galvu un pleciem. Tiem, kas vēlas izmēģināt ekstremālas trases, vajadzēs arī motociklistu aizsarglīdzekļus – tādus kā bruņas, aizsargšorti vai speciāli autoceļiem un klubiem paredzēti izstrādājumi.

Saistībā ar ārējiem faktoriem ļoti noderīgas ir MX brilles un motobraucēju lietus kostīmi. Bet, ja jūs vēlaties, lai braucot ar motociklu jūs justu svaigumu un nesvīstu, tad motociklistu termoapģērbs būs viens no labākajiem izvēles variantiem. Roku aizsardzībai būs vajadzīgi arī izturīgi motociklistu cimdi. Izvēloties piemērotu variantu, jūs aizmirsīsiet par vēsu laiku un varēsiet maksimāli koncentrēties braukšanai.

Ērtai braukšanai

Motobraucēju zābaki ar labu ventilāciju un augstu kvalitāti ļauj pārliecinoši spiest gāzes pedāli. Bet, lai jūs justos komfortabli pat nelabvēlīgos laikapstākļos – vajadzēs arī siltas un pret ārējo iedarbību noturīgas motociklistu jakas. Ne mazāk svarīgi ir tas, kādas motobraucēju bikses jūs izvēlēsieties. To sortiments ir ļoti plašs, tāpēc var izvēlēties ne tikai visērtāko, bet arī visskaistāko modeli. Tiem, kas vēlas sagatavoties braucieniem ļoti ātri, patiks ādas kostīmi. Izvēloties tādu apģērba detaļu, jūs daudzus gadus varēsiet aizmirst par atjaunošanu.

Kam vajadzētu pievērst uzmanību izvēloties?

Izvēloties piemērotu apģērbu, svarīgi ir ņemt vērā to, no kāda materiāla tas izgatavots. Motobraucēju tekstila apģērbs atšķiras ar labu gaisa caurlaidību un vieglumu, tostarp ādas motobraucēju apģērbs derēs tiem, kas meklē izturīgu un drošu apģērbu. Variantu var būt daudz vairāk, tāpēc lēmumu vajadzētu pieņemt pēc tam, kad jūs būsiet uzmanīgi iepazinies ar apģērbu aprakstiem, atsauksmēm un apskatiem par to.

Motobraucēju apģērbs (džinsi un cits apģērbs) atšķiras pēc krāsām un stiliem, tāpēc, ja jūs vēlaties izskatīties skaisti, sēžot uz motocikla, ir jāapsver arī šis aspekts. Neaizmirstiet padomāt arī par budžetu – motobraucēju apģērba sievietēm un vīriešiem cenas arī ir atšķirīgas, tāpēc ir svarīgi zināt, kādu summu jūs esat gatavs investēt savā garderobē. Tomēr šai jautājumā vienmēr var atrast alternatīvus risinājumus, tāpēc, ja jums interesē visai lēts motociklistu apģērbs, izdevīgi piedāvājumi sniegs jums iespēju iegādāties iepatikušos izstrādājumus ar labvēlīgiem nosacījumiem.

Motobraucēju apģērbs internetā

Jums interesē motociklistu apģērbs sievietēm, kas pasargā no lietus, bet varbūt jūs meklējat, kur par zemākām cenām pārdod vīriešu apģērbus? Ienāciet internetveikalā 220.lv un iepazīstieties ar mūsu sortimentu. Šeit sieviešu un vīriešu motobraucēju apģērbs tiek pārdots ar ļoti labvēlīgiem nosacījumiem, kā arī nodrošinām iespēju to iegādāties uz nomaksu, līzingā.

Preču sarakstā jūs atradīsiet Enduro, Oxford, Alpinestars  motociklistu apģērbu un daudzu citu uzticamu ražotāju piedāvātās garderobes detaļas – tādēļ jums noteikti izdosies izvēlēties piemērotākos variantus. Ērti arī tas, ka motociklistu lietus apģērbu un citus apģērbus var pasūtīt internetā. Jums tikai jāizvēlas iepatikušies izstrādājumi un tie cik drīz vien iespējams tiks piegādāti uz jūsu norādīto adresi Rīgā vai jebkurā citā Latvijas pilsētā.