Riepas

Riepas par zemākām cenām 

Automobiļu riepas – tās ir kā zābaki kājām, bez tām neiztikt. Pats par sevi saprotams, ka, izvēloties jaunas riepas, ir jāsalīdzina pēc iespējas vairāk variantu, lai izvēlētos labāko no tiem. Tomēr ļoti ērti ir tas, ka tagad riepas var iegādāties internetā – pateicoties tam, jebkurā ērtā laikā iepazīties ar dažādu modeļu priekšrocībām un pieņemt lēmumu par to, kādas vieglo automobiļu riepas būs visvairāk piemērotas jūsu transportlīdzeklim. 
Sezonalitāte 
Nevienam nav noslēpums, ka mūsu valstī arvien dominē kontrastaini laikapstākļi, tāpēc maksimālas drošības nolūkā labāk iegādāties gan ziemas, gan arī vasaras riepas. Lai arī diezgan bieži izvēlas universālas riepas, kuras var izmantot visu gadu. Tādas universālas riepas visām sezonām palīdzēs izvairīties no papildu izmaksām un atbildīs visām transportlīdzekļiem izvirzītajām prasībām. Un tomēr tam, kas piedāvā vairākas funkcijas, nevar būt tāda analoga kvalitāte, kāda paredzēta darbam konkrētā sezonā un konkrētos apstākļos. Tāpēc arī noteiktais riepas protektora dziļums ne obligāti atbildīs reālajiem izaicinājumiem, kas saistīti ar konkrētu sezonu. Ja jūs nevarat saprast, kādas riepas labāk izvēlēties, tas labāk iegādāties konkrētai sezonai pielāgotus variantus. Neatkarīgi no laikapstākļiem jūs jutīsieties droši un būsiet pārliecināts, ka arī apkārtējie ir pasargāti. 
Riepas konkrētam automobilim
Viens no populārākajiem riepu meklēšanas veidiem ir meklēšana pēc izmēriem konkrētai automobiļa markai. Tam tiek izmantots speciāls riepu kalkulators, kuru var atrast arī mūsu kategorijās: jums jāizvēlas, kādi riepu izmēri (platums, augstums, diametrs) ir piemēroti transportlīdzeklim, un jūs uzreiz redzēsiet iespējamos variantus. Ziemas, vasaras riepas R15, R16, R17, R18 – tie ir tikai daži iespējamie modeļi – mūsu vietnē var atrast daudz vairāk variantu.
Riepu tehniskie parametri
Un tomēr riepu un disku izmēri nav vienīgais meklēšanas kritērijs. Ļoti iespējams, ka pēc nepieciešamo datu ievadīšanas jūs atradīsiet vairākus variantus, tāpēc tādos gadījumos vajadzētu pievērst uzmanību arī citām šo izstrādājumu īpašībām. Pievērsiet uzmanību degvielas patēriņa efektivitātei, izplatītajam troksnim, saķerei ar slapju ceļa segumu – tas viss palīdzēs saprast, kādas riepu kameras vislabāk veiks savu darbu. Ja jūs vēl šaubāties par to, kādas riepas labāk izvēlēties, iepazīstieties ar citu autovadītāju atsauksmēm un preču apskatiem – jo vairāk informācijas, jo pareizāka būs izvēle. 
Vajadzētu arī iepazīties ar to ekskluzīvajiem tipiem: radžotas riepas ziemā nodrošina maksimālu drošību, braucot pa sliktiem ceļiem. Bet, ja jums vajadzīgas kvalitatīvas dubļu riepas, tad labāk pameklēt stiprākus izstrādājumus ar lieliem attālumiem starp protektoru elementiem. Tādos gadījumos īpaši piemērotas ir riepas 4x4, tomēr tas nav vienīgais iespējamais variants. Populāras ir arī restaurētas riepas, kas arī piedāvā savas priekšrocības. Kvalitatīvi atrestaurētas riepas garantē lieliskas šo izstrādājumu specifikācijas, un vienlaikus par tām jūs samaksāsiet daudz mazāk. 
Arī riepu marķējums palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu, ja jūs varēsiet pareizi to atšifrēt. M+S riepas ir piemērotas sliktākiem laikapstākļiem, modeļi ar atzīmēm XL vai RF ir pastiprināti, bet RFT, ROF, DSST, SSR, ZP – tas ir dažādu ražotāju izvēlētais šifrējums, kas apzīmē, ka riepas izgatavotas saskaņā ar speciālu tehnoloģiju, kāda ļauj vizināties bez spiediena. Tāds risinājums jums garantē vēl lielāku drošību uz ceļiem.
Riepu cenas
Uzmanīgi iepazīstoties ar šo izstrādājumu sortimentu, jūs pamanīsiet, ka universālo, vasaras un ziemas riepu cenas var būtiski atšķirties. Parasti tas atkarīgs ne tikai no sezonalitātes, bet arī no ražošanā izmantotajām tehnoloģijām, riepu specifikācijas un pašiem ražotājiem. Un tomēr tas nenozīmē, ka vislētākās riepas nav jūsu uzmanības vērtas. Ja jums ir izdevies atrast variantus, kas atbilst visām jūsu vajadzībām, tad nav obligāti meklēt dārgāku modeli. 
Tie, kas meklē kvalitatīvus un lētus izstrādājumus, varēs pamēģināt vairākus risinājumus. Riepas uz nomaksu, līzingā nodrošina iespēju norēķināties par precēm pa daļām, bet ja jūs pamanīsiet aktuālus riepu piedāvājumus, tad tās varēsiet iegādāties par daudz zemākām cenām. 
Jaunas riepas internetā par zemākām cenām
Jums vajadzīgas ziemas riepas 195 65 r15, 215 65 r16, 225 50 r17, bet varbūt jūs meklējat, kur tiek piedāvāta labākā automobiļu, džipu, apvidus auto riepu cena? Mēs arī tirgojam riepas, tāpēc aicinām iepazīties tuvāk ar piedāvāto sortimentu. Internetveikalā 220.lv džipu, apvidus auto un citu vieglo automobiļu riepas pārdod par ļoti labām cenām. Bet biežie ziemas, vasaras riepu izdevīgie piedāvājumi ļauj ietaupīt vēl papildu līdzekļus. Tāpēc, ja jūs pamanīsiet aktuālu ziemas riepu piedāvājumu, nepalaidiet garām iespēju – īpašo piedāvājumu laikā jaunas ziemas riepas var iegādāties par zemākām cenām. 
Ja jums vajadzīgas jaunas riepas Rīgā vai jebkurā citā Latvijas vietā, tad nav jāmeklē, kur atrodas tuvākais veikals un jāplāno brauciens, jo jūs tās varat iegādāties jebkurā jums ērtā laikā. Visai lētas riepas var pasūtīt internetā ļoti vienkārši – pēc tam tās tuvākajā laikā tiks piegādātas jums tieši mājās. Mūsu sortimentā jūs atradīsiet Gislaved, BF Goodrich, Kleber, Westlake, Bridgestone, Viking, Toyo, Fulda, Goodyear, Dayton, Marshal, Cooper, Lassa, Nankang, Kumho, Yokohama, Barum, Pirelli, Dunlop, Kelly, Debica, Maxxis, Falken, Sava, Roadstone, Matador, Nexen, Continental, Kormoran, Hankook, Michelin, Nokian riepas un citu ražotāju piedāvātās preces, tā kā jūs viegli atradīsiet sev piemērotākos variantus. Regulāra riepu maiņa un konsultācijas ar speciālistiem garantē, ka automašīna būs labā stāvoklī un jums izdosies izvairīties no ekstremālām situācijām. Mīliet savu automašīnu, veltiet tai nedaudz uzmanības un pateicībā tā jums kalpos ilgi un izticami.