ad

Zemes urbji

(17)

Motorizēti zemes urbji no Villager, Texas u.c. zīmoliem par izdevīgām cenām 220.lv klāstā. Izturīga konstrukcija, augsta efektivitāte, ergonomisks dizains. Sākoties jaunajai dārza sezonai, darbu apjoms piemājas teritorijā uzreiz palielinās. Moderna tehnika spēj būtiski atvieglot veicamos uzdevumus, kā arī Jūs noteikti ietaupīsiet laiku un spēkus. Ja agrāk vajadzēja pavadīt visu dienu ar lāpstu rokās, lai sagatavotu bedres jaunajiem augļu kokiem, tad zemes urbis tiks galā ar to daudz ātrāk. Mūsu sortimentā pieejami elektriskie un benzīna modeļi ar jaudīgiem tehniskiem parametriem. Ja pirmajā gadījumā Jūs būsiet atkarīgi no elektrības vada, tad benzīna ierīci var izmantot jebkur, pat mežā. Lai izvēlētos piemērotāko risinājumu, pievērsiet uzmanību nepieciešamā urbja diametram, garumam. Mēs nodrošinam plašas apmaksas iespējas un piegādi visā Latvijas teritorijā.

Benzīna zemes urbis Hecht 52 cena un informācija | Zemes urbji | 220.lv € 1140 / mēn. € 18100 4.5/5 Uz grozu
Zemes urbis ar benzīna dzinēju HPG CTA520C cena un informācija | Zemes urbji | 220.lv PRECE "MĪNUSĀ" € 2417 / mēn. € 38373 IZŅEMIET RĪT Uz grozu
PRECE "MĪNUSĀ"
Ieskrūvējams zemes urbis Villager 10"- 60 cm cena un informācija | Zemes urbji | 220.lv € 529 / mēn. € 8399 Uz grozu
Ieskrūvējams zemes urbis Villager 14"- 60 cm cena un informācija | Zemes urbji | 220.lv € 1240 / mēn. € 19700 Uz grozu
Ieskrūvējams zemes urbis Villager 4" - 60 cm cena un informācija | Zemes urbji | 220.lv € 277 / mēn. € 4399 Uz grozu
Ieskrūvējams zemes urbis Villager 12"- 60 cm cena un informācija | Zemes urbji | 220.lv € 1096 / mēn. € 17400 Uz grozu
Ieskrūvējams zemes urbis Villager 8"- 60 cm cena un informācija | Zemes urbji | 220.lv € 409 / mēn. € 6499 Uz grozu
Ieskrūvējams zemes urbis Villager 6"- 60 cm cena un informācija | Zemes urbji | 220.lv € 346 / mēn. € 5499 Uz grozu
Benzīna zemes urbis Villager VPH 170 R cena un informācija | Zemes urbji | 220.lv € 1940 / mēn. € 30800 Uz grozu
JAUNUMS
JAUNUMS
JAUNUMS

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 4.8/5
1 695 vērtējumi. Apskatīt visu

Zemes urbis - teicams palīgs Jūsu dārzā

Ja Jums ir privātmāja vai vasarnīca, tad noteikti zinat, cik daudz spēka un laika regulāri ir jāiegulda teritorijas uzkopšanā. No agra pavasara līdz pat vēlam rudenim atradīsies neskaitāmi darbi, kuri jāpaveic. Ja agrāk cilvēki ar visu tika galā patstāvīgi, tad mūsdienās tehnika kļuva par neaizvietojamu palīgu, ļaujot būtiski ietaupīt laiku un spēkus. Kārtīga saimnieka atrodas dažādas ierīces zemes apstrādei, zāles pļaušanai, malkas skaldīšanai u.c. darbiem. Bieži vien zemes urbis netiek pilnvērtīgi novērtēts un izmantots, taču tas var ievērojami atvieglot gan stādīšanas, gan būvniecības darbus. Ja nepieciešams izrakt neliela diametra caurumus stādiem vai uzstādīt jaunu žogu, zemes urbji dažu sekunžu laikā tiks galā ar šiem uzdevumiem. 

Elektriskais vai benzīna zemes urbis?

Tehnoloģiju attīstība spēj paveikt brīnumus, ja kadreiz cilvēkam bija nepieciešams visu darīt manuāli, tad tagad dārza tehnika veiksmīgi pārņem visus darbus. Ražotāji piedāvā elektriskos un benzīna modeļus, katram no tiem ir savi trūkumi un priekšrocības. Tāpēc pirms pirkuma noteikti apdomājiet plānoto darbu apjomu un mērķi.

  • Benzīna zemes urbis ir funkcionālāks, jo to var izmantot jebkurā vietā un tas nav atkarīgs no elektrības pieslēguma. Pirms darba uzsākšanas jāsagatavo speciāls maisījums no benzīna un eļļas atbilstoši ražotāja norādījumiem. Ja Jūs aizrauj ziemas makšķerēšana, tad ar šo ierīci var izurbt caurumus un baudīt ziemas priekus. Villager modelim var iegādāties papildus pagarinājumu, ja nepieciešams dziļums lielāks par 60 cm, kā arī papildus urbjus ar dažādu diametru.
  • Elektriskais zemes urbis būs nedaudz lētāks par benzīna modeli. Nekas papildus nav jāsagatavo, Jums tikai jāievieto kontaktdakša kontaktligzdā un jānodrošina nepieciešamais vada garums. 

Jo blīvāka un cietāka ir augsne, jo jaudīgāks instruments ir jāizvēlas. Benzīna urbji vieglāk tiek galā ar lielām slodzēm. Mehāniskie urbji arī tiek ļoti aktīvi izmantoti, taču komforts un efektivitāte būs daudz zemākā līmenī. Pirms ekspluatācijas uzsākšanas, iepazīstieties ar instrukciju un ievērojiet visus drošības nosacījumus, lai izvairītos no riska iegūt traumas. 

Zemes urbji internetā

Visu nepieciešamo dārza tehniku var iegādāties tiešsaistē, netērējot laiku uz liekiem veikalu apmeklējumiem. Izdarīt pareizu izvēli palīdzēs kvalitatīvas bildes, detalizēts apraksts ar tehniskajiem parametriem, klientu atstātie vērtējumi un atsauksmes. Pievērsiet uzmanību ne tikai dzinēja tipam, komplektācijai, jaudai vai urbim, bet arī ražotājam. 220.lv e-veikalā ir pieejami Villager, Texas, Lider zīmolu preces. Katrs ražotājs cenšas nodrošināt klientiem maksimālu fukcionalitāti, komfortu, drošību, lai ikdienas rūpes būtu mazāk apgrūtinošas. Lapas kreisajā pusē uzstādiet vēlamo budžetu un citus svarīgus kritērijus, tādā veidā Jūs saņemsiet unikālu tieši Jums piemērotu piedāvājumu. Pasūtījuma noformēšana ir vienkārša, Jums tikai jāizvēlas vajadzīgais apmaksas un piegādes veids. Samaksāt par zemes urbi var uzreiz vai arī saņemšanas brīdi, kā arī ir iespēja izmantot līzingu, lai maksātu pa daļām. Saņemt tehniku var mūsu 220.lv pasūtījumu izsniegšanas punktos Rīgā vai Daugavpilī, kā arī ar kurjeru teši pie savas mājas durvīm visā Latvijas teritorijā. Zemes urbis - must have ierīce ikvienā mājsaimniecībā.