Dārza tehnika

Ja Jums ir piemājas dārzs vai arī vasarnīca, tad Jums noteikti ir jāpievērš uzmanība dārza ierīcēm un instrumentiem. Dārza tehnika mūsdienās veic ļoti daudz un dažādu darbu, kuru veikšanai agrāk bija nepieciešams daudz laika un spēku. Tagad visus darbus piemājas dārzā ir iespējams paveikt daudz ātrāk ar tehnikas palīdzību - nopļaut zāli, uzart augsni, saskaldīt malku, sasmalcināt zarus, savākt nokritušas lapas, apgriezt dzīvžogu u.c. Mūsu piedāvājumā ir plaša izvēle dažāda veida dārza tehnikai par super cenām. Nodrošinam piegādi visā Latvijas teritorijā un apmaksāt pasūtījumu varat izmantojot līzingu. Jūs varat izvēlēties visatbilstošākos modeļus atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām, izvērtējiet ne tikai pieejamās funkcijas un jaudu, bet arī kā tā darbojas - ar akumulatoru, elektrību vai benzīnu, jo katram tipam ir savas priekšrocības. Ar kvalitatīvām ierīcēm dārza darbiem no populārākajiem zīmoliem Jūs ātri sakopsiet savu dārzu! Iepazīstieties ar mūsu plašo piedāvājumu tehnikai un izvēlieties savus uzticamus palīgus, kuri atvieglos Jūsu ikdienu un ietaupīs laiku!

Populārākā dārza tehnika

Klientus visvairāk interesējošās preces

Dārza tehnika - Jūsu neaizvietojams palīgs 

Vēl pirms divdesmit gadiem lielākie palīgi dārza iekopšanā bija lāpstas, grābekļi un daudzi citi mehāniskie instrumenti, kuru izmantošanai vajadzēja pielikt daudz pūļu un spēka, lai sasniegtu vēlāmo rezultātu. Darbi piemājas teritorijā vienmēr prasīja daudz laika un rezultāts ne vienmēr sanāca tāds kā tika gaidīts, taču pateicoties tehnoloģiju pastāvīgai attīstībai, tika radītas vairākas ierīces, kuras atviegloja darbu veikšanu un ļāva ietaupīt laiku un spēkus. Mūsdienās pavasara darbi piemājas teritorijā nav iedomājami bez zāles pļāvējiem, trimmeriem, aeratoriem, malkas skaldītājiem, lapu pūtējiem, traktoriem u.c. tehnikas.

Kas jāņem vērā, lai izvēlētos dārza tehniku no mūsu piedāvājuma?

Mūsu piedāvājumā ir dārza tehnika, kura var tikt darbināta trijos dažādos veidos:

  • Ar benzīnu;
  • Ar akumulatoru;
  • Ar elektrību.

Dārza tehniku, kura darbojas ar elektrību nav ieteicams iegādāties lielām teritorijām, jo būs grūti nodrošināt tik garu vadu un regulāri jāseko tam līdzi, savukārt mazam piemājas dārziņam elektriskā dārza tehnika ir ļoti noderīga un funkcionāla. Izvēloties modeļus, kuri strādā ar akumulatoru, neaizmirstiet, ka, ja platība ir liela, Jums var nepietikt ar vienu akumulatoru, tad ir jāiegādājas papildus akumulators vai arī jāgaida kamēr tas uzlādēsies, kas var kavēt darbus. Un benzīna dārza tehnika lieliski noder gan lielām platībām, gan arī mazam dārzam.

Nepieciešamās tehnikas izvēle ir atkarīga no Jūsu dārza lieluma un kā Jūs to izmantojat. Ja dārzs ir mazs un Jums ir tikai zāliens, tad Jums obligāti ir nepieciešams zāles pļāvējs, savukārt, ja Jūs audzējat dārzeņus, tad var noderēt ierīces zemes apstrādes, tādi kā augsnes frēzes, aeratori un kultivatori. Jo lielāka ir darba platība, jo jaudīgāku ierīci ir vēlams iegādāties, lai tā veiksmīgi tiktu galā ar uzstādītajiem uzdevumiem. Tāpat neiesakam priekš mazas darba platības iegādāties jaudīgas ierīces, jo to jauda netiks pilnībā izmantota un tas arī var kaitēt ierīces tehniskajam stāvoklim. Iesakam izvērtēt darbus, kuri tiks veikti, un atbilstoši tiem izvēlēties dārza tehniku.

Mūsu sortimentā esošās ierīces ir aprīkotas ar riteņiem, lai Jūs bez grūtībām varētu pārvietot tos. Savukārt tehnika, kuru ir jātur rokās, ir aprīkota ar papildus plecu siksnām, lai slodze sadalītos vienmērīgi. Pirms jebkuras tehnikas lietošanas iepazīstieties ar instrukciju un drošības noteikumiem, lai sasniegtu efektīvu rezultātu. Pirms iegādes Jūs varat iepazīties ar produktu bildēm, detalizētiem tehniskiem aprakstiem un klientu vērtējumiem un atsauksmēm. Gadījumā, ja Jums rodas jautājumi par preces funkcionāltitāti vai īpašībām, Jūs varat sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas centru, kurš apkalpo klientus visu diennakti septiņas dienas nedēļā vai arī uzdot savus jautājumus pie preces apraksta un mūsu komanda centīsies pēc iespējas ātrāk sniegt Jums atbildes. Izvēlieties dārza tehniku no mūsu piedāvājuma un ietaupīto laiku un spēkus veltiet savai ģimenei. Izjūtiet tehnoloģiju attīstības priekšrocības arī savā dārzā!

Interneta veikala 220.lv piedāvājums

Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu un izvēlieties kvalitatīvu un uzticamu dārza tehniku, no tādiem populāriem un atzītiem zīmoliem kā Hecht, Villager, Stiga, Fieldmann, Makita, Fiskars, Grizzly, AL-KO u.c., kas kalpos Jums ilgus gadus, ja Jūs rūpīgi to kopsiet. Jūsu izvēlei tiek piedāvātas arī vispieprasītākās rezerves daļas, kuras ir nepieciešamas, lai paplašinātu tehnikas pieejamās funkcijas. 

Gadījumā, ja nevarat uzreiz atļauties nopirkt dārgu ierīci, bet tā ir nepieciešama, lai veiktu steidzamus darbus, tad Jūs varat izvēlēties līzingu ar izdevīgiem atmaksas nosacījumiem, katru mēnesi Jūs varēsiet maksāt nelielu naudas summu un izmantot kāroto ierīci.

Arī piegādes veidu izvēle ir ļoti plaša, mēs nodrošinam piegādi visā Latvijas teritorijā ar kurjeru starpniecību, kā arī, ja dzīvojat Rīgā vai netālu no tās Jums ir iespēja bez maksas saņemt savu pasūtījumu mūsu veikalos Rīgā sev ērtākajā laikā. Visām precēm tiek nodrošināta arī 2 gadu garantija, ja Jums radīsies problēmas ar ierīci, Jūs varat vērsties mūsu garantijas centrā vai arī sertificētajos ražotāja servisa centros atkarībā no tā, kurš veids ir ērtāks un tuvāks Jums.

Iepazīstieties ar mūsu plašo piedāvājumu dārza tehnikai un izvēlieties uzticamus palīgus saviem ikdienas darbiem dārzā!