Komposta kastes un āra konteineri

(94)

Piemājas dārzā vienmēr ir ļoti daudz veicamo darbu sākot no agra pavasara un beidzot ar vēlu rudeni, kad viss tiek sagatavots ziemas sezonai. Veicot lielāko daļu no dārza darbiem, rodas atkritumi. Komposta kaste - tas ir lielisks veids kā iegūt pilnvērtīgu mēslojumu savam dārzam no atkritumiem. Konteinerī Jūs varat likt nopļauto zāli vai arī izrāvētās nezāles, kuras ar laiku pārvērtīsies vērtīgā kompostā. Jūsu dārzeņu un augļu raža būs daudz lielāka, ja izmantosiet piemērotu mēslojumu. Mūsu sortimentā Jūs atradīsiet plašu izvēli komposta kastēm - dažādi izmēri, krāsas, nodalījumu skaits, materiāls. Atkarībā no dārza lieluma un vēlmēm Jūs varat izvēlēties visatbilstošāko modeli. Atkritumiem, kurus nedrīkst likt komposta kastē, piedāvājam arī ietilpīgus āra konteinerus. Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu un izvēlieties komposta kasti un atkritumu konteineri savam dārzam!

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Atkritumu organizēšana Jūsu dārzā

Katram privātmājas vai vasarnīcas īpašniekam ir aktuāls jautājums par atkritumu organizēšanu īpašuma teritorijā. Ja Jums ir piemājas dārzs, kurā Jūs katru gadu audzējat iemīļotos dārzeņus, augļus, garšvielas un visi dārza darbi Jums nav sveši, tad Jūs noteikti zinat par iespēju, ka varat patstāvīgi iegūt kvalitatīvu mēslojumu ar komposta kastes palīdzību. Parasti mājas teritorijā ir divi konteineri atkritumiem - viens tiek izmantots mēslojuma iegūšanai un tur tiek berti tikai organiski atkritumi, piemēram, nopļautā zāle, nokritušas lapas, izrāvētas nezāles, ēdiena paliekas, bet otrs konteineris tiek izmantots pārējiem atkritumiem, kurus vēlāk savāks atkritumu savākšanas mašīna. Mūsu sortimentā ir plaša izvēle dažādām komposta kastēm un āra konteineriem, lai piemājas teritorija būtu sakopta un Jūs varētu iegūt labu kompostu, jo no tā ir arkarīgs cik bagātīga raža būs šajā sezonā.

Komposta kastes

Ja Jums ir dārzs, tad pilnīgi noteikti ir arī dažādi atkritumi, kurus var pareizi utilizēt un gūt no tiem labumu - kvalitatīvu mēslojumu. Daži cilvēki dod priekšroku vienkāršajai bedrei vai liek visus atkritumus vienkārši kaudzē, taču tādā veidā nevar iegūt ļoti labu kompostu, kurš būs vērtīgs Jūsu dārzam, jo tajā minerālvielas nebūs pietiekamā daudzumā. 

Jūsu izvēlei piedāvājam komposta kastes no diviem dažādiem materiāliem:

  • Plastmasa;
  • Koksne;

Ir pieejamas komposta kastes ar vienu, diviem, trijiem un pat četriem nodalījumiem. Kamēr vienā no nodalījumiem notiek sadalīšanas procesi, Jūs varat piepildīt citu konteineri, tāpēc lielākiem dārziem rekomendējam iegādāties ietilpīgākus modeļus ar tilpumu ap 1000 litriem. Vienkāršākajos modeļos nav vāka, taču tas ne tikai vizuāli uzlabo izskatu, bet arī pilda svarīgu funkciju - konteinerī neiekļūst lietus un nenoskalo visas vērtīgās minerālvielas.

Laba komposta kaste kalpos Jums vairākus gadus. Izvietojiet šo ierīci tālāk no dzīvojamās mājas vai ieejas, lai tā netraucētu Jums. Nav ieteicams izvietot tur, kur ir daudz saules, dodiet priekšroku ēnainai vietai. Svarīgi, lai komposta kastē būtu caurumi, caur kuriem varētu iekļūt skābeklis un visi procesi noritētu pareizi.

Komposta kaste palīdz ikvienam dārzniekam ietaupīt savus spēku, laiku un naudu, tāpēc neatlieciet tās iegādi, turklāt vizuāli komposta kastes izskatās daudz labāk nekā vienkārši kaudze ar atkritumiem. 

Āra atkritumu konteineri

Jūsu izvēlei piedāvājam arī ērtus un stabilus konteinerus no plastmasas, kuros var likt dažādus atkritumus. Sortimentā ir pieejami modeļi ar dažādiem tilpumiem - 100 l, 120 l un 240 l. Izvēlieties tilpumu atbilstoši Jūsu vajadzībām, bet neaizmirstiet, ka ir jāņem vērā informācija, cik bieži pie Jums brauks atkritumu savākšanas mašīna. Ja atkritumus savāc Jūsu teritorijā diezgan bieži, tad nav nepieciešams iegādāties pārāk lielu konteineri. Visi modeļi ir aprīkoti ar 2 riteņiem, lai tos būtu ērti pārvietot līdz vārtiem, kur piebrauks mašīna. Sortimentā ir pieejamas vairākas krāsas - brūna, dzeltena, zaļa, zila vai melna. Pateicoties tam, ka visi modeļi ir aprīkoti ar vāku, Jums nevajadzēs uztraukties par nepatīkamiem aromātiem. Ja vēlaties iegādāties ekonomisku variantu, vai arī Jums ir nepieciešama miskaste kādas pasākumam, kurš notiks brīvā dabā, tad Jums ir iespēja iegādāties vienkāršus atkritumu maisu turētājus. Tādiem turētājiem var izmantot atkritumu maisus no 60 l līdz 130 l, kā arī ar to palīdzību var šķirot atkritumus, jo mums ir pieejami arī statīvi, kuri ir paredzēti diviem vai trijiem maisiem un tiem vāki ir dažādās krāsās, lai atvieglotu šķirošanas procesu. 

Mūsu piedāvājumā ir plaša izvēle dažāda veida komposta kastēm un āra konteineriem par super cenām, piedāvājam gan mazus modeļus mazākiem dārziem, gan arī ietilpīgus konteinerus lielākām platībām. Iepazīstieties ar detalizētiem produktu aprakstiem, bildēm, lai izvēlētos vispiemērotāko modeli savām vajadzībām, kā arī izvēlē Jums palīdzēs klientu atstātās atsauksmes un vērtējumi, bet ja Jums radīsies papildus jautājumi, tad mūsu klientu apkalpošanas speciālisti palīdzēs Jums. Ar mums var sazināties gan pa telefonu, gan e-pastu, kā arī ir iespēja atstāt savu jautājumu tieši zem preces apraksta. Jums ir iespēja saņemt savu pasūtījumu kādā no mūsu veikaliem Rīgā, vai arī izvēlēties ērtu un ātru piegādi uz mājām jebkurā Latvijas vietā.

Kādas komposta kastes un āra konteineri ir vispopulārākās 2020. gadā?

Rekomendējamās komposta kastes un āra konteineri

Visaugstāk novērtētās komposta kastes un āra konteineri