Austiņas

(1424)

Sarunai ar draugiem, izklaidējošām spēlēm, kvalitatīvi skanošai mūzikai, bet varbūt pirmajiem ierakstiem – austiņas un mikrofons noderēs dažādās ikdienas situācijās, tāpēc par šiem datora aksesuāriem rūpējas ikviens. Pilnveidojušās tehnoloģijas ir ietekmējušas arī šo sfēru, šobrīd mūs iepriecina to paplašinātais sortiments: bezvadu austiņas jeb bluetooth austiņas, ar integrētu mikrofonu – vairāki iespējamie varianti, tāpēc jūs viegli noskaidrosiet, ko izvēlēties!

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kā pareizi izvēlēties austiņas?

Mūzika ir neatņemama dzīves sastāvdaļa lielai daļai cilvēku – tā skan strādājot, atpūšoties, sportojot, nereti arī pa ceļam – automašīnā, sabiedriskajā transportā vai pastaigas laikā. 

Lai klausītos mūziku un citu audio saturu jebkurā sev ērtā laikā un vietā, turklāt – teicamā kvalitātē, noderīgas ir austiņas. Izvēle ir gana daudzveidīga, lai katrs mūzikas mīļotājs varētu atrast savai gaumei un vajadzībām piemērotāko risinājumu. Turpinājumā daži noderīgi padomi, kas palīdzēs izvēlēties īsto garnitūru. 

Tips

Pirmais būtiskais kritērijs ir tips. Pieejamas vairāku veidu austiņas:

  • Bezvadu austiņas telefonam – viena no šobrīd aktuālākajām tendencēm. Tās ir ausīs ievietojamas Bluetooth austiņas, kurām nav vada;
  • Vadu austiņas – klasiskākais veids, pieejamas daudzveidīgā izvēlē;
  • Austiņas ar mikrofonu – papildu ērtībām nopērkami arī modeļi ar mikrofonu. Atkarībā no veida, mikrofons var būt uz vada, iebūvēts vai piestiprināts pie pašas ierīces (nenoņemams). 

Izvēloties ierīces tipu, jāizvērtē savi lietošanas paradumi. Piemēram, mājas apstākļos var izvēlēties modeļus ar vadu, savukārt bezvadu austiņas būs ērtākas pa ceļam – pārnēsājot, nesapiņķerēsies vads. Bezvadu austiņas uz doto brīdi ir pieprasītākās austiņas starp mūsu klientiem.

Bluetooth austiņas - aktuāla tendence

Pastāstīsim nedaudz vairāk par bezvadu austiņām un to priekšrocībā, jo tagad modeļi ar vadu kļūst par pagātni un to vietu ieņem bluetooth austiņas. Tās ir ne tikai ērtas un stilīgas, bet arī plinvērtīgi pilda savas funkcijas. Skaņas kvalitāte caur bluetooth austiņām ir ļoti augstā līmenī pateicoties tehnoloģiskiem sasniegumiem nozarē. Bluetooth austiņas telefonam mūsu sortimentā ir pieejami ļoti plašā izvēlē. Jūs varat izvēlēties nepieciešamās tehniskās specifikācijas, krāsu un rāzotāju atbilstoši savām vēlmēm. Bluetooth bezvadu austiņas piedāvā vairāki zīmoli, tādi kā Xiaomi, Apple, Samsung, Toshiba, Philips, JBL un daudzi citi. Plašu atzinību ir ieguvušas JBL austiņas bluetooth, kurām ir izcila skaņas kvalitāte un moderns dizains, lai baudītu mūziku. Bluetooth bezvadu austiņas kļūst par neatņemamu ikdienas dzīves aksesuāru, un tos izmanto gan transportā, gan veikalos u.c. sabiedriskajās vietās. Daži cilvēki uzskata, ka bluetooth bezvadu austiņām var būt sliktāka skaņas kvalitāte, taču tieši otrādi, tā ir pat labāka nekā lielākajai daļai modeļu ar vadiem. 

Nēsāšanas veids 

Vēl viens svarīgs faktors, kas ietekmē modeļa izvēli, ir nēsāšanas veids. Nopērkamas in-ear, on-ear un over- ear modeļi:

  • In –ear austiņas – ērtas, pietiekami mazas, neaizņem daudz vietas kabatā vai somiņā. Pie to trūkumiem var minēt to, ka savienojamība ar citām ierīcēm ir visai ierobežota – šādas bezvadu austiņas var pieslēgt vien tām ierīcēm, kas atbalsta Bluetooth funkciju. Vēl kāda nianse – lai tās būtu ērtas, tām ideāli jāievietojas ausīs. Piemērots modelis nekrīt ārā no ausīm un nerada diskomfortu arī ilgstošas lietošanas laikā;
  • On- ear austiņas – populāra izvēle. Tās ir funkcionālas, ērtas, neizņem daudz vietas, piemērotas, lai mūziku klausītos pa ceļam uz darba vietu vai skolu, kā arī pastaigas laikā;
  • Over- ear austiņas – jaudīgas un komfortablas, nodrošina teicamu skaņas kvalitāti. 

Izvēloties ierīces veidu, jāizvērtē ne vien savi mūzikas klausīšanās paradumi. Uzmanība jāpievērš arī komforta līmenim – piemēram, kādam in-ear modelis šķitīs ļoti parocīgs risinājums, kāds cits – izjutīs diskomfortu. Šī iemesla dēļ ir vērts pamēģināt vairākus variantus un tikai tad lemt par piemērotāko variantu iegādi. 

Kam austiņas paredzētas?

Tās ir jāizvēlas pēc to izmantošanas mērķa. Piemēram, fiziskām aktivitātēm (skriešanai, riteņbraukšanai utt.) piemērotas ir bezvadu austiņas. Tās ir ērtas un praktiskas. Būtiski arī, ka bezvadu austiņas netraucē arī ķiveres uzlikšanai -  šī iemesla dēļ bezvadu austiņas varētu kļūt par katra velosipēdista sapni. Bluetooth bezvadu austiņas ir ērti lietojamas ne tikai sporta nodarbību laikā, bet arī ikdienā.

On- ear modeļi ir viena no tipiskākajām izvēlēm – parasti tiek izmantotas, lai klausītos mūziku vai citu audio saturu pa ceļam uz darbu vai skolu. Šāda tipa modeļi aizņem maz vietas, ir vienkārši savienojamas ar mobilo tālruni, nodrošina gana labu skaņas kvalitāti. Tādēļ, ja meklējat ierīci ikdienai, on-ear produkti varētu būt laba izvēle. 

Tiem, kuri novērtē skaņas kvalitāti un grib izbaudīt mūziku visā tās pilnībā, vērts iegādāties Over-ear modeļus. Tiesa, tās nav tik parocīgi pārnēsājamas, tādēļ vairāk piemērotas lietošanai mājas apstākļos. Tās izvēlas arī video spēļu fani un profesionāļi mūziķi. 

Funkcijas 

Aplūkojot piedāvājumu, uzmanība jāpievērš arī to funkcijām. Viena no noderīgākajām funkcijām ir  ārējo trokšņu slāpēšana. Šī funkcija īpaši noderīga, piemēram, atrodoties sabiedriskajā transportā vai lidmašīnā – šī funkcija lieliski slāpē ārējos trokšņus un Jūs ar garantiju varēsiet izbaudīt iemīļotās mūzikas sniegto iepriecinājumu. 

Tiem, kuriem patīk klausīties radio, noderīga būs pieejamā FM radio funkcija. Ērta ir arī telefona zvana funkcija, kas ļaus ātri un ērti atbildēt uz telefona zvaniem. 

Šobrīd ražotāji nemitīgi pilnveido piedāvājumu, lai piedāvātu arvien jaunus un inovatīvus risinājumus dažādām prasībām. 

Dizains

Kas attiecas uz dizainu – arī te izvēle ir liela. Pieejama plaša krāsu un stilu daudzveidība visām gaumēm. Klasiskākie risinājumi ir melnas un baltas austiņas, taču tās nopērkamas vēl arī citās – košākās krāsās un to salikumos. Pateicoties dažādībai, tās var pildīt ne vien praktiskas funkcijas, bet arī kļūt par lielisku aksesuāru. 

Zīmols 

Lai arī, iespējams, zīmols nav pats svarīgākais kritērijs izvēles procesā, tomēr nozīme ir arī tam. Daži populārākie ražotāji ir JVC, Yamaha, Audio Technica, Beats, Philips, Beverdynamic, Sony. Šo un citu zīmolu piedāvājumus plašā klāstā atradīsiet arī interneta veikalā 220.lv. Piemēram, bezvadu austiņas Jbl pārsteigs Jūs ar skaņas kvalitāti. Lai lieki nepārmaksātu tikai par nosaukumu vien, ir vērts salīdzināt vairāku ražotāju piedāvājumu, lai, pirmkārt, novērtētu to funkcijas un kvalitāti. 

Kādēļ iegādāties 220.lv?

Austiņas plašā izvēlē nopērkamas ne vien specializētos veikalos, bet arī tiešsaistē – interneta veikalā 220.lv. Mēs piedāvājam daudzveidīgu klāstu, ērtu pasūtījuma noformēšanu un ātru piegādi. 

Izvēlieties labākās bezvadu austiņas un ienirstiet aizraujošajā mūzikas pasaulē! 

Kādas austiņas ir vispopulārākās 2020. gadā?

Visaugstāk novērtētās austiņas