christmas

Austiņas

(1535)

Sarunai ar draugiem, izklaidējošām spēlēm, kvalitatīvi skanošai mūzikai, bet varbūt pirmajiem ierakstiem – austiņas un mikrofons noderēs dažādās ikdienas situācijās, tāpēc par šiem datora aksesuāriem rūpējas ikviens. Pilnveidojušās tehnoloģijas ir ietekmējušas arī šo sfēru, šobrīd mūs iepriecina to paplašinātais sortiments: bezvadu austiņas, ar integrētu mikrofonu – vairāki iespējamie varianti, tāpēc jūs viegli noskaidrosiet, ko izvēlēties!

Preču atspoguļojums

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kā pareizi izvēlēties austiņas?

Mūzika ir neatņemama dzīves sastāvdaļa lielai daļai cilvēku – tā skan strādājot, atpūšoties, sportojot, nereti arī pa ceļam – automašīnā, sabiedriskajā transportā vai pastaigas laikā. 

Lai klausītos mūziku un citu audio saturu jebkurā sev ērtā laikā un vietā, turklāt – teicamā kvalitātē, noderīgas ir austiņas. Izvēle ir gana daudzveidīga, lai katrs mūzikas mīļotājs varētu atrast savai gaumei un vajadzībām piemērotāko risinājumu. Turpinājumā daži noderīgi padomi, kas palīdzēs izvēlēties īstās austiņas. 

Tips

Pirmais būtiskais kritērijs ir austiņu tips. Pieejamas vairāku veidu austiņas:

  • Bezvadu austiņas – viena no šobrīd aktuālākajām tendencēm. Tās ir ausīs ievietojamas Bluetooth austiņas, kurām nav vada;
  • Vadu austiņas – klasiskākais no austiņu veidiem, pieejamas daudzveidīgā izvēlē;
  • Austiņas ar mikrofonu – papildu ērtībām nopērkamas arī austiņas ar mikrofonu. Atkarībā no austiņu veida, mikrofons var būt uz vada, iebūvēts vai piestiprināts pie pašām austiņām (nenoņemams). 

Izvēloties austiņu tipu, jāizvērtē savi austiņu lietošanas paradumi. Piemēram, mājas apstākļos var izvēlēties austiņas ar vadu, savukārt bezvadu austiņas būs ērtākas pa ceļam – pārnēsājot, nesapiņķerēsies vads. 

Nēsāšanas veids 

Vēl viens svarīgs faktors, kas ietekmē austiņu izvēli, ir to nēsāšanas veids. Nopērkamas in-ear, on-ear un over- ear austiņas:

  • In –ear austiņas – ērtas, pietiekami mazas, neaizņem daudz vietas kabatā vai somiņā. Pie šādu austiņu trūkumiem var minēt to, ka savienojamība ar citām ierīcēm ir visai ierobežota – šādas bezvadu austiņas var pieslēgt vien tām ierīcēm, kas atbalsta Bluetooth funkciju. Vēl kāda nianse – lai austiņas būtu ērtas, tām ideāli jāievietojas ausīs. Piemērotas austiņas nekrīt ārā no ausīm un nerada diskomfortu arī ilgstošas lietošanas laikā;
  • On- ear austiņas – populāra izvēle. Tās ir funkcionālas, ērtas, neizņem daudz vietas, piemērotas, lai mūziku klausītos pa ceļam uz darba vietu vai skolu, kā arī pastaigas laikā;
  • Over- ear austiņas – jaudīgas un komfortablas, nodrošina teicamu skaņas kvalitāti. 

Izvēloties austiņu veidu, jāizvērtē ne vien savi mūzikas klausīšanās paradumi. Uzmanība jāpievērš arī komforta līmenim – piemēram, kādam in-ear austiņas šķitīs ļoti parocīgs risinājums, kāds cits – izjutīs diskomfortu. Šī iemesla dēļ ir vērts pamēģināt vairākus variantus un tikai tad lemt par piemērotāko austiņu iegādi. 

Kam austiņas paredzētas?

Austiņas jāizvēlas pēc to izmantošanas mērķa. Piemēram, fiziskām aktivitātēm (skriešanai, riteņbraukšanai utt.) piemērotas ir bezvadu austiņas. Tās ir ērtas un praktiskas. Būtiski arī, ka tās netraucē arī ķiveres uzlikšanai -  šī iemesla dēļ bezvadu austiņas varētu kļūt par katra velosipēdista sapni. 

On- ear austiņas ir viena no tipiskākajām izvēlēm – parasti tiek izmantotas, lai klausītos mūziku vai citu audio saturu pa ceļam uz darbu vai skolu. Šāda tipa austiņas aizņem maz vietas, ir vienkārši savienojamas ar mobilo tālruni, nodrošina gana labu skaņas kvalitāti. Tādēļ, ja meklējat austiņas ikdienai, on-ear austiņas varētu būt laba izvēle. 

Tiem, kuri novērtē skaņas kvalitāti un grib izbaudīt mūziku visā tās pilnībā, vērts iegādāties Over-ear austiņas. Tiesa, tās nav tik parocīgi pārnēsājamas, tādēļ vairāk piemērotas lietošanai mājas apstākļos. Tās izvēlas arī video spēļu fani un profesionāļi mūziķi. 

Funkcijas 

Aplūkojot austiņu piedāvājumu, uzmanība jāpievērš arī to funkcijām. Viena no noderīgākajām funkcijām ir  ārējo trokšņu slāpēšana. Šī funkcija īpaši noderīga, piemēram, atrodoties sabiedriskajā transportā vai lidmašīnā – šī funkcija lieliski slāpē ārējos trokšņus un Jūs ar garantiju varēsiet izbaudīt iemīļotās mūzikas sniegto iepriecinājumu. 

Tiem, kuriem patīk klausīties radio, noderīga būs austiņās pieejamā FM radio funkcija. Ērta ir arī telefona zvana funkcija, kas ļaus ātri un ērti atbildēt uz telefona zvaniem. 

Šobrīd ražotāji nemitīgi pilnveido piedāvājumu, lai piedāvātu arvien jaunus un inovatīvus risinājumus dažādām prasībām. 

Dizains

Kas attiecas uz dizainu – arī te izvēle ir liela. Pieejama plaša krāsu un stilu daudzveidība visām gaumēm. Klasiskākie risinājumi ir melnas un baltas austiņas, taču tās nopērkamas vēl arī citās – košākās krāsās un to salikumos. Pateicoties austiņu dažādībai, tās var pildīt ne vien praktiskas funkcijas, bet arī kļūt par lielisku aksesuāru. 

Zīmols 

Lai arī, iespējams, zīmols nav pats svarīgākais kritērijs austiņu izvēlē, tomēr nozīme ir arī tam. Daži populārākie austiņu ražotāji ir JVC, Yamaha, Audio Technica, Beats, Philips, Beverdynamic, Sony. Šo un citu zīmolu austiņas plašā klāstā atradīsiet arī interneta veikalā 220.lv. Lai lieki nepārmaksātu tikai par nosaukumu vien, ir vērts salīdzināt vairāku ražotāju austiņas, lai, pirmkārt, novērtētu to funkcijas un kvalitāti. 

Kādēļ iegādāties 220.lv?

Austiņas plašā izvēlē nopērkamas ne vien specializētos veikalos, bet arī tiešsaistē – interneta veikalā 220.lv. Mēs piedāvājam daudzveidīgu austiņu klāstu, ērtu pasūtījuma noformēšanu un ātru piegādi. 

Izvēlieties labākās austiņas un ienirstiet aizraujošajā mūzikas pasaulē!