Skaļruņi

JBL skaļruņi

(33)

JBL tumbiņas nodrošina lieliskas skaņas brīvību jebkurā laikā un vietā, un vairs nav nekādu traucējošu garu vadu - Jums tikai ir jāieslēdz Bluetooth savā mobilajā telefonā un jāsāk dziesmas atskaņošana. Ja dodaties atpūsties pie dabas, tiekaties ar draugiem, braucat mašīnā - Jūsu iemīļotā mūzika būs vienmēr Jums blakus. Ja tiek plānota darba tikšanās vai konference un ir nepieciešams uzticams skaļrunis, tad šī būs teicama izvēle, kas neliks vilties. Moderns dizains, plaša izmēru, jaudas un krāsu izvēle ļaus katram izvēlēties vispiemērotāko modeli. Izvēles laikā pievērsiet uzmanību ne tikai akumulatora darbības laikam, bet arī cik ierīces vienlaicīgi var būt pieslēgtas pie ierīces. JBL zīmols ir pārdomājis visu līdz pēdējiem sīkumiem, lai Jūs varētu izbaudīt augstu skaņas kvalitāti. Pat, ja sāksies lietus, Jums nebūs jāuztraucas par ierīci, jo tām ir ūdensizturīgs korpuss. JBL skaļruņi saņem tikai pašas augstākas atsauksmes un zīmols pārliecinoši kļūst par līderi skaļruņu piedāvājumā. Mūsu interneta veikalā Jūs varat izvēlēties JBL skaļruņus atbilstoši savām vajadzībām un iegādāties tos par lieliskām cenām! 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Ikviens mūsdienu aktīvs cilvēks nevar iedomāties savu ikdienu bez mūzikas. Mēs to dzirdam visur - klausamies mūziku telefonos vai datorā, automašīnā braucot uz darbu vai pat piknikā, izmantojam vai nu skaļruņus vai arī austiņas, iespēju ir ļoti daudz. Līdz ar to ir pieejama ļoti plaša izvēle un Jūs varat izvēlēties vispiemērotāko sev  audiotehniku. 

JBL - par zīmolu

Viens no pasaules līderiem audiotehnikas un akustisko sistēmu ražošanā ir amerikāņu uzņēmums JBL. Daudzi no mums domā, ko tad nozīmē šie burti. Tas ir zīmola dibinātāja vārda un uzvārda pirmie burti, James Bullough Lansing savu kompāniju ir dibinājis vairāk nekā septiņdesmit gadu atpakaļ, zīmolam ir ļoti iespaidīga vēsture, šo gadu laikā ir piedzīvotas gan grūtības, gan arī bija ļoti daudz panākumu, un JBL ir nostiprinājies kā līderis audiotehnikas piedāvājumā. Uz doto brīdi zīmols pieder tādam elektronika gigantam kā Samsung, līdz ar to var nešaubīties, kazīmols arī turpmāk piedāvāsinovatīvus un ļoti tehnoloģisku produktus saviem klientiem.

Kam ir domāta JBL audiotehnika?

JBL ir divi galvenie darbības virzieni:

JBL Consumer - audiotehnika izmantošanai mājas apstākļos, lai ikviens varētu izbaudīt kvalitatīvu skaņu, liela daļa no risinājumiem tiek pārnesti no profesionālās audiotehnikas. Daudzi automašīnu ražōtāji izvēlas JBL par savu partneri, un BMW, Mercedes-Benz, Mini, Toyota, Subaru un citu mašīnu lietotāji klausās mūziku ar JBL skaļruņu palīdzību.

JBL Professional - audiotehnika, kura ir domāta profesionāļiem izmantošanai dažādās ierakstu studijās, kinoteātros uz skatuvēm. Mākslinieki visā pasaulē izmanto JBL audiotehniku  uzstāšanās laikā, jo tā ir pierādījusi sevi ar ļoti kvalitatīvu skaņu.

Zīmols piedāvā iegādāties ne tikai bezvadu portatīvās audiosistēmas, bet arī austiņas, mājas kinoteātrus, skaļruņus, akustiskās sistēmas datoriem un automašīnām.

JBL tumbas

JBL tumbiņas var izmantot jebkurā vietā, tās neaizņems daudz vietas, bet skaņas kvlaitāte būs ļoti laba. Ja Jūs dodaties izbraucienā vai uz pikniku, Jūs droši varat ņemt līdzi tādu skaļruņi, un laba mūzika iepriecinās, lai kur Jūs arī atrastos. JBL cena svarstās atkarībā no izvēlētā modeļa lieluma un jaudas, papildus funkcijām.

Mūsu veikalā ir pieejamie sekojošie JBL skaļruņi:

  • Boombox - modelis ar vislielākajiem izmēriem un svaru, tāpēc tas ir aprīkots arī ar speciālu rokturi, lai būtu ērti to pārnesāt. Boombox modelis sver nedaudz vairāk par pieciem kilogramiem, līdz ar to, ja plānojat to ņemt līdzi, ir jārēķinās, ka ierīce ir diezgan smaga. Akumulatora darbības laiks - 24 stundas. Ūdensdrošs korpuss, jauda - 2x30W
  • Flip  - ļoti ērts modelis, nav smags, jo sver nedaudz vairāk kā 500 grami. Flip modelim ir vidēja jauda -  2x8W, akumulatora darbības laiks - 12 stundas. Modelis izceļas no pārējiem ar savu dizainu, ir pieejami vairāki krāsu varianti.  
  • Extreme - šis modelis būs ūdensizturīgs, to var pat mazgāt zem tekošā ūdens, līdz ar to lietus pīlēm Jūs varat pat nepievērst uzmanību. Akumulatora darbības laiks - 15 stundas.
  • Go - pats mazākais pēc izmēriem portatīvo skaļruņu modeļiem, līdz ar to arī cenas ziņā tas būs vislētākais. Akumulatora darbības laiks - 5 stundas. 
  • Clip - ļoti viegls modelis, kurš papildus ir aprīkots ar speciālu slēdzi, lai varētu to piestiprināt pie somas vai apģērba, un neuztraukties, ka varēsiet to pazaudēt, to  ir ļoti ērts modelis priekš aktīvā dzīvesveida piekritējiem. Akumulatora darbības laiks - 10 stundas.
  • Charge - ar šo modeli var uzlādēt arī citas ierīces, piemēram mobilo telefonu vai planšeti. Akumulatora darbības laiks - 20 stundas.
  • Pulse - šis modelis atšķiras no citiem, ar to, ka ir papildus aprīkots ar mirgojošām gaismām, pateicoties iebūvētajiem sensoriem tas pats pielāgojas apkārtējai videi.

Nopirkt portatīvos skaļruņus JBL Latvijā var mūsu 220.lv interneta veikalā. Jūs varat salīdzīnāt dažādus modeļus un cenas, un izvēlēties vispiemērotāko! Mēs Jums nodrošināsim ātru un ērtu preces piegādi.

Izbaudiet īstu skaņas kvalitāti ar JBL!