Procesora dzesētāji

(181)

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Procesora dzesētāji internetā

Nav nepieciešams teikt, cik daudz siltumu rada datora procesori: tie pastāvīgi uzlabojas un paātrinās, tāpēc ir ļoti svarīgi pārliecināties, ka tas, visbūtiskāk, nepārkarst, strādā ilgstoši un stabili. Šim nolūkam tiek izmantots dzesētājs, kas pārņem procesora uzkrāto siltumu un tādējādi nodrošina visas sistēmas vienmērīgu darbību.

Procesora dzesētājs: kuru izvēlēties?

Pirmkārt, Jums jāpārliecinās, ka procesora dzesētājs ir saderīgs ar šo detaļu: pirms iegādāties dzesētāju, uzziniet, kāda veida savienojums ir datora procesoram. Ņemiet vērā arī šīs daļas izmērus un uzstādīšanas veidu: ja Jūsu korpuss nav ļoti liels, pārliecinieties, ka tajā ietilps gan dzesētājs, gan citi komponenti, kurus vēlēsieties.

Tiem, kas novērtē komfortu, ir svarīgs arī šīs detaļas radītais troksnis – galu galā, Jūs nevēlaties, lai tam būtu nepatīkama traucējošas skaņa, skatoties filmu vai spēlējot iecienītākās spēles. Tās „vaininieks“ varētu būt procesora ventilators (CPU fan) – jo vairāk būs šādu detaļu (vienā dzesētājā var būt līdz 3 ventilatoriem), jo lielāks troksnis un efektivitāte. Tomēr ar nelielu izpēti Jūs viegli atradīsiet optimālās iespējas. Tiem, kas nav pieņēmuši lēmumu, mēs piedāvājam aplūkot produktu aprakstus un atsauksmes – jo vairāk ievāksiet informāciju, jo vieglāk Jums būs izlemt, kuram dzesētājam ir vērts pievērst uzmanību.

Procesora dzesētāji arī atšķiras pēc cenas. Jaudīgākiem modeļiem ar vairāk siltuma caurulēm vai lielākiem gaisa plūsmas ātrumiem būs nepieciešamas lielākas investīcijas, tāpēc Jums jāpadomā jau uz priekšu par Jūsu vajadzībām un iespējām. Ir vērts zināt, ka šodien ir pieejamas vairākas izdevīgākas iepirkšanās alternatīvas un, piemēram, procesora dzesētāju var iegādāties arī līzingā – Jūs varat maksāt par preci pa daļām..

Procesora dzesētāji lētāk

Ja meklējat, kas pārdod dzesētājus labā stāvoklī, iesakām apmeklēt 220.lv interneta veikalu un apskatiet mūsu preču sortimentu. Bieži rīkojam īpašus piedāvājumus, lai Jūs varētu iegādāties Jums nepieciešamos datora komponentus par ļoti labu cenu.

Iepērkoties internetā, Jūs ietaupīsiet daudz laika: izvēlētais procesora dzesētājs tiks piegādāts uz Jūsu norādīto adresi pēc iespējas ātrāk. Pēc pieprasījuma preces var saņemt arī kādā no 220.lv preču izsniegšanas punktiem Rīgā – šeit Jūsu pirkumi tiek piegādāti bez maksas.
 

Kādi procesora dzesētāji ir vispopulārākie 2020. gadā?

Visaugstāk novērtētie procesora dzesētāji