SSD, HDD - ārējie

(159)

Jums nepietiek ar datora iekšējo atmiņu, bet varbūt jūs vēlaties uzglabāt vērtīgu informāciju vairākās dažādās vietās? Tad jums būs nepieciešami cietie diski (HDD), kas ļaus ātri pārnest nepieciešamos datus un vienmēr ņemt tos līdz. Tāds risinājums ļaus izvairīties no liekas datora noslodzes un garantē jūsu informācijas saglabāšanu. Ja šīs īpašības jums šķiet prioritāras, aicinām iepazīties ar mūsu sortimentu!

Preču atspoguļojums

Ārējie cietie diski (HDD)

Vai Jums ir nepieciešams cietais disks portatīvajam datoram? Uzdodat jautājumu - kas ir cietais disks? Grūti ir noliedzams fakts, ka daudziem no mums dators ir gandrīz otrās, virtuālās mājas – pie tā lielāko dienas daļu mēs pavadām darbā, un reizēm arī mājās savu brīvo laiku. Šajās ierīcēs mēs uzglabājam daudz svarīgas un sentimentālas informācijas, tādēļ, galu galā, pienāk tā diena, kad datora darbība kļūst ievērojami lēnāka – kā viens no tostarp esošajiem iemesliem var būt pārpildīta iebūvētā atmiņa jeb cietais disks (hard disk). Šādās situācijās talkā nāk ārējie cietie diski – pārnesot daļu informācijas uz tiem, Jūs arī tālākajā gaitā varat veiksmīgi lietot savu datoru. Atmiņas kartes šajā situācijā īsti nebūs glābējs, jo tajām ir maza ietilpība salīdzinājumā ar cieto disku, līdz ar to vienīgi ārējais cietais disks var kļūt par risinājumu Jūsu problēmsituācijai. Modernāks risinājums par HDD diskiem ir SSD diski. Galvenā atsķirība ir tā, ka HDD diskos ir reāls disks, kurš tiek griezts, līdz ar to nedaudz lētāks, turklāt vairāk paredzēts datu uzglabāšanai, bet SSD disks būtībā ir kā liela ātra flash atmiņa, kas var būt gan ārējais, gan iebūvētais un paredzēts, lai spētu apstrādāt, piemēram, jaudīgu programmu datus. Tā kā SSD diskā netiek griezts reāls disks, tad tam attiecīgi ir lielāka triecienizturība. Ņemot vērā šos faktorus SSD cena atškiras no HDD diskiem. Līdz ar to kopumā jebkura veida cietais disks cenā krietni atšķiras no vienkārās atmiņas kartes, jo cieto disku funkcija ir pārnēsāt ļoti liela apjoma datus.

Jaunie klēpjdatoru ārējie cietie diski (cietņi) ir daudz ātrdarbīgāki datu nesēji, un pati datu pārnese tostarp neaizņem pārāk daudz laika – viss ir atkarīgs no tā, cik daudz informācijas esat ieplānojuši pārnest. Dažādas ietilpības ārējie cietie diski (HDD jeb Hard Drive Disk) ir pieejami katra vajadzībām atbilstošā variantā, tādēļ  vēlamā risinājuma atrašana izdosies pat tādā gadījumā, ja būs vajadzība pārnest pēc iespējas vairāk izmantojamo datu. Cietņi, 7200RPM ārējie cieti diski, WiFi, LAN vai citas lietas lieti noderēs arī tad, kad ir nepieciešama dokumentu papildu aizsardzība – sarežģīti ir iepriekš paredzēt, kad notiks datora neplānota iziešana no ierindas, tostarp iznīcinot tajā atrodošos visus failus, tādēļ, tādos gadījumos, kad Jums nav izdrukātas kopijas, lieti noderēs to esamība vēl kādā ierīcē. Šīs ierīces ir ērti izmantojamas arī ceļojumu laikā, jo pārnēsājamos ārējos cietos diskus (cietņus), ar USB 2.0, 3.0 un citu pieslēgvietu palīdzību, ir iespējams uzlādēt tieši no datora, tādēļ, nav vajadzības raizēties par papildu vadiem vai meklēt tuvāko elektrības kontaktligzdu.

Cietņu sakarā esošās cenas ļaus ikvienam iegādāties šo preci, tādēļ ir iespējams izvēlēties arī vairākus dažādus variantus – ārējo cieto disku dažādie veidi apmierinās ikviena pircēja vajadzības, tāpēc Jums būs tikai jāizlemj, kādas specifikācijas šajā sakarā Jums ir visvēlamākās. Pārdomu laikā, lai noskaidrotu labākā ārējā diska variantu un pieņemtu galīgo lēmumu, lieti noderēs atsauksmes un papildu informācija, savukārt, tostarp notiekošā akcija uz piegādi sniegs iespēju iegādāties ierīci ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem. Nav un nevar arī būt viennozīmīga atbilde, attiecībā par to, kurš ir labākais ārējais disks, jo katram no mums ir atšķirīga izpratne, sakarā ar preču sniegtajiem labumiem. Tostarp esošo labumu vidū var būt gan cena, gan kvalitāte, gan dizains, gan ietilpība, gan arī ielādes ātrums. Viss ir atkarīgs tikai no Jūsu vajadzībām.

Vai meklējat kur varētu salīdzinoši lēti iegādāties ārējos diskus? Par salīdzinoši zemām cenām ārējos cietus diskus (HDD, cietņus) ir iespējams iegādāties interneta veikalā 220.lv. Laipni lūgti apmeklēt interneta vietni, lai iepazītos ar šo preču sakarā esošo plašo sortimentu – šeit Jūs varēsiet atrast WD, Western Digital, Toshiba, Hitachi, Samsung, Adata, Lacie, Verbatim, MAC un daudzu citu pazīstamu ražotāju ārējos cietos diskus (HDD), kas attaisnos Jūsu gaidas un cerības.

Ļoti ērti ir arī tas, ka ārējo cieto disku (cietni) ir iespējams iegādāties ar interneta starpniecību, tādēļ, pat neizejot no mājas, Jūs varēsiet iegādāties Jums iepatikušos preci. 220.lv interneta veikalā cietie diski pieejami plašā klāstā. Vai zināt ko jau meklējat? Piemēram, interesē ārējais cietais disks 1TB vai vēl konkrētāk HDD 1TB, tādā gadĪjumā iesakām izmantot mājaslapā esošos filtrus, lai ātrāk nonāktu pie meklētās preces. Ja esat izvēlējušies iepatikušos preci, nevilcinieties, lai savlaicīgi parūpētos par datu papildu aizsardzību, jo ārējā atmiņa var izrādīties ļoti noderīga ne tikai, lai pārnestu datus, bet lai glābtu trakākās situācijas, kad Jūsu dators iespējams atteiksies strādāt, bet Jūsu dati būs drošībā.

Jūsu pārskatītās preces