Portatīvie datori

(1209)

Portatīvie datori jaudas ziņā vairs neatpaliek no stacionārajiem datoriem, taču lietošanā ir daudz komfortablāki savas mobilitātes dēļ. Jūs varat lietot šo ierīci gandrīz jebkur – mājās uz dīvāna, transportā, kafejnīcā utt. Portatīvo datoru daudzveidība pašlaik ir milzīga, līdz ar to katrs var piemeklēt savām vajadzībām piemērotāko variantu. Ja esat jauna datora meklējumos, Jūs iegriezāties pareizajā vietnē! Interneta veikalā 220.lv pieejami labākie portatīvie datori no tādiem uzticamiem ražotājiem kā Apple, Lenovo, Asus, Acer, Dell, HP u.c. Lietošanai mājās vai mācībām mēs piedāvājam daudzfunkcionālus un salīdzinoši nedārgus datorus. Tie ir lieliska izvēle studentiem vai visai ģimenei. Ar tādu datoru Jūs bez problēmām sērfosiet internetā, apskatīsiet bildes vai video vai pat uzspēlēsiet kādu vienkāršāku spēli. Ja datorspēles ir neatņemama Jūsu dzīves sastāvdaļa, Jums mēs varam piedāvāt īpaši jaudīgus portatīvos datorus spēlēm ar augstāko skaņas kvalitāti un teicamu izšķirtspēju. Biznesa vajadzībām 220.lv piedāvā paaugstinātas izturības, drošības un komforta datoru modeļus. Un tas viss par lieliskām cenām! 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Portatīvie datori – ierīces darbam vai brīvā laika pavadīšanai

Mūsdienās datoru pielietojums ir ļoti plašs. Tos izmanto biznesam, mācībām, darbam vai vienkārši sērfošanai internetā vai datorspēlēm. No visiem datoru veidiem portatīvais dators ir populārākā lietotāju izvēle. Ražotāji panākuši, ka jaudas ziņā tas neatpaliek no stacionārā. Taču lietošanā ir daudz komfortablāks savas mobilitātes dēļ. Kompaktie izmēri un akumulatora esamība ļauj lietot šo ierīci jebkur. Izmantojiet to mājās uz dīvāna, transportā, kafejnīcā utt. Portatīvo datoru daudzveidība pašlaik ir milzīga. Un tas ir lieliski, jo katrs var piemeklēt sev ērtāko un atbilstošāko variantu.

Ja esat jauna datora meklējumos, Jūs noteikti iegriezāties pareizajā vietnē! Interneta veikalā 220.lv pieejami labākie portatīvie datori jebkuram budžetam un lietošanas mērķim. Vai Jūs interesē jaudīgi portatīvie datori spēlēm vai lēti portatīvie datori ar pietiekamu veiktspēju pamatfunkciju veikšanai? Jebkurā gadījumā, 220.lv būs ko piedāvāt! Turklāt par izdevīgām cenām!

Portatīvo datoru veidi 220.lv

220.lv Jūs atradīsiet datorus jebkurai gaumei - ar dažādu funkcionalitāti un veiktspēju. Izvēloties savu “īsto” datoru, vispirms apsveriet, kādiem mērķiem to lietosiet.

Mājām un mācībām. Tie ir daudzfunkcionāli un salīdzinoši nedārgi datori. Jauda un veiktspēja ir pietiekama interneta lietošanai, mājasdarbu pildīšanai, bilžu un video apskatei vai kādai vienkāršākai videospēlei. Tie ir lieliski portatīvie datori studentiem vai mājsaimniecībai. Parasti aprīkoti ar 4 GB operatīvo atmiņu, bet ekrāna izmērs sastāda 15,6 collas. Taču 220.lv Jūs atradīsiet modeļus arī ar savādākiem parametriem, tostarp ļoti plānus un vieglus. Te pieejami kvalitatīvi un samērā lēti Asus portatīvie datori, izturīgi Dell portatīvie datori ar plašu dizainu klāstu, mūsdienu lietotājam īpaši pielāgoti Samsung portatīvie datori utt.

Darbam un biznesam. Speciāli pielāgoti darbam dinamiskajā biznesa vidē. Tie ir paaugstinātas izturības, drošības un aprīkoti ar daudzām papildfunkcijām: pirkstu nospiedumu skeneris, mobilā interneta izmantošanas iespējas, mitrumizturīgā tastatūra, triecienizturīgie cietie diski, ilgstošs akumulatora darbības laiks, plašas papildierīču pieslēguma iespējas (HDMI, USB, WiDi u.c.). Šādu datoru operatīvā atmiņa parasti sastāda 8 GB, bet procesors ir augstākās klases (Intel Core i3, i5 vai i7). 220.lv ir atrodami veiktspējīgie portatīvie datori Dell par pieņemamu cenu, izsmalcinātie Apple portatīvie datori, lietošanā ērtie portatīvie datori Lenovo un Lenovo ThinkPad u.c. zīmolu biznesa klases datori.

Spēļu portatīvie datori. Izceļas ar īpaši lielu jaudu. Liels RAM apjoms, speciāla videokarte, augstākās kvalitātes skaņa, ekrāna izšķirtspēja u.c. parametri, kas ļaus maksimāli izbaudīt spēles efektus. Gaming portatīvie datori spēj izturēt lielu slodzi. Jaunākie portatīvie datori ir piemēroti arī pēdējām spēļu versijām. 220.lv pieejami spēļu portatīvie datori ar dažādiem parametriem. Jūs varat izvēlēties standarta izmēru vai lielāku ierīci ar iespaidīgu veiktspēju. Parasti tie ir portatīvi datori i5 un i7 ar 8 vai 16 GB operatīvo atmiņu. 

220.lv Jūs atradīsiet datorus ar visdažādākajiem tehniskajiem parametriem un operētājsistēmām (Windows 10, Chrome OS, Mac OS X). Pirms iegādes vienmēr rūpīgi izpētiet šos parametrus. Apsveriet, kurš dators ir piemērotāks tieši Jūsu vajadzībām. Jo jaudīgāks ir dators, jo vairāk tas maksā. Nav vērts pārmaksāt, ja dators lielākoties nepieciešam tikai sērfošanai internetā. Izpētiet 220.lv piedāvājumu un atrodiet sev piemērotāko variantu! Pie mums pieejami arī portatīvie datori uz nomaksu, kas ļauj iegādāties iepatikušos datoru bez trieciena savam maciņam. Pasūtiet datoru 220.lv, saņemiet to tuvākajā laikā un baudiet tā funkcionalitāti ilgu gadu garumā!