Antivīrusa programmatūras

(2)
ESET Internet Security OEM, 1 PC Jauna licence 12 mēn. cena un informācija | Antivīrusa programmatūras | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 € € 097 / mēn. € 1549 4.9/5 3d. 12st. IZŅEMIET RĪT
Operētājsistēma: Mac OS, Windows Vista, Windows 8, Windows 10
Uz grozu
Pele ASUS WT465, Balta cena un informācija | Antivīrusa programmatūras | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 € € 082 / mēn. € 1299 3d. 12st. Uz grozu

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 079 vērtējumi. Apskatīt visu

Antivīrusa programmatūra

Internets mums sniedz daudz iespēju sazināties, interesēties par dažādām lietām, tostarp, vienmēr paliekot visinteresantāko notikumu krustpunktā, tomēr šajā sakarā mūs apdraud dažādas potenciālas briesmas. Dažādi kibernoziedznieki, informāciju zogoši vai iznīcinoši vīrusi, kā arī citas kaitīgas programmas... Šķiet, ka visa interneta vide ir noskaņota pret Jums naidīgi, tomēr, savu datoru vai kādu citu ierīci ir iespējams pasargāt pret visām šāda veida nebūšanām.

Antivīrusu programmu uzdevums ir acīmredzams visiem – ar to palīdzību ir iespējams savlaicīgi identificēt kaitīgo darbību, lai neļautu vīrusiem iekļūt Jūsu izmantojamajā ierīcē. Mūsdienās mēs izmantojam Internetu ne tikai savā datorā, bet arī mobilajās ierīcēs, tādējādi, telefonam domātās antivīrusu programmas ir ne mazāk svarīgas, lai panāktu maksimālu drošību. iPad, iPhone, androīdiem domātie antivīrusi – tie ir tikai daži varianti, ar kā palīdzību ir iespējams nodrošināt Jūsu datu pilnvērtīgu aizsardzību pat tādā gadījumā, ja Jūs nozaudēsiet savu telefonu. Šādu produktu pieejamā plašā izvēle aktualizē jautājumu: kurš antivīruss datoram ir vislabākais? Uz šo jautājumu nav iespējams sniegt viennozīmīgu atbildi, jo atšķirīgie antivīrusu programmu tipi piedāvā atšķirīgas funkcionālās iespējas. Tādējādi, antivīrusa programmas izvēle ir atkarīga no Jūsu personīgajām vajadzībām – iespējams, ka Jūs meklējat vienkāršu un ērtu variantu, bet varbūt Jūsu mērķis ir panākt maksimālu, Jūsu datu, drošību un aizsardzību?

Neatkarīgi no Jūsu nolūkiem, MAC antivīrusu programmas planšetdatoriem un citām ierīcēm ļaus viegli šos mērķus īstenot, un Jūs varēsiet sajusties droši un pasargāti, Interneta vietņu pārlūkošanas laikā. Aizsardzība ir ļoti svarīga arī tādā gadījumā, ja ierīci izmantojat ne tikai Jūs viens pats, bet arī citas personas – piemēram, skolas datorā uzstādītās antivīrusu programmas vai antivīruss uzņēmumiem, palīdzēs novērst kiberuzbrukumus, tai pat laikā sniedzot iespēju kontrolēt savu audzēkņu darbības vai citu personu darbības virtuālajā vidē. Reizēm pat visvienkāršākā interneta vietne var būt inficēta ar vīrusu, tādēļ, jo ātrāk antivīruss to atklās un neitralizēs, jo mazāks skaits potenciālo problēmu var Jūs apdraudēt.

Neraugoties uz to, ka kvalitatīvas un licencētas antivīrusa programmas ir maksas pakalpojums, tās ir lieliska investīcijas Jūs datu un Jūsu ierīces drošības sakarā. Mūsdienās hakeri izrāda apbrīnojamu izdomu un spējas, tādēļ ļoti svarīgi ir vienmēr atrasties soli viņiem priekšā.

Tiem, kuri vēlas iegādāties labākās antivīrusu programmas, to var veikt ar Interneta starpniecību, elektroniskajā veikalā 220.lv. Šajā veikalā iegādājamo antivīrusu cenas atbilst to kvalitātei, tādēļ, pēc piemērotākā varianta iegādes, Jūs droši varēsiet sērfot Interneta plašumos. Katras antivīrusa programmas sakarā esošā informācija palīdzēs izlemt, vai šī prece atbilst Jūsu gaidām, savukārt, preču plašais sortiments Jums palīdzēs viegli un ātri atrast vispiemērotāko produktu.

Varbūt Jūs meklējat antivīrusu programmas Windows, Linux vai kādām citām operētājsistēmām? Mūsu elektroniskajā veikalā ir nopērkams gan Kaspersky antivīruss, gan ESET, AVG, Dr. Web, Comodo, Bitdefender, kā arī citu ražotāju antivīrusu programmas. Laipni lūdzam Jūs iepazīties ar mūsu preču sortimentu, lai izvēlētos tieši Jūsu vajadzībām vispiemērotāko variantu. Vai jūs vēlaties iegādāties antivīrusa programmatūru internetā par ļoti labu cenu? Atlaides piegādēm, plaša antivīrusu programmatūru izvēle, ērta un ātra piegāde - to visu jūs atradīsiet 220.lv.