Tīkla iekārtas (Router)

(80)
Preču atspoguļojums

Tīkla iekārtas

Turēt roku uz pasaules jaunumu pulsa, komunicēt ar tālās valstīs dzīvojošiem tuviniekiem, dalīties ar savas dzīves brīžiem sociālajos tīklos – šādas iespējas un vēl daudzas citas mums šobrīd piedāvā Internets. Savukārt, lai bez problēmām varētu izmantot visas Interneta sniegtās iespējas, mums ir vajadzīgs modems un rūteris. Ar šo ierīču palīdzību interneta savienojums tiek sadalīts visiem, mājokļi esošiem, datoriem un citām ierīcēm. Modems nodrošina bezpārtrauces darbu planšetdatoram, optiskās šķiedras kabeļu internetam, bezvadu internetam, portatīvajam datoram (piezīmjdatoram), print serverim, kā arī citām ierīcēm, kā arī garantē Jums pozitīvas emocijas ikdienas darbu veikšanas laikā.

Daudzi no mums ir saskārušies ar tādu situāciju, kad ir vēlēšanās ļoti ātri lejupielādēt kādu filmu vai kādu citu vajadzīgu informāciju, taču zūd interneta savienojums, tādējādi radot dažādas neērtības. Labs un jaudīgs wifi rūteris vai 4G rūteris palīdzēs novērst šādu situāciju rašanos, un Jūs par tām varēsiet vienkārši aizmirst. Rūteris ir viens no vissvarīgākajiem pirkumiem, ja vien Jūs vēlaties panākt maksimālu Interneta lietošanas kvalitāti, un šīs preces sakarā esošai plašais piedāvājuma sortiments sniedz Jums iespēju izvēlēties piemērotu produktu.

Jūs varat iegādāties modemus, rūterus un adapterus elektroniskajā veikalā 220.lv. Šo preču cenas, elektroniskajā veikalā priecē acis, kā arī uzmanību piesaista preču plašais sortiments. Wimax, Technicolor, Pirelli, ADSL, Android, DSL, GSM, GPRS, Huawei, Linksys, ZTE, Cisco, Vodafone modems, vai varbūt TP-Link, Zyxel vai cita ražotāja rūteris vai bezvadu rūteris? Lai kādu variantu Jūs arī neizvēlētos, tā cena atbildīs preces kvalitātei, un Jūs varēsiet būt pārliecināti par to, ka nevainojami un bez atteicēm būs pieejamas spēles, zvanīšana, videoierakstu translācija, kā arī cita veida darbība, kas ir veicama Internetā.

Optiskais modems, rūteris ar SIM karti, ar USB pieslēgvietu, modems ar WiFi, SIM karti, antena – šīs un citas bezvadu tīkla iekārtas ir iegādājamas Internetā, tādējādi Jums būs iespējams iegādāties preces un izmēģināt interneta savienojuma uzlabotu kvalitāti, tostarp, neizejot no savas dzīvesvietas. Visas preces ir iespējams iegādāties ar izdevīgiem nosacījumiem, un, ja rūterim ir piemērota atlaide, tad to ir iespējams iegādāties ļoti izdevīgi.

Ja Jūs apsverat jauna modema vai rūtera iegādi – laipni lūdzam ienākt mūsu elektroniskajā veikalā, lai izvēlētos tieši Jums vispiemērotāko risinājumu. Vai jūs vēlaties iegādāties tīkla iekārtas par ļoti labu cenu? Atlaides piegādēm, plaša tīkla iekārtu izvēle, ērta un ātra piegāde - to visu jūs atradīsiet 220.lv.

Jūsu pārskatītās preces