Dāvanas vīriešiem

Dāvanas vīriešiem 220.lv interneta veikala piedāvājumā par izdevīgām cenām. Plaša izvēle aktīvā dzīvesveida, tehnoloģiju, sporta un tehnikas piekritējiem. Oriģinālas idejas Ziemassvētkiem, dzimšanas dienai, tēva dienai u.c. īpašiem mirkļiem. Smaržas, mobilie telefoni, datortehnika, kosmētika, sadzīves ierīces, sporta inventārs, stilīgi aksesuāri, apģērbs, auto preces, kā arī citas kategorijas ir pārstāvētas mūsu sortimentā. Pie mums atradīsiet interesantas idejas, kas neatstās vienaldzīgu nevienu vīrieti, garantēs pozitīvas emocijas. Mēs regulāri piedāvājam saviem klientiem dažādus papildus ieguvumus, lai iepirkšanās tiešaistē būtu vēl ērtāka un patīkāmāka. Iepazīstieties ar lielu preču daudzveidību un izvēlieties dāvanas vīriešiem, kas atbilst Jūsu budžetam un saņēmēja vēlmēm.

Dāvanas vīriešiem internetā

Ir cilvēki, kuriem dāvanu meklēšana sagādā neiedomājamu prieku, bet dažiem izvēle sagādā grūtības un aizņem daudz laika. Izmantojiet mūsu sagatavotās dāvanu idejas vīriešiem, 220.lv interneta veikala klāstā ir pieejami izdevīgi piedāvājumi gan simboliskiem aksesuāriem, gan dārgākām tehnoloģiskām precēm, kuras noteikti iepriecinās ikvienu stiprā dzimuma pārstāvi. 

Katru reizi, meklējot īsto risinājumu, ir vēlēšanās pārsteigt, sagādāt prieku, izraisīt emociju vētru. Ziemassvētki, Valentīndiena, Tēva diena, dzimšanas diena u.c. nozīmīgi ģimenes datumi ir atzīmēti mūsu kalendārā, tie ir īpaši mirkļi, kad vēlamies izteikt savu cieņu, mīlestību un rūpes. 

Dāvanas vīriešiem Ziemassvētkos var būt saistītas ar burvīgu svētku tematiku - džemperis ar sniegavīru, ziemeļbriežiem vai Ziemassvētku vecīti, krūzes ar mīļiem sveicieniem, oriģināli T-krekli, kas uzlabos garastāvokli. Ja saņēmējs augsti novērtē klasiskās vērtības, var iegādāties arī smaržas. Ja Jums ir zināms mīļākais aromāts vai galvenās notis, aromāta izvēle nebūs grūta. Piedāvājumā pieejams elegants dāvanu komplekts vīrietim, kas sastāv no smaržām un parfimētās kosmētikas, dezodoranta vai dušas želejas. Skaists svētku iepakojums garantēs īpašu svētku atmosfēru, Jums tikai jāizvēlas aromāts.

Sortimentā atradīsiet arī modernas dāvanas vīriešiem dzimšanas dienā, kas saistītas ar tehnoloģijām. Varbūt pienācis laiks atjaunot mobilo telefonu, planšetdatoru, spēļu konsoli vai portatīvo datoru? Ja budžets ir mazāks, pievērsiet uzmanību aktuāliem piederumiem - bezvadu austiņas, skaļruņi, sporta kamera, viedpulkstenis, jauna spēle konsolei. Ja tomēr ir šaubas, iespējams, labāk būs konsultēties ar jubilāru. Dāvana vīrietim 30 gadu jubilejā var izcelt viņa dzīvesveidu, vērtības un raksturu, detaļas spēj atstāt ļoti lielu iespaidu. Savukārt, ja tiek meklēta dāvana vīrietim 40 gados, noteikti apsveriet ideju iegādāties dažādus ar rokām darinātus unikālus priekšmetus, kuriem ir augsta emocionāla vērtība. 

Vīriešu dāvanas var būt arī ļoti prakstiskas, piemērām, sadzīves tehnika. Elektriskās zobu birstes, bārdas trimmeri, matu griežamās mašīnas. Vai arī ir aktuāls putekļu sūcējs vai jauns televizors? Jācenšas vairāk novērot un analizēt, tad Jūs ātrāk varēsiet pieņemt pareizu lēmumu. 

Ja Jums ir nepieciešama dāvana vīrietim Valentīndienā, pievērsiet uzmanību kosmētikai, interesantām zeķēm ar rakstiem, stilīgiem aksesuāriem, auto precēm. Ja vīrietim ir kāda aizraušanās vai hobijs, droši izmantojiet šo iespēju. Tuvs cilvēks aizraujas ar makšķerēšanu, medībām, fotografēšanu, datorspēlēm, mūziku, grāmatu lasīšanu, auto remontu? Tādā veidā var atrast ļoti noderīgas idejas. 

Dāvana sportiskajam vīrietim var būt saistīta ar iecienītāko sporta veidu - jauna bumba, hanteles, slidas vai slēpes. Mēģiniet nepamanāmi uzzināt, kas trūkst jubilāram, lai pārsteigums būtu arī praktisks un funkcionāls.

Jāiegādājas dāvana vīrietim, kuram viss ir? Nebēdājiet, pārsteidziet tuvu cilvēku ar paštaisītu simbolisku mantu vai dodiet priekšroku atpūtas dāvanu kartei, kur kopā var izbaudīt romantisku atmosfēru restorānā vai ienirst jautrajā piedzīvojumā. Mūsdienās piedāvātās iespējas ir ļoti plašas, galvenais būt radošiem un drosmīgiem.

Dāvanas vīriešiem izdevīgāk

220.lv interneta veikala sortimentā Jūs gaida populāri zīmoli, augsta kvalitāte un plašs klāsts katrai gaumei. Vairs nav vajadzīgs tērēt laiku uz veikalu apmeklējumiem, stāvēt garajās rindās, it īpaši pims svētkiem, kad apkārt valda steiga un lielas cvilvēku plūsmas. Jums jāatrod piemērotākais variants, jāizvēlas ērtākais apmaksas un piegādes veids. Mēs parūpēsīmies par ērtu piegādi visā Latvijas teritorijā. Jums ir iespēja apmaksāt pasūtījumu saņemšanas brīdī, kā arī bez papildus maksas dāvanas vīriešiem var saņemt mūsu 220.lv pasūtījumu izsniegšanas punktos Rīgā vai Daugavpilī. Pārsteidziet vīru, tēvu, vectēvu, brāli, dēlu vai draugu svētkos, izvēlieties labākās dāvanas vīriešiem no 220.lv tirdzniecības centra tiešsaistē.

Kā izvēlēties Ziemassvētku dāvanu vīrietim?

Saraksts ar interesantām Ziemassvētku dāvanu idejām vīriešiem "Padomi, ja vajadzīga dāvana vīrietim"

Kā izvēlēties Ziemassvētku dāvanu tētim?

Padomi, ko var uzdāvināt tētim svētkos "Ziemassvētku dāvanas tētim"

Kā izvēlēties Ziemassvētku dāvanu līdz 50 eiro?

Saraksts ar Ziemassvētku dāvanu idejām "10 idejas Ziemassvētku dāvanām līdz 50 eiro"