Dāvanu kartes

Svētki un dāvanu meklēšana, - tas, kas nodarbina mūsu prātus itin bieži. Dažkārt liekas, ka dāvanu idejas ir izsmeltas un izvēlēties piemērotāko ir ārkārtīgi sarežģīti, jo riskējam uzdāvināt ko nevajadzīgu vai neatbilstošu cilvēka gaumei. Dāvanu kartes šajā ziņā ir lieliska izvēle, kas parasti patīk visiem, neatkarīgi no vecuma un dzimuma, un ļauj izlietot to tieši pēc savas sirds patikas! Turklāt dāvinātājs var izvēlēties savam maciņam atbilstošāko kartes vērtību.

 220.lv Jūs varēsiet iegādāties dāvanu kartes gan atpūtai un izklaidei, gan dažādu preču iegādei mūsu interneta veikalā. Ja redzat, ka jubilārs ir sen sapņojis par mirkļiem tieši sev, izvēlieties karšu piedāvājumu sievietēm, vīriešiem un pāriem no SPA un izklaides centriem. Relaksācijas mirkļi, ķermeņa kopšanas procedūras, aizraujoši piedzīvojumi sniegs pozitīvas emocijas un noteikti liks atcerēties Jūsu dāvanu vēl ilgi! Savukārt kartes pirkumiem 220.lv ir universālākā dāvana, ko vien var iedomāties. Preces sev, mājai, remontam, dārzam, bērniem utt., - kartes īpašnieks varēs izvēlēties jebko no mūsu milzīgā piedāvājumā! 

Svētdienas TOP piedāvājums

Dāvanu kartes – vienmēr simtprocentīgs trāpījums

Svētki un svinīgi pasākumi ielaužas mūsu ikdienā diezgan bieži – dzimšanas dienas un vārda dienas, kāzas, kristības, gadadienas, prezentācijas un citi neskaitāmi svinīgi pasākumi lielajiem un mazajiem. Līdz ar to dāvanu izvēle nodarbina mūsu prātus regulāri, un dažkārt liekas, kas visas idejas jau ir izsmeltas. Jā, mūsdienās par lieliskāko dāvanu bieži uzskata aploksnīti ar naudu. Taču praksē šie naudas līdzekļi biežāk tiek iztērēti ikdienas vajadzībām, neatstājot jubilāram ne jaukas atmiņas, ne kādu lietderīgu mantu. Savukārt izvēloties kādu mantu pēc saviem ieskatiem, mēs riskējam uzdāvināt kaut ko cilvēkam nevajadzīgu vai neatbilstošu viņa gaumei. 220.lv piedāvā iegādāties dāvanu, no kuras cilvēks spēs gūt labumu un baudu tieši sev, - dāvanu karti. Karte noteikti ir ideāla izvēle, jo:

- tā ir universāla dāvana, kas patīk visiem, neatkarīgi no vecuma un dzimuma. Īpaši noderīgi, ja nepazīstat jubilāru un viņa gaumi īpaši tuvu.

- maz ticami, ka Jūsu dāvana paliks nerealizēta. Turklāt labumu no tās gūs tieši kartes īpašnieks, izbaudot atpūtas vai izklaides pasākumus vai iegādājoties ko dvēselei patīkamu vai ikdienā noderīgu.

- Jūs varat izvēlēties Jūsu maciņam atbilstošu kartes vērtību. Turklāt nepieciešamības gadījumā kartes īpašnieks var piemaksāt pie uzdāvinātās summas un izvēlēties vērtīgākas preces vai papildināt pakalpojumu klāstu. Iespējams, ka šādi Jūs palīdzēsiet pietuvoties kādam lielākam un sen lolotam cilvēka sapnim!

- kas nav mazsvarīgi, - Jums nevajadzēs ilgi un mokoši izvēlēties dāvanu.

Dāvanu kartes izklaidei un atpūtai

Izklaide un atpūta, - tas, ko bieži liekam saraksta beigās saspringtajā ikdienā. Šāda veida kartes ir lieliska iespēja uzdāvināt cilvēkam tik nepieciešamos mirkļus atslodzei, pašam sev, savam ķermenim un dvēselei. 220.lv Jūs atradīsiet dāvanu kartes vīriešiem, kas neatstās stiprā dzimuma pārstāvjus vienaldzīgus! Dažāda veida piedzīvojumi (kvesti, peintbols, izbraucieni ar kvadracikliem, sērfings, piedzīvojumu takas, ekskursijas utt.) un atpūtas piedāvājumi palīdzēs izbaudīt jaunas emocijas, atgūt spēkus un iedvesmoties. Dāvanu kartes sievietei, iespējams, ir labākais, ko var uzdāvināt dāmām. Ķermeņa un sejas kopšanas procedūras, relaksējoši SPA mirkļi, meistarklases, aizraujoši piedzīvojumi, - viss, kas tik ļoti patīk daiļajam dzimumam. 220.lv piedāvājumā arī dāvanu komplekti pāriem, kas ļaus izbaudīt īpašus tuvības un romantikas mirkļus. Lieliska ideja kāzām un gadadienām!

220.lv dāvanu kartes

220.lv piedāvā iegādāties dāvanu kuponu pirkumiem mūsu interneta veikalā! Ar šādu dāvanu Jūs noteikti trāpīsiet tieši desmitniekā! Izvēle mūsu mājaslapā apmierinās jebkuru, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, profesijas un interesēm. Preces sevis lutināšanai un kopšanai, mājai un remontam, elektroniskās ierīces no budžeta variantiem līdz pēdējām inovācijām, preces bērniem, mājdzīvniekiem, sportam, dārzam, grāmatas, apģērbi, - tas viss un daudz kas cits ļaus jebkuram piemeklēt sev tīkamāko dāvanu! Turklāt iegādāties elektroniskās dāvanu kartes no 220.lv ir maksimāli ērti. Izvēlieties kartes summu (sākot no 5 EUR) un pēc apmaksas Jūs saņemsiet tās elektronisko versiju savā e-pastā, varēsiet to izdrukāt, iesaiņot un pasniegt gaviļniekam. E-dāvanu karte jāizlieto vairāku mēnešu laikā, tātad kartes īpašnieks varēs kārtīgi izpētīt piedāvājumu un izvēlēties, ko sirds kāro.

Nepavadiet stundas piemērotas dāvanas meklējumos. Risinājums ir ļoti vienkāršs un atrodams interneta veikalā 220.lv! Dāvanu kartes internetā ir lieliska iespēja iegādāties tās ātri un bez piepūles. Un varat nešaubīties, ar šādu dāvanu Jūs noteikti kādu aplaimosiet!