Noderīgi padomi

10 labākie planšetdatori 2019. gadā

25 09 2019

Ja Jūs jau nolēmāt, ka vēlaties iegādāties labu planšetdatoru, tad šis raksts palīdzēs pieņemt lēmumu, kurš planšetdators tiešām Jums ir vajadzīgs. Mēs nosauksim 10 labākos planšetdatoru modeļus, kuri noderēs visiem gadījumiem. Vispirms, ir jāizlemj, kāds ir planšetdatora lietošanas mērķis..

Pirms iegādāties planšetdatoru, mums ir jāpajautā pašiem sev, kādiem mērkiem tas tiks izmantots? Lai spēlētu spēles? Elektronisko grāmatu lasīšanai? Darbam ar dizaina programmām? Vai to lietos Jūsu bērni un pusaudži? Vai tas būs darba instruments, ar kura palīdzību Jūs radīsiet prezentācijas saviem klientiem tikšanos laikā? Vienkārši izmantosiet interneta apmeklējumam, sarakstēm Facebook un Instagram? Tieši no atbildēm uz šiem jautājumiem, ir atkarīgs, kādu modeli mēs rekomendēsim Jums iegādāties.

Tiesa, ļoti liela nozīme ir arī cenai. Ja gadījumā ar sadzīves tehniku uz cenu ir jāskatās pēdējā kārtā, tad ar planšetdatoriem viss ir otrādāk. Kāpēc ir jāpārmaksā par funkcijām, kuras Jūs neizmantosiet?

Starp citu, nevajag cerēt, ka planšetdatoram būs laba kamera. Tā nav galvenā funkcija planšetdatoros, tāpēc ražotāji speciāli neizmanto ļoti kvalitatīvas kameras, kaut arī varētu to darīt.

Baterijas darba laiks ir ļoti nosācīts rādītājs. Ja pērkot viedtālruni Jūs pievēršat uzmanību  akumulatora tilpumam (2500 mАh vai 3000 mAh), tad planšetdatoriem tas nav ļoti aktuāli. Akumulatora tilpums - tas ir ļoti sarežģits jautājums. Ja Jūs lasīsiet grāmatas, tad visdrīzāk Jūsu dators varēs strādāt pat 10 stundas bez papildus uzlādes. Gadījumā, ja Jūs spēlēsiet spēles saulainajā dienā, kad ir jāpalielina ekrāna spilgtums, tad tas pats planšetdators varēs nostrādāt jau tikai pāris stundas bez uzlādes. Līdz ar to apzīmējums specifikācijās par darbu bez uzlādes nav ļoti svarīgs.

Ekrāna izmērs ir svarīgs gadījumos, kad planšetdators tiek izmantots darbā. Tādā gadījumā rekomendējam pievērst uzmanību 10 collu modeļiem. Brīvajam laikam un spēlēm pilnībā pietiks ar 7-8 collām.

Starp citu, kā Jūs plānojat pieslēgties pie interneta - caur mobilajiem sakariem vai arī Wi-Fi? Tas ir svarīgi, ja vajdzēs darba tikšanās laikā pieslēgties internetam.

ТОP-10  planšetdatori 2019. gadā

Vēl arvien palielinās pieprasījums pēc planšetdatoriem, un līdz ar to arī piedāvājums strauji uzlabojas. Ražotāji katru gadu ievieš planšetdatoru modeļus ar iespaidīgām specifikācijām un jaunām funkcijām, kas vēl vairāk uzlabo mūsu ikdienas dzīvi. Kurus planšetdatorus ir vērts izmēģināt 2019. gadā?

1. Apple iPad Pro 12.9

Iespējams, ka šī ierīce ir labākais un jaudīgākais modelis, kādu Apple jebkad ir ieviesusi. Plānais un stilīgais dizains tiešām slēpj lieliskas specifikācijas. Ar satriecošo 12,9 collu un 2048x2732 pikseļu displeju, “A12X Bionic” procesoru, ko sauc par tehnisko brīnumu un ir ārkārtīgi ātrs visu uzdevumu veikšanai - tie ir tikai daži no ieguvumiem. Nemaz nerunājot par ietilpīgo un izturīgo 9720 mAh akumulatoru, 6 GB operatīvo atmiņu, 4K videoierakstu un četriem jaudīgajiem skaļruņiem - tas ir iemesls, kāpēc šis planšetdators ir izcils modelis šajā sarakstā.

2. Apple iPad Air

Nodrošina lielisku skaņu, tas ir neticami ātrs un jaudīgs, šīs ir šī Apple planšetdatora visizplatītākās īpašības, un to bieži slavē par cenas, veiktspējas un kompaktuma līdzsvaru. Vienīgais pamanāmais trūkums ir tas, ka iPad Air atbalsta vecākas paaudzes pildspalvu, taču šim modelim nepieciešamās investīcijas ir daudz mazākas. Turklāt A12 mikroshēmojums, kas pazīstams ar savu augsto veiktspēju, var labot visus mīnusus - jums par to jāpārliecinās!

3. Samsung Galaxy Tab S6

Kritiķi apgalvo, ka viena no retākajām lietām šim augstākās klases Android planšetdatora modelim ir jauda, dizains un funkcijas, lai konkurētu ar flagmaņa 2019. gada tālruņu modeļiem. Tas ir ārkārtīgi jaudīgs, tam ir spilgts “Super AMOLED” displejs, un tas lepojas ar lielisku akumulatora darbības laiku. Iekļautais “S Pen” ir īpaši noderīgs māksliniekiem un ikvienam, kurš meklē produktivitāti, savukārt “DeX” darbvirsmas saskarne nodrošinās vēl lielāku vairāku vienlaicīgu uzdevumu potenciālu.

4. Microsoft Surface Pro 6

Lielisks planšetdators un ne mazāk lielisks klēpjdators - tā varētu aprakstīt šo modeli, kas apvieno “Windows 10” jaudu ar kompakto izmēru un funkciju daudzpusību. Citiem vārdiem sakot, ar šo planšetdatoru jūs izbaudīsiet datoru jaudu, un kā piederumu jūs iegūsiet vismodernāko dizainu, konstrukciju, ilgi strādājošu akumulatoru un spilgtu, krāsainu displeju. Grūti nākt klajā ar iespaidīgāku iespēju sarakstu!

5. Apple iPad 9.7

“Pro” funkcijas par daudz zemāku cenu nekā “Pro” modeļiem - šī planšetdatora visbiežāk aprakstītā funkcija, parasti vidējā klasē. Izvēloties šo modeli jums nenāksies pārmaksāt daudz naudas, taču jums patiks lieliskais akumulatora darbības laiks, labais displejs un pietiekama jauda - ja nemeklējat pašu labāko planšetdatoru, tad ar šīm specifikācijām vajadzētu pietikt.

6. Apple iPad Mini 4

Kā jau norāda nosaukums, šis planšetdators vislabāk darbosies tiem, kas meklē mazāku, bet jaudīgu ierīci. Šī modeļa ekrāns ir ļoti atzinīgi novērtēts: tas nav žilbinošs, skaidrs un tam ir lieliska izšķirtspēja (2048 x 1536 pikseļi). Jauda un veiktspēja, kaut arī nepārsniedz jaunākā “iPad” līmeni, ir lieliska, taču, iespējams, visvairāk pārsteidzoša būs plašāaplikāciju izvēlne, kas joprojām ir šī planšetdatoru grupas stiprā puse.

7. Samsung Galaxy Tab A

Šis planšetdatora ir ievērojams ar tā zemo cenu, taču arī specifikāciju saraksts noteikti nav pieticīgs. Planšetdatora displejs tiek ļoti slavēts - pat izvēloties ne mazbudžeta modeļus, jūs ne vienmēr varēsiet izbaudīsiet tik augstu kvalitāti. Jums būs arī iespēja pārliecināties par Samsung programmatūras kvalitāti un stabilitāti - šie komponenti neliks jums vilties. 

8. Huawei MediaPad T5

Ja jūs domājāt, ka iepriekš nosauktie planšetdatori ir ļoti lēti, jūs vēl neesat iepazinies ar šo modeli, kas var piedāvāt saprātīgus iestatījumus par īpaši zemu cenu. Protams, šis planšetdators nepārsteigs ar augstākās klases funkcijām (tam nav automātiskā krāsu pielāgošana un pirkstu nospiedumu skeneris), taču jaudīgais procesors un labs HD displejs ļaus ērti veikt ikdienas uzdevumus vai pat spēlēt spēles.

9. Lenovo Yoga Tab 3

Vēl viens īpaši zemas cenas planšetdators jūs visvairāk pārsteigs ar 15 stundu ilgu neuzlādējamu akumulatoru, kas var konkurēt ar tirgus līderiem. Jāatzīst, ka procesora veiktspējas ziņā jūs neuzvarēsiet cīņā, taču ar krāsainu displeju, diezgan labu kameru un ērtu integrētu kronšteinu jūs varēsiet mēģināt to kompensēt - var apgalvot, ka ražotājiem patiešām ir izdevies radīt labu planšetdatora modeli.

10. Huawei MediaPad M3

Bieži atsaucoties uz jau iepriekš šajā sarakstā pieminēto Apple iPad Mini 4, šis planšetdators, pirmkārt, fascinēs ar stilīgu dizainu un izturīgu alumīnija korpusu, taču ir vēl daudz vairāk papildu lielisku īpašību. Ātrās darbības pirkstu nospiedumu sensors, super-skaļruņi, lieliska pārlūka veiktspēja, laba savienojamība un pienācīgs ātrums - šāds funkciju saraksts nepārsteigs nevienu no mums!

Visi šie planšetdatori ir paredzēti jūsu dažādajām vajadzībām, tāpēc jums noteikti vajadzētu atrast modeli, kas vislabāk atbildīs jūsu vajadzībām. Tomēr ievērības cienīgo ierīču saraksts ar šo desmitnieku neapstājas - vēl vairāk planšetdatoru par labām cenām varēsiet atrast internetveikalā 220.lv 

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?