Noderīgi padomi

10 saliekamā velosipēda priekšrocības

4.8/5
13 03 2020

Iestājoties siltākam laikam, var redzēt, ka uz ielām parādās arvien vairāk velosipēdistu. Pārvietošanās ar velosipētu ir patiešām ērta un salīdzinoši ātra, it sevišķi, ja dzīvo lielpilsētās, jo tā var izvairīties no stāvēšanas pamatīgos sastrēgumos. Turklāt pārvietošanās ar velosipēdu uzlabo gan veselības stāvokli, gan fizisko sagatavotību. 

Mūsdienās var iegādāties dažādus velosipēdus, piemēram, pilsētas velosipēdus, kalnu, BMX, bērnu, elektriskos un citus velosipēdus. Tāpēc noteikti varēs atrast savām vēlmēm un vajadzībām visatbilstošāko. 

Mūsdienās samērā aktuāli kļūst saliekamie velosipēdi, tāpēc raksta turpinājumā varēsiet iepazīties ar 10 saliekamā velosipēda priekšrocības. Iespējams, ka tās izlasot, vēlēsieties savā īpašumā iegādāties tieši saliekamo velosipēdu. 

Saliekams velosipēds AZIMUT Fold 24" 2021, melns cena un informācija | Saliekams velosipēds AZIMUT Fold 24" 2021, melns | 220.lv 9 € ATLAIDE NO 100 €
€ 18500 19st. 35min.
Uz grozu
9 € ATLAIDE NO 100 €
Saliekams velosipēds AZIMUT Fold 24" 2021, sarkans cena un informācija | Saliekams velosipēds AZIMUT Fold 24" 2021, sarkans | 220.lv 9 € ATLAIDE NO 100 €
€ 18500 4.5/5 19st. 35min.
Uz grozu
9 € ATLAIDE NO 100 €
Elektrisks saliekams velosipēds Blaupunkt Carl 290 20 ”, melns cena un informācija | Elektrisks saliekams velosipēds Blaupunkt Carl 290 20 ”, melns | 220.lv 100 € ATLAIDE NO 777 €
€ 1 29500 4.5/5 19st. 35min. Izņemiet rīt
Uz grozu
100 € ATLAIDE NO 777 €
Salokāms elektriskais velosipēds Devron 20201 2019 20", melns cena un informācija | Salokāms elektriskais velosipēds Devron 20201 2019 20", melns | 220.lv 100 € ATLAIDE NO 777 €
€ 99900 19st. 35min.
Uz grozu
100 € ATLAIDE NO 777 €
Velosipēds XGSR MTB Black/Yellow cena un informācija | Velosipēds XGSR MTB Black/Yellow | 220.lv
€ 19999 19st. 35min.
Uz grozu
Velosipēds XGSR MTB Black/Blue cena un informācija | Velosipēds XGSR MTB Black/Blue | 220.lv
€ 19999 19st. 35min.
Uz grozu
Parādīt vairāk

1.Viegla pārvietošana

Viena no saliekamo velosipēdu labākajām īpašībām ir tāda, ka tos ir viegli pārvietot. Piemēram, ja esat plānojis doties ekskursijā ar personīgo auto un vēlaties ņemt līdzi arī savu velosipēdu, tad atliek vien saliekamo velosipēdu ievietot bagāžas nodalījumā. Turklāt bagāžas nodalījumā noteikti pietiks vieta arī citām nepieciešamajām mantām. 

Tāpat šādu velosipēdu būs viegli pārvietot, ja izvēlēsieties sabiedrisko transportu. Runājot par paša velosipēda svaru, tas būs apmēram vienāds ar parasto velosipēdu.

2.Neaizņem daudz vietas

Vēl viens pluss ir tāds, ka saliekamie velosipēdi neaizņem daudz vietas. Ir cilvēki, kuri labprāt pārvietotos ar velosipēdu, taču viņi dzīvo ne pārāk plašos dzīvokļos, līdz ar to velosipēdam tajos nav vietas. Ne vienmēr dzīvokļos dzīvojošajiem ir pieejams pagrabs vai kāda cita mantu glabātuva, tāpēc bieži vien velosipēda pirkšana tiek atlikta. 

Taču mūsdienās ir pieejams lielisks risinājums – saliekamie velosipēdi. Tos var ērti saliekt un novietot nepieciešamajā vietā. Pat vismazākajā dzīvoklī šādam velosipēdam noteikti atradīsies vieta.

3.Braukšana ziemas laikā

Tāpat kā ar parasto velosipēdu, arī ar saliekamo velosipēdu var pārvietoties visos gadalaikos, arī ziemas laikā. Protams, ziemā pārvietošanās būs krietni vien sarežģītāka, un jābūt īpaši uzmanīgam uz slidenajiem un apsnigušajiem ceļiem. 

4.Vienkārša un ērta velosipēda saliekšana

Lai saliektu velosipēdu nebūs ilgi jālauza galva, kā to izdarīt. Atliek vien nospiest saliekšanai paredzēto mehānismu un pāris sekunžu laikā velosipēds būs saliekts un gatavs pārvietošanai vai nolikšanai savā vietā.

5.Cena

Lai arī saliekamais velosipēds sniedz virkni priekšrocību, tas nebūt nenozīmē, ka tas atstās lielu robu Jūsu maciņā. Atkarībā no komplektācijas un modeļas, tā izmaksas būs aptuveni tādas pašas kā parastam velosipēdam. 

6.Piemēroti ikvienam 

Saliekamie velosipēdi ir piemēroti gan pieaugušajiem, gan bērniem. Bērniem attiecīgi šie velosipēdi izmēra ziņā būs mazāki, savukārt, pieeaugušajiem tie būs lielāki. Pārvietoties ar šādiem velosipēdiem ikvienam būs ērti. 

7.Nav nepieciešami speciāli velosipēdu turētāji

Vēl viena saliekamo velosipēdu priekšrocība ir tāda, ka tiem nav nepieciešami speciāli velosipēdu turētāji, kā tas ir parastajiem velosipēdiem. Kā jau iepriekš tika minēts, tad velosipēdu var vienkārši ielikt automašīnas bagāžniekā un doties ceļā. Ja Jūs vēlētos pārvietot ar automašīnu parasto velosipēdu, tad būtu nepieciešams iegātāties speciālu jumta bagāžnieku.

8.Drošs mehānisms

Nav jāsatraucas, ka savienojuma vietā velosipēds varētu salūzt. Šie velosipēdi ir kvalitatīvi un izturīgi.

9.Oriģināls izskats

Ir pieejami saliekamie velosipēdi ar īpaši oriģinālu izskatu. Šādus velosipēdus noteikti pamanīs uz ielas un uz Jums atskatīsies garāmgājēji. 

10.Pievilcība

Arī saliekamos velosipēdus var iegādāties dažādos dizainos un krāsās. Izvēle patiešām ir liela, tāpēc nav jāuztraucas, ka būs jāizvēlas vien starp pāris velosipēdiem. Arī saliekamie velosipēdi ir eleganti un pievilcīgi.

Pircējiem patika šis ieraksts

4.8/5
5 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?