Noderīgi padomi

2018. gada mobilo telefonu TOP 10

08 11 2018
  1. SAMSUNG GALAXY NOTE 9

Iepriekšējo gadu laikā, vairākus mēnešus SAMSUNG GALAXY NOTE 8 atradās līderpozīcijās. Tomēr, beigu beigās, to apdzina iPhone X, un pēc tam vēl arī HUAWEI P20 PRO. Kad nāca klajā Galaxy Note 9 modelis, Samsung atkal „atkaroja” līderpozīcijas, kā labākais telefons mūsdienu tirgū.

Salīdzinājumā ar Galaxy Note 8, jaunais Note 9 atšķiras ar S Pen atbalstu, Bluetooth atbalstu, daudz lielāku iekšējo atmiņu, lielu RAM apjomu, īpaši lielu akumulatora ietilpību – 4000 mAh, ar labāku aizmugurējo kameru ar diviem objektīviem un viedo programmnodrošinājumu, labāku skaņas kvalitāti un citā vietā novietotu pirksta nospiedumu sensoru.

Modernākais S Pen atbalsts, kas atbalsta Bluetooth sakarus, ar tam piemītošu tālvadības funkciju – teicama inovācija, kas iepatiksies visiem Note sērijas cienītājiem. Vēlākā gaitā, pēc SDK programmnodrošinājuma rokasgrāmatas izveidošanas šogad, trešās puses varēs izveidot programmiņas, kas tiek pārvaldītas ar S Pen palīdzību, kas atbalsta Bluetooth sakarus.

SAMSUNG GALAXY NOTE 9 un vēlākie atšķiras ar visiem Galaxy īpašajiem aspektiem – piemēram, īpaši izteiktu izturību pret mitrumu, ātru bezvadu uzlādi, īpašu Super AMOLED ekrānu, palielināmu microSD atmiņu, 3,5 mm audio pieslēgvietu un citām īpatnībām. Ar lielas ietilpības microSD karti ir iespējams, savās rokās turot, izbaudīt vairāk nekā 1 TB atmiņas jaukumus.

SAMSUNG GALAXY NOTE 9 modeļi:

  1. HUAWEI P20 PRO

Šis telefons neapšaubāmi ir viens no labākajiem 2018. gada telefoniem. Īpašais telefons, ar 68 megapikseļu kameru ar 3 objektīviem, sniedz pārliecinošu garantiju, ka jūsu fotogrāfijas būs iespaidīgas, pat fotografējot slikti apgaismotā vietā. Šajā sakarā P20 Pro pavisam noteikti, pārspēj citus, tirgū piedāvātos, telefonus.

Savos flagmaņu telefonos Huawei izmanto īpaši lielas ietilpības akumulatorus. P20 Pro – nav nekāds izņēmums. Tajā ir integrēta baterija ar 4.000 mAh ietilpību, kas būs pilnīgi pietiekami vismaz vienai, dažādu pasākumu pārpilnai, dienai. Lielais OLED 6,1 collu ekrāns ar „izgriezumu”, ko var noņemt, jaudīgs Kirin 970 procesors ar integrētu mākslīgo intelektu, noturības pret putekļiem un ūdeni klase IP67, - tās ir tikai dažas šī telefona īpašās iezīmes.

Darbošanās apstākļi Huawei EMUI lietotājam ir kļuvuši ievērojamā mērā pilnīgāki. Galvenajā ekrānā jūs atradīsiet Google joslu, savukārt lietotāja konts ir pietuvināts standarta versijai. Huawei, protams, piedāvā arī Android papildu funkcijas, un šajā sakarā ir vērts atzīmēt, ka tās nepārslogo ierīci, bet gan gluži otrādi – uzlabo tā darbību. P20 Pro katru darbību veic zibenīgi, tādējādi padarot tā lietošanu par visnotaļ patīkamu baudījumu.

HUAWEI P20 PRO modeļi:

  1. SAMSUNG GALAXY S9/S9 PLUS

Šajā gadā iepriekš Samsung laida klajā Galaxy S9 un S9 Plus modeļus. Tie ir vēl divi Galaxy S sērijas saimes locekļi, taču tie ir vispilnīgākie telefoni, kādus vien ir iespējams iedomāties.

Samsung telefoni, ar Infinity Display ekrāniem vienmēr iekļūst reitingu augšdaļa, apsteidzot APPLE IPHONE X, kurš turējās visaugstākajās pozīcijās vairāku mēnešu garumā. 6GB RAM, jaudīgākais Qualcomm procesors Snapdragon 845, galvenā kamera ar diviem objektīviem, īpaši palēninātas uzņemšanas funkcija („super slow motion” – tikai S9 Plus modelī), iespēja lēti palielināt atmiņas ietilpību ar microCD kartēm, uzlabotais asistents Bixby un fiziskā poga, Samsung Pay tehnoloģija, bezvadu un ātra uzlāde, aizsardzība pret putekļiem un ūdeni IP68, USB-C savienojums un standarta pieslēgvieta austiņām 3,5 mm. Telefonā tostarp ir uzstādīta operacionālā sistēma Android 8,0 Oteo. Tādejādi, Galaxy S9 Plus ir nodrošināts ar pilnīgi visu, lai pavisam godīgi atrastos reitingu pašā virsotnē.

Lietojot S9 Plus, mēs atklājām vairākus aspektus, kā sakarā S9 Plus ir pārāks par iPhone X. Kā viens no tiem – sakaru darbība. Vienā un tanī pašā vietā S9 Plus ilgāk uztur sakarus un darbojas ātrāk nekā iPhone X. S9 Plus tiek izmantots daudz jaunāks Qualcomm modelis, nekā iPhone X, un tiek atbalstīts 600 Mhz spektrs. Šajā aspektā ir visnotaļ sarežģīti apsteigt Galaxy S9 Plus.

SAMSUNG GALAXY S9/S9 PLUS modeļi:

  1. APPLE IPHONE X

Apple iPhone X ir visdārgākais telefons tirgū. iPhone X – tas ir vienīgais iPhone telefons ar jaunu dizainu, sākot jau ar pašu pirmo telefonu, kas iznāca 10 gadus iepriekš. Šis modelis atšķiras ar 5,8 collu ekrānu, ar īpaši plānu ietvaru un bez fiziskās „home” pogas. Tostarp, pirmoreiz, iPhone izmantoja Samsung OLED ekrānus. Lietot telefonu, kam ir divi galvenās kameras objektīvi, ir pavisam savādāk, jo tajā nav nedz fiziskās „home” pogas, nedz arī parastās ieslēgšanas un izslēgšanas pogas.

Atbloķēt Apple iPhone X un lietot Apple Pay palīdzēs nevis ekrāna lejasdaļā izvietotā fiziskā poga, bet gan uzlabotā, sejas atpazīšanas, funkcija. Šī funkcija darbojas stabili un ievērojamā mērā apsteidz acs varavīksnenes sensora funkcionalitāti Samsung telefonos. Un visbeidzot Apple kompānija savos telefonos ir ieviesusi bezvadu uzlādes funkciju, tādēļ telefonu ir visnotaļ ērti uzlādēt, vienkārši novietojot to uz bezvadu uzlādes stacijas.

iPhoneX ir jauns A11 bionic procesors un koprocesors M11, ar ko iOS11 darbojas bez traucējumiem. Tai skaitā, telefons ir attiecināms IP67 klasei – tas ir noturīgs pret putekļiem un mitrumu. Lai telefons atbalstītu bezvadu uzlādi, tiek izmantots stikla aizmugurējais vāks. TrueDepth priekšējā kamera, ar 7 megapikseļiem teicami ir piemērota „selfiju” uzņemšanai.

iPhoneX šobrīd ir telefons ar vismodernākajām Apple tehnoloģijām, kā ekrāns palīdz izmēģināt kaut ko pavisam jaunu – žestu vadību ar plašajām iespējām un jaunu telefona atbloķēšanas veidu. Ja salīdzinām ar citiem telefoniem, kam ir liels ekrāns, tad šis salīdzinoši kompaktais modelis atšķiras ar relatīvi lielu ekrānu.

APPLE IPHONE X modeļi:

  1. SAMSUNG GALAXY NOTE 8

Dažus mēnešus Galaxy Note 8 turējās reitinga topā, jo tai laikā tas bija vismodernākais telefons tirgū. Note 9 apsteidza to un nobīdīja to uz daudz zemāku pozīciju, taču tas nekādi neiespaidoja šī modeļa iespējas. Tostarp, pēc Note 9 iznākšanas, modeli ir iespējams iegādāties par daudz zemāku cenu.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 piemīt visas Galaxy sērijas S9 u S9 Plus modeļu priekšrocības, taču tajā tiek izmantots procesors Snapdragon 835, un nav kameras ar divām mehāniskajām diafragmām. Šim modelim arī ir S Pen, tādēļ, ja Jums patīk lietot šo aksesuāru, Note 8 jums būs pavisam ideāli piemērots.

Šo telefonu es lietoju dažas nedēļas, lai to varētu novērtēt, taču pēc tam izmantoju T-Mobile Jums on Demand plānu un nomainīju telefonu uz iPhone X.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 modeļi:

  1. HUAWEI MATE 10 PRO

Jaudīgs telefons ar īpaši ilgas darbības baterijām.

Huawei Mate 10 Pro – telefons, kurš iespējams uzreiz netiks ietverts jūsu vēlmju sarakstā, taču ražotāji, kaut arī novēloti (apskatieties, kurā vietā sarakstā atrodas P20 Pro) to ir pilnveidojuši, savukārt baterijas darbības ilgums apsteidz praktiski visus telefonus šajā sarakstā. Ja jūs domājat, ka ir pienācis atjaunošanās laiks, tad šis modelis pavisam noteikti ir uzmanības vērts.

Ekrāns: Full HD ekrāns ir tāds pat kā Pixel 2, taču tas atšķiras no citiem, Android telefonu, modeļiem, piemēram, Samsung, Galaxy S9 un Note 8. Ekrāns 10 Pro ir ļoti labs, taču nepārsteidz.

Baterija: Vislielākā Huawei Mate 10 Pro priekšrocība – tā ir šī telefona baterija. Tā kā baterijas ietilpība ir 4.000 mAh, tad ar vienu uzlādes reizi ir pietiekams divām, iespaidīgas darbības, dienām, ja vien naktī tiks izmantots lidmašīnas režīms.

Kamera: galvenā kamera ar diviem objektīviem teicami fotografē bez jebkādiem papildu iestatījumiem („nomērķēju un fotografēju” principiem), ja vien jūs esat entuziasti un esat gatavi izmēģināt manuālas iestatīšanas iespējas ar Mate 10 Pro, jūs varat uzņemt ekskluzīvas kvalitātes kadrus.

Īss rezumējums: šis ir telefons, kas neatšķiras ar īpašu ārējo izskatu vai labākām kvalitatīvām iezīmēm, taču Huawei Mate 10 Pro ir teicama izvēle telefonu cienītājiem ar lielu ekrānu un ilgas darbības bateriju. Tai skaitā, šis modelis kļūst arvien konkurētspējīgāks un apsteidz daudzus telefonus šajā sarakstā.

HUAWEI MATE 10 PRO modeļi:

  1. LG G7 THINQ

Ja jums nākas lasīt par LG G7 THINQ, tad jūs pavisam noteikti esat ievērojuši, ka vairums apgalvo, ka šis modelis vispār ne ar ko neizceļas, kas varētu cilvēkus motivēt to iegādāties. Runājot pilnīgi atklāti, tad tā var teikt par vairums telefoniem, jo viedtālruņu laikmetā jau ir sasniegta robeža, kā sakarā ražotāji var piedāvāt kaut ko pavisam jaunu un pacelt latiņu vēl augstāk.

Lietojot šo telefonu dažus mēnešus, es var apliecināt, ka tas nav pilnībā godam novērtēts. Tā izmērs ir praktiski ideāls, tam ir objektīvs ar platleņķa fotografēšanas iespējām, un tā cena, kā flagmanim, ir pilnībā pieejama.

Gluži tāpat, kā Samsung Galaxy S9 Plus arī LG G7 ThinQ ir viss, ko var iztēloties: austiņu pieslēgvieta 3,5 mm, kamera ar diviem objektīviem (viens no tiem platleņķa – tas ir unikāls gadījums ierīcēm ar divu objektīvu kameru), bezvadu uzlādes iespēja, IP68 kategorija, microCD pieslēgvieta, kas ļauj par nelielu cenu palielināt atmiņu, ekrāns ar „izgriezumu”, kas aizņem gandrīz vai visu ierīces priekšdaļu, un atšķiras ar ekskluzīvu skaņas kvalitāti.

LG G7 ThinQ kamerai piemītošie mākslīgā intelekta elementi palīdz gūt daudz labāku videoieraksta kvalitāti LG V30, tostarp izmantojot Cine Video un citas funkcijas. Ja pirms dažiem gadiem LG pacēla latiņu sakarā ar telefonos izmantojamām kamerām, tad LG G7 ThinQ ātrāk par visiem pacēla šo latiņu vēl augstāk.

Mūsu izvēles apskata mēs novērtējām LG G7 ar 7,8 ballēm no 10, taču, tālākā gaitā lietojot šo ierīci, es bez mazākām šaubām var tai piešķirt 8,5 balles. LG G7 ThinQ piemīt daudz īpašību, kuras neatstās nevienu vienaldzīgu, un viena no tām – tā ir LG piemērotā divu gadu garantija un solījums veikt „pastāvīgus atjauninājumus”.

LG G7 THINQ modeļi:

  1. GOOGLE PIXEL 2 XL un PIXEL 2

Google Pixel un Pixel 2XL piemīt brīnišķīgas iezīmes, ko es gaidīju (piemēram, izturība pret mitrumu un mazāks ekrāna ietvars XL modelī), kā arī ne tik teicamas kvalitātes (piemēram, standarta austiņu 3,5 mm neesamība). Abi telefoni teicami strādā ar Android versiju, kas līdzinās standarta versijai, tādēļ, ja jūs vēlaties pārbaudīt, ko nozīmē strādāšana ar Google radīto Android primāro versiju, tad Pixel2 var jums iepatikties.

Google Pixel 2 XL ir liels 6 collu ekrāns ar malu attiecību 18:9, Snapdragon 835 procesors, 4GB RAM, 64GB un 128GB iebūvētā atmiņa, 12 megapikseļu galvenā kamera ar vienu objektīvu, IP67 izturības klase pret putekļiem un ūdeni, 3520 mAh baterija, kā arī dubultie stereo skaļruņi, kas atrodas telefona priekšdaļā. Pixel2 atšķiras no XL modeļa tikai ar mazāku, 5 collu, ekrānu un mazākas ietilpības bateriju. Neviens no modeļiem neatbalsta bezvadu uzlādes iespēju, un tiem nav standarta austiņu 3.5 mm pieslēgvietas.

Abi telefoni darbojas ar Android 8.0 Oteo operētājsistēmu, kas tiks atjaunināta trīs gadus. Šajā telefonā jūs atradīsiet Google Assistant jaunākās funkcijas, līdztekus ar citām, Google programmnodrošinājuma, priekšrocībām.

GOOGLE PIXEL 2 XL un PIXEL 2 modeļi:

  1. ONEPLUS 6

Ja mēs būtu veidojuši viedtālruņu sarakstu to cenas ziņā, tad pirmajā vietā būtu OnePlus 6. Vislētākais modelis ar 6GB RAM un 64GB iebūvēto atmiņu. Jūs neatradīsiet otru tādu telefonu, kam piemistu tāda cenas un specifikāciju attiecība.

 OnePlus 6 tiek izmantots Gorilla Glass 5 ekrāns un metāla ietvars. Dizains ir elegants, un konstrukcijas kvalitāte ir vienkārši brīnišķīga. Tas ir aprīkots ar 6,28 collu AMOLED ekrānu, Qualcomm Snapdragon 845 procesoru, aizmugurējo kameru ar diviem objektīviem (tiesa gan, salīdzinot tos ar reitinga augšgalā esošajiem flagmaņiem, tie tiek slikti izmantoti), plaša RAM un iebūvētās atmiņas izvēle, nedaudz aizsargāti pret ūdeni un putekļiem, ar 3300 mAh bateriju, atbalsta ātru uzlādes veikšanu un izceļas ar spēcīgu GSM sakaru tīklu atbalstu.

Tostarp, ekrānam arī ir „izgriezums”, telefons nevainojami strādā ar jaunāko OxygenOS operētājsistēmas versiju. Tostarp, līdzīgi kā iPhone X, arī šajā telefonā ir iespējams ieslēgt pieskaršanās funkciju.

ONEPLUS 6 modeļi:

  1. APPLE IPHONE 8/8 PLUS

Jaunākais Apple iPhone 8/8 Plus neatšķiras izskata ziņā no iPhone 7/7, taču, lai atbalstītu bezvadu uzlādi, tam ir stikla aizmugurējais vāciņš. Tai skaitā, jaunajiem iPhone telefoniem ir pilnveidots procesors, labāka kamera un LCD ekrāns.

Labu skaņas kvalitāti nodrošina divi stereo skaļruņi, taču telefonam nav standarta austiņu 3,5 mm pieslēgvietas. Jaunie modeļi atbalsta ātru uzlādi, tādējādi uzlādējot bateriju 50% apmērā 30 minūšu laikā.

Jūs neatradīsiet 128GB versiju, tādēļ meklējiet modeļus ar 64GB un 256GB atmiņu.

APPLE IPHONE 8/8 PLUS modeļi:

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?