Noderīgi padomi

Oriģinālās smaržas: mīti un patiesība

4.4/5
19 01 2016

Patīkama smarža un laba cena – tie nebūt nav vienīgie kritēriji, kas nosaka smaržu izvēli. Patērētājiem ne mazāk svarīga ir arī smaržu oriģinalitāte. Joprojām pastāv mīts, ka oriģinālās smaržas ir iespējams iegādāties tikai dārgos parfimērijas un kosmētikas veikalos. Interneta tirgotāji pārliecinoši atspēko šo apgalvojumu: Interneta tirdzniecībā izliktās smaržas kvalitātes ziņā neatpaliek no veikalos pieejamajām, un to oriģinalitāti garantē uzticami piegādātāji.

«Reizēm mēs saņemam jautājumus attiecībā uz smaržu oriģinalitāti. Klienti nevēlas pirkt „kaķi maisā”, viņiem nepieciešams pārliecināties par to, ka viņi iegādājas tieši to preci, par ko maksā. Mēs garantējam smaržu oriģinalitāti, tomēr ik pa brīdim mums tomēr tiek jautāts - vai patiešām tās ir oriģinālās smaržas – īpaši tas ir attiecināms un dārgajiem zīmoliem. Klienti uzreiz reaģē gadījumā, ja ražotājs atjaunina iepakojumu vai pudelīti – ievērojami pieaug jautājumu skaits attiecībā par atjaunināto smaržu izcelsmi un kvalitāti. Jā, visas mūsu veikalā tirgotās smaržas ir oriģinālas», - garantē220.lv – populārākā Latvijas Interneta veikala mārketinga nodaļas vadītāja Laila Snidzāne.

Smaržu oriģinalitāte

Smaržu oriģinalitāti nenosaka nedz to vieta, nedz arī pārdošanas veids. To oriģinalitāti nodrošina uzticamie un oficiālie pārstāvji, izcelsme, kvalitāte un kvalitātei atbilstoša cena. Tie paši piegādātāji var sadarboties gan ar populārajiem kosmētikas un parfimērijas tīkliem, gan arī ar mazumtirgotājiem vai interneta tirgotājiem.

Kā gan ir iespējams atšķirt oriģinālās smaržas no neoriģinālajām? Kā viens no galvenajiem un uzreiz pamanāmiem faktoriem – cena. Par kvalitāti ir jāmaksā, tādēļ būtu visnotaļ naivi meklēt par puscenu oriģinālās smaržas pie tirgus pārdevēja. Kā otrs kritērijs, kas norāda uz smaržu oriģinalitāti, - tā ir smaržu kvalitāte. Ja pēc iesmaržošanās patīkamā smarža noturas tikai piecas minūtes – iespējams, ka esat iegādājies pakaļdarinājumu. Labas, kvalitatīvas un oriģinālas smaržas Jūs ievīs patīkamā smaržu mākonī kā minimums vairāku stundu garumā. Bet jāatcerās arī, ka smaržu noturība ir atkarīga arī no tā vai tas ir tualetes ūdens (nosaukumā apzīmē ar saīsinājumu EDT) – noturība būs no dažām stundām līdz diennaktij, vai parfimētais ūdens (apzīmē ar EDP) – aromāts turēsies no dažām stundām līdz pat 2 diennaktīm.

„Līdz šim valda uzskats, ka smaržu oriģinalitāte ir atkarīga no iepakojuma. Gadījumā, ja smaržas ir iepakotas plēves iepakojumā, tad tas it kā garantējot to oriģinalitāti. Taču tas nebūt neatbilst patiesībai. Mēdz būt tā, ka no ražotājiem ienāk plēvē neiepakotas smaržas, neskatoties uz to – tās ir oriģinālas un kvalitatīvas. Mēs garantējam kvalitāti uz līgumu pamata, kas tiek noslēgti tikai ar uzticamiem un pārbaudītiem smaržu piegādātājiem. Mūsu partneri līgumos apņemas piegādāt tikai kvalitatīvu produkciju. Tādēļ visiem klientiem mēs varam garantēt to, ka pie mums viņi varēs iegādāties tikai oriģinālas smaržas”,- pauž 220.lv mārketinga nodaļas vadītāja.

Lai interneta veikala 220.lv klientiem tiktu sniegts pēc iespējas lielāks informācijas apjoms un garantijas, 220.lv visas smaržas, ko piedāvā savā lapā, iezīmē ar zīmi – „100% oriģināls”.

„Smaržu oriģinalitāti mēs marķējam izmantojot īpašu zīmi. Ceram, ka tas palīdzēs klientiem lielākā mērā rast uzticību attiecībā uz pie mums iegādājamām precēm. Latvijā interneta tirdzniecība ātri uzņem apgriezienus, mums ir daudz klientu, kuri mums pilnībā uzticas. Mēs gluži vienkārši nevaram atļauties tirgot neoriģinālu produkciju. Patērētājiem piemīt apziņa, viņi ļoti ātri atsijā graudus no pelavām. Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz klientu jautājumiem, savukārt gadījumā, ja ienāk ziņas ar pamatotām šaubām par kvalitāti – mēs reaģējam nekavējoties: vēršamies pie piegādātāja, lūdzam oficiāli apstiprināt preces izcelsmi, kvalitāti un oriģinalitāti”, - saka L.Snidzāne.

Jebkādu šaubu rašanās gadījumā, 220.lv aicina nekavējoties sazināties, rakstot uz elektroniskām pasta adresēm:ieteikumi@220.lv vai palidziba@220.lv .

Pircējiem patika šis ieraksts

4.4/5
7 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?