Noderīgi padomi

Adventes kalendārs - aizraujošākiem Ziemassvētkiem

07 11 2019

Tiklīdz sākas decembris, mēs sākam dzīvot svētku gaidīšanā - rotaļīgs un oriģināls kalendārs palīdz mums to padarīt vēl nozīmīgāku. Ilgus gadus un nepārtraukti uzlabojoties Adventes kalendāri bērniem un pieaugušajiem ļāva ne tikai vieglāk sekot līdzi laikam, kas ir atlicis līdz Ziemassvētkiem, bet katru dienu saņemt pārsteigumu - ja Jūs vēl neesiet izmēģinājuši šo ideju, tad tagad ir īstais laiks to izdarīt!

Adventes kalendārs: kas tas ir?

Adventes kalendāri ir īpašas kastītes, kurām ir 24 durvis: atverot tās, jūs atradīsiet nelielu dāvanu, un kļūst skaidrs, ka līdz skaistākajiem svētkiem ir palicis gaidīt par vienu dienu mazāk. Ieradums ievērot šo laiku ir meklējams XIX gs. Un radies tas Vācijā - tad šie kalendāri izskatījās kā parasti grafiki un vakarā katru dienu tika iededzināta svece. Tomēr, mainoties laikmetam, ir mainījušies arī Adventes kalendāru formāti, tāpēc šodien mums ir iespēja atklāt visnegaidītākus variantus.

Adventes kalendāri sievietēm

Mūsdienās vieni no populārākajiem ir Adventes kalendāri ar grima līdzekļiem, īpaši daiļā dzimuma pārstāvēm. Izmantojot šo variantu, Jūs katru dienu atradīsiet jaunu kosmētikas līdzeklis - tas nozīmē, ka šis Adventes kalendārs palīdzēs sievietēm radīt iespaidīgu svētku tēlu un katru dienu atjaunināt izveidoto stilu. Šo kalendāru var izmantot gan kā pārsteigumu kādam tuvam cilvēkam, gan kā dāvanu sev - kvalitatīvu kosmētikas līdzekļu nekad nebūs par daudz.

Lai arī iekšpusē esošām dāvanām vajadzētu būt pārsteigumam, lai pārliecinātos, ka Jūsu skaistumkopšanas Adventes kalendārs 2019. gadā Jūs nepieviļ, iegādājoties tos tiešsaistē, Jūs variet iepazīties kāds grima līdzeklis ir paslēpsies iekšpusē - galu galā Jūs vēlaties, lai dāvanas būtu noderīgas!

Adventes kalendārs ar rotaļlietām bērniem

Nav noslēpums, ka svētkus visvairāk gaida mazie ģimenes locekļi, tāpēc skaitot dienas, viņiem palīgā obligāti būs noderīgs šis atribūts. Ir visiem zināms, ka bērnus visvairāk aizrauj nevis pati ideja, bet gan Adventes kalendāra dāvanas - tieši tāpēc bērniem paredzētas dāvanas tiek pielāgotas jautrām un neaizmirstamām spēlēm.

Lai izlemtu, kurš 2019. gada Adventes kalendārs bērniem ir vispiemērotākais, Jums vajadzētu padomāt par to, kādas spēles Jūsu atvasei patīk visvairāk - gandrīz vienmēr atradīsiet viņiem atbilstošu rotaļlietu. Visaugstāk novērtētie ir Adventes kalendāri LEGO, kas ļauj iegremdēties maģiskajā Harija Potera vidē, pārvarēt „Zvaigžņu karu“ izaicinājumus vai spēlēties kopā ar citu sēriju komplektiem. Mīļākie ir arī PLAYMOBIL, Paw Patrol un citi līdzīgi bērnu Adventes kalendāri, kuros mazie katru dienu atklās jaunas rotaļlietas vai aksesuārus - dēļ tā, šīs aktivitātes kļūs vēl interesantākas.

Adventes kalendāra idejas

Papildus iepriekšminētajiem kalendāru veidiem ir arī trešā kategorija - Adventes kalendāri, kuri ir skaisti dekorēti un kuru saturu Jūs variet sarūpēt paši. Izvēloties opciju, kas vislabāk atbilst jūsu interjeram, variet izlemt, ko slēpt attiecīgajās sadaļās. Tās var ne tikai piepildīt ar saldajām, bet arī ar iepriekš saskaņotajām dāvanām - ļoti iecienīts uzdevumu Adventes kalendārs.

Tie parasti tiek saistīti ar gaidāmajiem svētkiem, taču ņemiet vērā arī to, kādus uzdevumus ir jāveic. Bērniem paredzēti uzdevumu Adventes kalendāri ir vienkāršāki un pat nedaudz mazāk pamācoši, piemēram, palīdzība vecākiem, svētku rotājumu izgatavošana vai pastkartes iemīļotajam skolotājam. Lai jūsu ģimenes Adventes kalendārs būtu svinīgāks, variet arī uzrakstīt novēlējumus: svētku noskaņojuma mājās būs vēl vairāk. Tikmēr Adventes kalendāra uzdevumi pieaugušajiem var būt gan ļoti unikāli, gan pat romantiski, piemēram, pagatavot otrai pusītei vakariņas vai kopā uzcelt sniegavīru. Viss atkarīgs no Jūsu fantāzijas!

Iegādājoties vienu no šiem kalendāriem, Ziemassvētku gaidīšana kļūs jautrāka un saturīgāka - jo vairāk atribūtu būs mājās, jo svinīgāka būs atmosfēra. Plašu sortimentu atradīsiet 220.lv interneta veikalā - šeit Adventes kalendāri bieži tiek piedāvāti par labām cenām!

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?