Noderīgi padomi

Bērna pirmais trīsritenis - kas jāņem vērā, to izvēloties?

17 02 2020

Jūsu bērnam ir daudz iespēju attīstīties un gūt pārliecību pirms braukt ar velosipēdu ar diviem riteņiem. Lai pārliecinātos, ka Jūsu bērns gūst maksimālu labumu, ir svarīgi atrast pareizo velosipēdu. Iesākumam labs papildinājums katras ģimenes īpašumā būs trīsritenis. Izvēloties bērnam piemērotu modeli, izmēru un komplektu, bērns varēs izbaudīt jaunu pārvietošanās veidu. Katram bērnam piemērots velosipēds var sniegt lieliskas bērnības atmiņas, kas būs arī Jūsu nopelns, taču nesteidzieties iegādāties pašu pirmo trīsriteni, ko ieraugat.

Bērna pirmajam velosipēdam ir vairākas izvēles iespējas, ko piedāvā 220.lv. Jūs varat apskatīt dažādus trīsriteņus no Kikkaboo, Loretti un citiem zīmoliem. Piedāvājumā ir lieliski zēnu, meiteņu un universālie velosipēdi, kas katrs ar kaut ko atšķiras. Bērnu velosipēdi parasti sadalās vecuma kategorijās - vissvarīgākais ir iegādāties savam bērnam velosipēdu, kas viņam der tagad, nevis tāds, kas viņam derēs izaugot. Tas braukšanu padarīs daudz patīkamāku.

Papildus standarta trīsriteņu velosipēdiem divi no populārākajiem bērnu velosipēdiem ir ar lieliem trīsriteņu riteņiem un stumjamie trīsriteņi.

Lielo riteņu trīsriteņi

Iespējams, bērnība arī Jums bija kāds no šiem trīsriteņiem ar savu iecienītāko multfilmas varoni. Trīsriteņu velosipēds ar lieliem riteņiem parasti ir zems, izgatavots no plastmasas, kuram priekšā ir milzīgs lielizmēra ritenis.

1 Trīsriteņu velosipēds Caratero York cena un informācija | Trīsriteņu velosipēds Caratero York | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 3989 18st. 11min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €
2 Tricikls Kikkaboo, Red cena un informācija | Tricikls Kikkaboo, Red | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 4249 2/5 18st. 11min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €
3 Tricikls Kikkaboo, Dark Blue cena un informācija | Tricikls Kikkaboo, Dark Blue | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 4249 5/5 18st. 11min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €

Stumjamie trīsriteņi

Šie ir trīsriteņi, kurus Jūsu vecāki, iespējams, vēlējās savā īpašumā, kad Jūs bijāt mazs. Tas dod mammai vai tētim iespēju stumt bērna trīsriteni pat tad, kad bērnam ir nepieciešams pārtraukums vai kad viņš vēl nav gatavs mīt pedāļus. Ar šādu velosipēdu Jums būs vieglāk sekot līdzi bērnam.

1 Daudzfunkcionāls stumjams bērnu trīsritenis ar aksesuāriem AVEO, Kinderkraft, rozā cena un informācija | Daudzfunkcionāls stumjams bērnu trīsritenis ar aksesuāriem AVEO, Kinderkraft, rozā | 220.lv 9 € ATLAIDE NO 100 €
€ 11999 5/5 18st. 11min. Izņemiet rīt
Uz grozu
9 € ATLAIDE NO 100 €

Kā izvēlēties?

Kad jāatrod vislabākais trīs riteņu velosipēds maziem bērniem, Jūs vēlaties pārliecināties, ka Jūs negaida pārsteigums. Jūs vēlaties augstas kvalitātes trīsriteni, kas ir piemērots Jūsu bērnam, tāpēc šeit ir dažas no labākajām īpašībām, kurām būtu jāpiemīt kvalitatīvam bērnu trīsritenim:

  • Gumijas riteņi un metāla rāmis – visizturīgākā trīsriteņa kombinācija;
  • Polsterēts un mīksts sēdeklis – sevišķi svarīgi jaunākiem bērniem;
  • Transformēšanas iespējas – ja trīsriteni ir iespējams regulēt atbilstoši bērna augošajām spējām, tas ir labākais risinājums, kas kalpos ilgāk;
  • Stabila konstrukcija – trīsritenim jābūt konstruētam tā, lai bērns to nevarētu viegli apgāzt. Bērnam ir arī jāspēj pašam uzkāpt un nokāpt no sava pirmā velosipēda;
  • Drošība, ko sniedz drošības siksnas un/vai speciāls drošības rāmis;
  • Ar kāpšļiem – tie noder, kad bērns ir pārāk piekusis vai vienkārši negrib vairs mīties, līdz ar to kājas atrodas drošā pozīcijā;
  • Ar stāvbremzi – to var nospiest, lai velosipēds nesāktu slīdēt no vietas;
  • Ar rokturi – tas palīdz stumt velosipēdu ar bērnu, kā arī to piepacelt, lai pārvarētu dažādus šķēršļus uz zemes;
  • Pedāļu atslēgšanas funkcija – labs risinājums, ja bērns vēl pats nespēj mīt pedāļus, bet nav tālu tas laiks, kad bērns to varēs izdarīt paša spēkiem.

Galvenās atšķirības salīdzinājumā ar divriteni

Galvenā atšķirība no divriteņa ir tāda, ka trīsriteņi paši spēj nodrošināt stabilumu un rada drošības sajūtu bērnam, kurš pats nevar saglabāt balansu un/vai mīt pedāļus. Jums nebūs jābaidās, ka trīsritenis strauji sasvērsies un apgāzīsies. Ir modeļi, kurus var lietot jau no brīža, kad bērns prot sēdēt, savukārt transformējami risinājumi var kalpot līdz pat 3-4 gadu vecumam. Jums atliek tikai pārskatīt dažādus pieejamos modeļus un salīdzināt to īpašības, lai izprastu, kurš būs vislabākais papildinājums Jūsu atvases aktīvai brīvā laika pavadīšanai. 

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?