ad

Noderīgi padomi

Būtiskākās skaistumkopšanas un veselības ierīces

5/5
26 07 2018

Skaistumkopšanas un veselības pakalpojumi kļūst arvien populārāki un to cenas kāpj acīmredzami. Taču lielākā problēma, ja nepieciešama laba masāža, manikīrs vai depilācija, ir laika trūkums. Tāpēc skaistumkopšanas un veselības industrija arvien vairāk rūpējas par patērētājiem un sāk piedāvāt ierīces, kuru izmantošana taupa laiku un nodrošina to pašu vēlamo skaistumkopšanas un veselības efektu. Bet pirms katras preces izvēles kārtīgi jāpapēta savas vajadzības, iespējamās alerģiskās reakcijas, kā arī tas, cik bieži ierīce tiks izmantota.

Matu kopšana un matiņu likvidēšana

Piemēram, šobrīd popularitāti iegūst fotoepilatori tiešām ērts veids, kā atbrīvoties no nevēlamiem sejas, bikini, padušu vai kāju zonas matiņiem.  Par šo ierīci arvien biežāk sāk interesēties ne tikai sievietes, bet arī vīrieši. Taču nolemjot to iegādāties, jāņem vērā ādas jutība un tas, vai esat pietiekami apzinīgi, lai vajadzīgās procedūras izdarītu savlaicīgi.

Vairāk cienošiem tradicionālos veidus, kad matiņi tiek likvidēti tad, kad tas ir jādara un kad tam ir laiks, tirgū tiek piedāvāta liela epilatoru izvēle. Pirms jauna epilatora iegādes jānovērtē ķermeņa ādas jutība. Tāpat jādefinē, kuras zonas plānojat epilēt. Var izvēlēties no pašiem vienkāršākajiem epilatoriem un tādiem, kuriem ir vairākas galviņas, ko var lietot ūdenī, kas aprīkoti ar masāžas funkciju u. tml. Viss ir atkarīgs no vajadzības un lietošanas biežuma.

Vienkāršas frizūras cienošiem un bārdainiem vīriešiem vannas istabā ir obligāta ierīce – skuveklis. Tas taupa laiku, kuru citi velta skaistumkopšanas saloniem un bārddziņiem. Ja skuveklis tiks izmantots gan galvas matiem, gan bārdas saīsināšanai un veidošanai, izvēlieties skuvekli ar vairākām skūšanās funkcijām. Tāpat jāņem vērā lietošanas veids. Viens skuveklis darbojas tikai no strāvas tīkla, cits ir uzlādējams, bet trešais darbojas ar bateriju palīdzību. Tāpēc, ja vannā strāvas kontaktligzda atrodas pietiekami tālu no spoguļa, ieteicams uzlādējams vai ar bateriju palīdzību strādājošs skuveklis. Neaizmirstiet, ka bieži mitrās telpās izmantojamām ierīcēm jābūt aizsargātām pret tā iedarbību.

Epilatoru Top 10

Epilators Braun 9-890 Silk•èpil® 9 SensoSmart cena un informācija | Epilators Braun 9-890 Silk•èpil® 9 SensoSmart | 220.lv IZDEVĪGI
Badge
€ 10400 4.5/5 Izņemiet rīt
Uz grozu
IZDEVĪGI
Braun Silk-expert Pro 5 PL5129 + mini sejas skuveklis cena un informācija | Braun Silk-expert Pro 5 PL5129 + mini sejas skuveklis | 220.lv IZDEVĪGI
Badge
€ 29500 Izņemiet rīt
Uz grozu
IZDEVĪGI
Braun Silk-épil 9 Flex SES 9300 3D BS cena un informācija | Braun Silk-épil 9 Flex SES 9300 3D BS | 220.lv IZDEVĪGI
Badge
€ 17800 5/5 Izņemiet rīt
Uz grozu
IZDEVĪGI
Philips Lumea Advanced SC1998/00 cena un informācija | Philips Lumea Advanced SC1998/00 | 220.lv IZDEVĪGI
Badge
€ 31600 5/5 Izņemiet rīt
Uz grozu
IZDEVĪGI
Braun Silk-expert Pro 5 PL5117 cena un informācija | Braun Silk-expert Pro 5 PL5117 | 220.lv IZDEVĪGI
Badge
€ 31900 5/5 Izņemiet rīt
Uz grozu
IZDEVĪGI
Fotoepilātors Silk'n Motion Premium 600.000 cena un informācija | Fotoepilātors Silk'n Motion Premium 600.000 | 220.lv -20% JAUNUMS
€ 23600 € 29500
Uz grozu
JAUNUMS
BRAUN Silk-Expert IPL PL5014 cena un informācija | BRAUN Silk-Expert IPL PL5014 | 220.lv IZDEVĪGI
Badge
€ 27000 5/5 Izņemiet rīt
Uz grozu
IZDEVĪGI
Philips Lumea BRI950/00 cena un informācija | Philips Lumea BRI950/00 | 220.lv IZDEVĪGI
Badge
€ 36700 Izņemiet rīt
Uz grozu
IZDEVĪGI
Fotoepilators Silk'n Glide Rapid 400.000 cena un informācija | Fotoepilators Silk'n Glide Rapid 400.000 | 220.lv -20%
Badge
€ 11600 5/5 € 14500 Izņemiet rīt
Uz grozu
Parādīt vairāk

Masāža mājās

Par veselību rūpēties palīdz laba masāža, bet tai bieži pietrūkst laika. Tāpēc mājās lietderīgi turēt pārnēsājamu vai izmantošanai mājās apstākļos pielāgotu masāžas ierīci. Izvēloties masāžai paredzētu ierīci, identificējiet ķermeņa vietas, kuras vēlētos labāk izkustināt, atslābināt. Kāju masāžas ierīce atslābinās un arī nogurušākās pēdas, bet mugurai paredzētās ierīces var nostādīt uz kājām arī nogurušāko cilvēku. Plānojot šo pirkumu, jāpievērš uzmanība lādēšanas vai uzlādes īpašībām: vai nu tā ir automātiskā masāžas ierīce, vai arī pieprasa jūsu pašu vai cita cilvēka iejaukšanos.

Masāžas ierīču Top 10

Skaistumkopšanas salons mājās

Taupot laiku, manikīru un pedikīru var izdarīt mājās. Izvēloties ultravioleto staru lampu speciālai ilgtermiņa lakošanai, novērtējiet iespējamo ādas reakciju uz stariem vai izmantojamiem citiem līdzekļiem, piemēram, želeju. Manikīram un pedikīram pielāgotā lampa būs lielāka nekā tā, kura izstrādāta tikai manikīram. Tāpat ir lampas, kuras automātiski izslēdzas pēc noteikta žāvēšanas laika. Tāpēc, ja esat cilvēks, kas bieži aizmirst sekot laikam, nepērciet lampas, kas izslēdzas tikai manuāli.

Cita ierīce, kas noderēs pedikīram – elektriskais pēdu skrubis. Ja to lietosiet bieži, vērts padomāt par dārgāku un labākas firmas ierīci. Ja pēdu āda nav problemātiska, izvēlieties vienkāršāku variantu, kuru ir viegli transportēt atvaļinājuma laikā un ievietot čemodānā, kad tas būs nepieciešams.

Nagu lampas

1 UV lempa, 48W cena un informācija | UV lempa, 48W | 220.lv LABĀKA CENA
Badge
€ 2199 5/5 Izņemiet rīt
Uz grozu
LABĀKA CENA
4 UV/LED manikīra lampa SOFI 72W GOLD cena un informācija | UV/LED manikīra lampa SOFI 72W GOLD | 220.lv
Badge
€ 3500 Izņemiet rīt
Uz grozu
Parādīt vairāk

Sejas kopšana

Seja ir ļoti delikāta ķermeņa vieta. Tāpēc izvēloties ierīci, kas paredzēta sejas ādas tīrīšanai, pievērsiet uzmanību ne tikai ražotāja sniegtajiem aprakstiem. Šīs ierīces iegādei ļoti noderēs arī draugu, cilvēku  forumos personīgās atsauksmes. Taču svarīgākais faktors paliek sejas ādas stāvoklis, jutība un tas, vai tā ir ar noslieci uz alerģijām. Pirms ierīces izvēles būtu jākonsultējas ar kosmetologu. Pēc konsultācijas zināsiet, kāda tipa birstītes ir jāizvēlas – dziļas vai maigi tīrošas. Pievērsiet uzmanību funkcionalitātei: ir ierīces, kuras ne tikai tīra sejas ādu, bet arī epilē matiņus. Ja bieži ceļojat un nevēlaties pārtraukt ierasto savas sejas kopšanu, izvēlieties uzlādējamu vai ar baterijām darbināmu ierīci.

Sejas kopšanas ierīču Top 10

Apkopojot iepriekš izklāstīto, veicot skaistumkopšanas un veselības preču izvēli, jāpievērš uzmanība dažiem aspektiem:

  • Lietošanas biežums Ja ierīce tiks lietota vairākas reizes nedēļā vai pat katru dienu, jums būs nepieciešama ilgtermiņa ierīce. Tāpēc izvēlieties zināmu ražotāju vai lasiet, interesējieties un meklējiet padomus pie cilvēkiem, kuri jau lieto jums iepatikušos konkrēto ierīci.
  • Nepieciešamība pēc funkcionalitātes Ja skuveklis tiks izmantots ne tikai bārdas veidošanai, bet arī galvas skūšanai, rūpīgi izpētiet ierīces aprakstu: kāda ir tās jauda, cik funkciju un kam ir pielāgotas. Piemēram, ir epilatori, kas nav pielāgoti bikini zonai – ir pārāk rupji jutīgai ādai. Šis noteikums, ka jāņem vērā lietas funkcionalitāte un tā jāizpēta, attiecas arī uz visām skaistumkopšanas un veselības ierīcēm.
  • Iespējamās komplikācijas, mijiedarbība ar ādu Līdzīgi kā izvēloties kosmētikas līdzekļus, tā arī ierīces, kas būs mijiedarbībā ar jūsu ādu, rūpīgi jāiepazīstas ar indikācijām un jāpārzina savas ādas iespējamās reakcijas. Ražotāji sniedz visu informāciju, kas ir saistīta ar ierīci. Tāpēc, ja rodas aizdomas, ka ir alerģija, dermatīts vai citas pazīmes, konsultējieties ar ārstu.
  • Ierīces komplektācija Ja tā ir ierīce ceļojumiem – izvēlieties mazāku, ar baterijām uzlādējamu ierīci.
  • Cena Naudas summa, ko varat tērēt pirkumam, ir ļoti svarīgs aspekts, veicot izvēli. Cena var mainīties atkarībā no ierīces funkcionalitātes, ražotāja un vietas, kurā pērkat. Protams, pērkot internetā, noteikti ietaupīsiet. Interneta veikalā Pigu.lt tiek piedāvātas dažādas akcijas, kuras ļauj pasūtīt vēlamās preces lētāk. Bet izmantojot atlaidi, kas tiek piemērota ar speciālu kodu, iespējams iegādāties vēlamo ierīci un ietaupīt vēl vairāk.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?