Noderīgi padomi

Cool Club apģērbs bērniem - stilīgs apģērbs visiem gadījumiem

5/5
10 09 2019

Polijas zīmols “Cool Club” ir labi pazīstams daudziem vecākiem, kuri saviem bērniem meklē stilīgas, ērtas un kvalitatīvas drēbes. Apvienojot visas šīs funkcijas, uzņēmums piedāvā ārkārtīgi plašu dažādu apģērbu sortimentu, kas ļaus bērniem atklāt savu stilu un izskatīties tā, kā viņi vēlas jau no pirmās dienas. Tomēr, kamēr bērni ir mazi, arī mums ir jāpiedalās apģērba atlases procesā - kā tad izvēlēties vai piedāvāt saviem bērniem vispiemērotāko apģērbu?

cool club stiligs bernu apgerbs

Ikdienas apģērbs bērniem

Komforts, iespējams, ir galvenais nosacījums bērnu apģērbam, lai viņi varētu atpūsties un izklaidēties, izpētot apkārtējo pasauli. Vienmēr ieteicams izvēlēties brīvāku, kustības neierobežojošu apģērbu modeļus, kas bērniem ļaus skriet, kāpt vai kā citādi aktīvi pavadīt brīvo laiku. Jūs nekļūdīsieties, ja izvēlēsieties mīkstus, elpojošus audumus un apģērbu krāsās, ko būs grūtāk sasmērēt - tāpēc jūs un jūsu mazie būsiet priecīgi. Starp Cool Club apģērbiem atradīsiet arī plašu apģērbu modeļu klāstu, kas būs piemērots aktīvām izklaidēm - vispirms ieteicams pārbaudīt šīs iespējas:

  • Bērnu brīvā laika T-krekls. T-krekls ar īsām piedurknēm vai bez piedurknēm būs piemērots gan zēniem, gan meitenēm - atkarībā no izvēlētā modeļa, tas būs piemērots visiem gadalaikiem. Cool Club bērnu T-krekli pārsteigs jūs ar savu stilistisko dažādību: ja esat izvēlīgs stilists, plašajā piedāvājumu klāstā jūs viegli atradīsiet jums piemērotāko apģērbu.

T-krekli meitenēm

T-krekli zēniem

  • Bikses meitenēm un sporta bikses zēniem. Ikdienas apģērbam vislabāk ir izvēlēties ikdienas un ērtas bikses, kas būs piemērotas gan pastaigām, gan ļoti aktīvām spēlēm. Meiteņu legingus var valkāt arī ar kleitām vai svārkiem, ne tikai ērtībai, bet arī viņu burvīgajam stilam. Tikmēr sporta bikses zēniem garantēs komfortu pat visneērtākajās situācijās!

Bikses un legingi meitenēm

Sporta bikses zēniem

  • Vestes. Šis Cool Club apģērbs palīdzēs nodrošināt, ka izklaide svaigā gaisā nesagādās nepatīkamas sekas: bērnu vestes neierobežos kustības, bet tajā pašā laikā aizsargās pret vēju un citiem nepatīkamiem laikapstākļiem. Katram bērnam skapī vajadzētu būt vismaz vienai šādai ērtai vestei!

TOP vestes zēniem

TOP vestes meitenēm

Bērnu apģērbi skolai

Izvēloties garderobi skolas gaitām, ir ļoti svarīgi pārliecināties, vai drēbes būs viegli novelkamas lai atkarībā no laika apstākļiem bērns spētu pats pielāgot apģērbu. Šajā gadījumā ir īpaši svarīgi, lai jaunais apģērbs būtu pievilcīgs ne tikai jums, bet arī jūsu pēcnācējiem: galu galā tieši bērni izrāda savu stilu un personību - ļaujiet viņiem būt pašiem. Pirmkārt, jūs varat apskatīt jau pieminēto Cool Club T-kreklu klāstu, un tad jums noderēs šīs pašas firmas drēbes:

cool club apgerbs berniem skola

  • Blūzes un džemperi. Ja izvēlaties stiprinājumus vai rāvējslēdzējus, varat būt pārliecināti, ka bērns dienas laikā pārāk nesakarsīs un varēs ļoti ērti pielāgot savas drēbes. Džemperi un blūzes priecēs arī ar stilistisko dažādību: starp tiem jūs atradīsiet īpaši stilīgusmodeļus, kas patiks jūsu mazajiem.

Džemperi, blūzes un jakas zīdaiņiem

Džemperi, blūzes un jakas meitenēm

Džemperi un jakas zēniem

  • Džinsi un cita veida bikses. Skolas bikses, kas izskatās ne mazāk ērtas, bet nedaudz “tradicionālākas”, labi iederēsies gan ikdienas gaitās, gan svinīgākos notikumos. Lielākā daļa Cool Club bikšu ir izgatavotas no kokvilnas - šis materiāls nekairinās ādu un nebūs arī ļoti stingrs, tāpēc jums nebūs jāuztraucas par šādu apģērbu kvalitāti.

TOP džinsi meitenēm

TOP džinsi zēniem

  • Jakas. Ir svarīgi pārliecināties, ka bērns jūtas ērti ne tikai skolā, bet arī dodoties uz skolu un no tās - mūsu valstī papildu virsdrēbes ir vajadzīgas gandrīz visu gadu. Plānākas rudens vai pavasara jakas pasargās no vēja vai lietus, savukārt ziemas apģērbs saglabās siltumu pat ekstremālās temperatūrās - visas šīs jakas ir pieejamas Cool Club klāstā.

Žaketes un mēteļi meitenēm

Virsjakas zēniem

Bērnu apģērbi īpašiem gadījumiem

Neatkarīgi no tā, vai tā ir dzimšanas diena, vai citi svētki, vienmēr izvēloties apģērbu bērniem, liela uzmanība tiek pievērsta apģērbu stilam. Tomēr jāpārliecinās, ka arī svētku drēbes bērniem būs ērtas - pat šādās situācijās bērni var niķoties, ja būs izvēlēts nepiemērots un neērts apģērbs! Šādos gadījumos vispiemērotākais būs šāds apģērbs:

cool club bernu apgerbi ipasiem gadijumiem

  • Jakas. Šie apģērba gabali papildinās un uzlabos jebkuru svētku izskatu - mūsdienās tos var kombinēt ar džinsiem vai botām. Lēmums kā labāk sakombinēt minēto apģērbu būs atkarīgi tikai no jums un jūsu mazo vajadzībām - neaizmirstiet pajautāt arī viņu viedokli.

Jakas meitenēm

Jakas un žaketes zēniem

  • Kleitas, svārki. Ekskluzīvi bērniem, Cool Club klāstā ir gan krāšņas, gan vienkāršākas kleitas un svārki - jūs varat viegli izveidot svētku izskatu savam mazajam. Ērtības labad apvienojiet tos ar elastīgām vai biezākām zeķubiksēm, kas ļaus jūsu bērniem ērti un aktīvi pavadīt laiku ar saviem vienaudžeim. 

Kleitas meitenēm

  • Krekli. Saskaņoti zēnu apģērbi ļoti viegli ļaus iegūt elegantāku stilu. Šīs drēbes ir dažādās krāsās, tāpēc jūs varēsiet tās viegli pielāgot citiem apģērbu gabaliem svētku skapī.

Krekli zēniem

Visi šie Cool Club apģērbi, kas būs piemēroti dažādiem gadījumiem, nebūs vienīgie, kas pieejami šī uzņēmuma klāstā - ja jūs meklējat ilgtspējīgas un modernas drēbes arī citām situācijām, atradīsiet no kā izvēlēties. Plašu apģērbu klāstu varēsiet atrast internetveikalā 220.lv. Cool Club apģērbi šeit ir pieejami par izdevīgām cenām!

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
2 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?