Noderīgi padomi

Dabīgie akmeņi pēc horoskopa - Kas piemērots Jums?

uz galda aproce ar dazadiem dabigiem akmeniem
5/5
23 10 2020

Astrālo jeb zodiaka akmeņu enerģija nāk no zvaigznāja, kas saistīta ar Jūsu horoskopa zīmi, un pastāv uzskats, ka katrai zodiaka zīmei atbilstošos akmeņus nepieciešams nēsāt rotās vai kā talismanu, lai piesaistītu labo enerģiju, veiksmi un laimi, gūtu spēku un dziedinātu.

varaviksne no dazadiem dabigiem akmeniem

 Ielūkojieties šajā rakstā, lai uzzinātu, kādi dabīgie akmeņi, dārgakmeņi pēc horoskopa piemēroti tieši Jums un ko tie simbolizē!

Auns (21.03. - 20.04.)

Asins akmens, dimants, sarkanā jašma

Asins akmens Auna zīmē dzimušajiem palīdz saglabāt mieru, koncentrēšanos un mērķtiecību. Dimants ir gaismas un lojalitātes simbols, kas palīdz lēmumu pieņemšanā, savukārt sarkanā jašma veicina pārdomātu lēmumu pieņemšanu un vitalitāti.

Vērsis (21.04. - 20.05.)

Safīrs, smaragds, rozā kvarcs

Vērši ir jūtīgas, kaislīgas, pacietīgas un apņēmīgas būtnes. Smaragds ir veiksmes, mīlestības un pacietības simbols, kā arī Vērša valdošās planētas - Venēras akmens.

Rozā kvarca galvenā funkcija ir piesaistīt mīlestību un mudināt tai ļauties, bet safīrs palīdzēs veicināt iekšējo mieru un spēku.

Dvīņi (21.05. - 21.06.)

Akvamarīns, citrīns, ahāts

Cilvēkiem, kas dzimuši dvīņu zvaigznājā, ir izteikta empātija, tādēļ viņiem piestāvēs akvamarīns, kas palīdz risināt komunikācijas problēmas. Citrīns papildina dvīņu ekstraverto dabu, mīlestību pret cilvēkiem, kā arī balansē dvīņu daudzpusību. Ahāts sasaucas ar dvīņu dzīvesprieku, kā arī stiprina komunikācijas spējas.

Vēzis (22.06. - 22.07.)

Mēnessakmens, opāls, pērles

Mistiskais mēness akmens jeb ūdens opāls izstaro īpašas vibrācijas, kas Vēžu zīmē dzimušajiem palīdz būt patstāvīgiem un vienlaikus iejūtīgākiem. Arī cita veida opāli piestāv Vēžiem, ļaujot viņiem justies brīvākiem un neatkarīgākiem. Pērles simbolizē patiesību un sirsnību, turklāt tām piemīt dziedējošas īpašības. 

Lauva (23.07. - 24.08.)

Dzintars, onikss, rubīns

Zeltaino gaismu izstarojošam dzintaram un Lauvas zīmē dzimušajiem ir spēcīga saikne. Šie Lauvas horoskopa akmeņi pazīstami ar savām spēcīgajām vibrācijām, kas veicina radošumu.

Onikss ir ļoti spēcīgs kristāls, kas palīdz saglabāt realitātes sajūtu un saikni ar savu ķermeni, prātu un dvēseli. Savukārt rubīns mudina baudīt dzīvi un nes laimi attiecībās, palīdzot uzturēt mieru un balansu.

kaklarota no dzintara

Jaunava (24.08. - 23.09.)

Zilais safīrs, karneols, cirkons

Jaunavām, kuras mēdz bieži sevi kritizēt un pavadīt daudz laika, domājot par vienu un to pašu lietu, noderēs zilais safīrs, kas ļaus nomierināties un saglabāt līdzsvaru. Karneolu sauc par saules akmeni, un tas Jaunavām nodrošinās radošuma, vitalitātes un iekšējās gaismas saglabāšanu. Tāpat šis akmens nes laimi. Savukārt cirkons nodrošina mieru un labklājību.

Svari (24.09. - 23.10.)

Opāls, lazurīts, peridots

Opālu uzskata par šīs zīmes galveno akmeni, kas piesaista pozitīvu enerģiju, kā arī mudina Svariem būt nesavtīgākiem un vairāk rūpēties par citiem.

Savukārt lazurīts apvelta Svarus ar labām komunikācijas prasmēm un ļauj vieglāk pieņemt lēmumus. Bet peridota gredzeni vai citas rotas un talismani pasargās Svarus, kā arī mazinās stresu dažādās dzīves situācijās.

Skorpions (24.10 - 22.11.)

Ahāts, obsidiāns, akvamarīns

Zilais ahāts palīdz uzlabot komunikācijas prasmes, bet sūnu zaļais ahāts stiprina saikni ar dabu. Obsidiāns ir spēcīgs akmens, kuru ieteicams valkāt, lai atbrīvotos no aizvainojuma. Savukārt akvamarīns palīdz attīrīties, atbrīvo no dusmām un uzlabo mijiedarbību ar citiem.

Strēlnieks (23.11 - 21.12.)

Zilais topāzs, ametists, tirkīzs

Auskari vai citas rotas ar zilo topāzu attīrīs Jūsu auru un ļaus atbrīvoties no raizēm, kas neļauj saglabāt mieru un līdzsvaru. Tāpat šis dārgakmens īpaši noderēs rakstniekiem.

Tirkīzs veicina intuīciju un palīdz pieņemt lēmumus. Bet ametists mazina stresu un stiprina garīgās saites.

Mežāzis (22.12. - 20.01.)

Rubīns, granāts, melnais turmalīns

Rubīns piesaista labklājību un veselību, turklāt šis akmens lieliski saskan ar ambiciozo dabu, ko iemieso Mežāža horoskops.

Granāts ir veselības, bagātības un veiksmīgu attiecību talismans, kas papildinās Mežāža apņēmīgo dabu. Tāpat granāts arī mudina būt iecietīgākam pret citiem. Melnais turmalīns palīdz saglabāt možu garu un sargā dvēseli no negatīvas ietekmes.

Ūdensvīrs (21.01. - 20.02.)

Ametists, sūnu ahāts, sarkanā jašma

Dažkārt Ūdensvīri mēdz apmaldīties paši savās domās, tādēļ šo akmeni var izmantot, lai rastu skaidrību. Sūnu ahāts veicina Ūdensvīra runas un komunikācijas prasmes. Savukārt sarkanā jašma līdzsvaro emocijas un pasargā no negatīvas enerģijas.

Zivis (21.02. - 20.03.)

Ametists, tirkīzs, kalnu kristāls

Ametists Zivīm piešķir spēku un neatlaidību, tirkīzs dziedē un spēcina, bet dzidrais kvarcs jeb kalnu kristāls ļauj saglabāt domu skaidrību, koncentrēšanos un palīdz pieņemt lēmumus.

kaklarotas no dabigiem akmeniem

Izvēlieties savai zīmei atbilstošo akmeņu rotas pie mums, interneta veikalā 220.lv!

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
3 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?