Noderīgi padomi

Kāda būtu ideālā dāvana raudzībās jaundzimušajam?

davana raudzibas zenam, kak sastav no apgerba un smukiem apaviem
5/5
13 11 2020

Kas var būt skaistāks par mazuļa ienākšanu pasaulē? Tas ir īpašs brīdis, kas mūžīgi paliks atmiņā, gan bērniņa vecākiem, gan radiem un tuvākajiem draugiem. Lai šo mirkli padarītu vēl neaizmirstamāku, protams, neiztikt arī bez mazās dzīvībiņas apdāvināšanas. Taču, ko dāvināt raudzībās un kāda dāvana varētu izrādīties noderīga gan pašam bērnam, gan arī mazuļa vecākiem? 

Raudzību dāvanu piedāvājums mūsdienās ir ļoti plašs, sākot ar dažnedažādiem rokdarbnieku izstrādājumiem līdz pat veseliem dāvanu komplektiem. Lai smeltos idejas un sarūpētu jaunajai ģimenei lieliskas atmiņas, noteikti ielūkojieties raksta turpinājumā. 

Šoreiz apskatīsim dažas no pašmāju iedzīvotāju pieprasītākajām dāvanām jauno dzīvībiņu godināšanai.

Prieka pilna fotosesija jaunajai ģimenei

Ja esat iecerējis doties raudzībās pie ģimenes, kas savai atvasītei teju jau visu nepieciešamo ir paspējuši sarūpēt paši, aizdomājieties par ģimenes fotosesijas iegādi. 

Jauno ģimeņu fotosesijas ir īpaši aktuāla un pieprasīta dāvana mūsdienās, kuras norisē labprāt noraugās arī vecvecāki, radi un tuvākie draugi. Tas ir kas vairāk par kāda taustāma priekšmeta iegādi- tā ir mīlestības pilnas gaisotnes radīšana, kas rezultēsies ar brīnišķīgu fotogrāfiju ieguvi jauno vecāku fotoalbuma aizpildīšanai. 

jaundzimusa fotosesija

Iegūtās fotogrāfijas pēcāk būs iespējams arī ierāmēt, lai ar to palīdzību noformētu mazuļa guļamistabas interjeru. Jāpiemin, ka fotosesija kalpos kā īpaši piemērota dāvana tiem vecākiem, kuru ģimenēs jau ir vairāki bērniņi, jo arī vecākajiem bērniem būs visai interesanti piedalīties šāda veida aktivitātē.

Drošas un attīstošas koka rotaļlietas

Mazuļa guļamistabas iekārtošanas procesā, protams, neiztikt arī bez zīdaiņa vecumam atbilstošu rotaļlietu iegādes. Taču, kā nenošaut greizi un izvēlēties lietas, kas mazulim patiesi varētu izrādīties noderīgas? Lai gan tikko pasaulē nākuša mazuļa rotaļpriekam un uzmanībai pilnībā pietiks ar māmiņas pirkstiem, Jūs noteikti varat raudzīties tālākā nākotnē un izvēlēties, ko tādu, kas bērniņam noderēs jau tuvākajā laikā.

Brīdī, kad mazulis jau sāk apgūt pats savus pirkstiņus un kontrolēt sava mazā ķermenīša izraisītās kustības, pasaules atklāšanas procesā lieti noderēs dažnedažādas koka rotaļlietas. Klucīši, grabuļi, koka puzļu gabaliņi - mazais būs sajūsmā par itin visu jauno un vēl līdz šim neatklāto. 

Koka klucīši-šķirotājs Ecotoys, 50 d. cena un informācija | Koka klucīši-šķirotājs Ecotoys, 50 d. | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 1999 5/5 6d. 17st. Izņemiet parīt
Uz grozu
LABĀKĀ CENA
Koka rotaļlieta Noasa arka - šķirotājs Smiki, 6689565 cena un informācija | Koka rotaļlieta Noasa arka - šķirotājs Smiki, 6689565 | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 1499 6d. 17st. Izņemiet parīt
Uz grozu
LABĀKĀ CENA
Koka žirafe bumbiņu trase cena un informācija | Koka žirafe bumbiņu trase | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 3429 6d. 17st.
Uz grozu
LABĀKĀ CENA
Kluči-puzle Mājdzīvnieki 9 d. cena un informācija | Kluči-puzle Mājdzīvnieki 9 d. | 220.lv -12%
€ 349 4.9/5 4d. 17st.
Ātra piegāde
Uz grozu
Koka rotaļlieta "Attīstošie torņi", Woody cena un informācija | Koka rotaļlieta "Attīstošie torņi", Woody | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 2659 6d. 17st.
Uz grozu
LABĀKĀ CENA
Koka kluči ar šķirotāju Woody 90911, 50 d. cena un informācija | Koka kluči ar šķirotāju Woody 90911, 50 d. | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 1139 5/5 6d. 17st. Izņemiet parīt
Uz grozu
LABĀKĀ CENA
Koka tīģeris ar riteņiem un virvi, Smiki cena un informācija | Koka tīģeris ar riteņiem un virvi, Smiki | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 899 4.8/5 6d. 17st. Izņemiet parīt
Uz grozu
LABĀKĀ CENA
Bumbiņu tornis ar āmuriņu Smiki cena un informācija | Bumbiņu tornis ar āmuriņu Smiki | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 999 5/5 6d. 17st. Izņemiet parīt
Uz grozu
LABĀKĀ CENA
Koka puzzle Varde, Smiki cena un informācija | Koka puzzle Varde, Smiki | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 599 5/5 6d. 17st. Izņemiet parīt
Uz grozu
LABĀKĀ CENA
Parādīt vairāk

Jāatzīmē, ka no koka rotaļlietu iegādes mazulim patiesi nevajadzētu baidīties. Tās ir īpaši vieglas un maksimāli drošas, lai izslēgtu jebkādus bērniņa savainošanās riskus. Šāda dāvana lieliski noderēs arī tālākajiem mazās dzīvības gadiem, jo ir diezgan universāla un visaptveroša. Aicinam Jūs tuvāk iepazīties ar populārākajām rotaļlietām no dabīgiem materiāliem.

Jaundzimušo dāvanu komplekts

Gadījumā, ja neesat paspējis raudzībām sagatavoties laicīgi, ir vērts aizdomāties par jaundzimušo dāvanu jeb raudzību komplekta iegādi. Šādā komplektā parasti ietilpst viss mazulim nepieciešamais tajā skaitā lacītes, graužamie riņķi, miega sedziņas, rāpulītis, jaciņa, cepurīte, zeķītes un daudzas citas mazulim vajadzīgas lietas. 

komplekts raudzibas zidainim

komplekts raudzibas meitenei

davana raudzibas

Jaundzimušā komplekts var izrādīties īpaši lietderīgs arī bērniņa vešanai mājās, jo tajā atrodamie apģērba gabali un aksesuāri ir lieliski saskaņojami savā starpā. Jāpiebilst, ka, iegādājoties šāda tipa dāvanu komplektu, Jūs noteikti iepriecināsiet arī jauno māmiņu, kā arī atbrīvosiet viņas vēl iegādājamo preču sarakstu no daudzām lietām vienlaikus.

Čaukstošās pasaku grāmatiņas bērniem

Jā - arī mazuļiem ir nepieciešamas pasaku grāmatas, tikai nedaudz savādākā izpildījumā nekā ierasts. Vai esat dzirdējis par tā sauktajām čaukstošajām pasaku grāmatām? Šīs grāmatiņas ir ļoti laba izvēle gan jaundzimušo iztēles, gan maņu veicināšanas sekmēšanai. 

Čabinot un kustinot grāmatiņu, tās lapaspuses izdos visdažādākās skaņas, kas bērna emocijām liks atplaukt visā to krāšņumā. Čaukstošajās grāmatiņās visbiežāk ir iespējams atrast arī dažnedažādus materiālus, kas iedrošinās mazā bērna rociņas atklāt pasauli vēl intensīvāk. 

Šāda dāvana lieliski iederēsies bērna un vecāku neskaitāmajos kopības brīžos, kā arī sniegs jaunajiem vecākiem nelielus atpūtas brīžus, jo grāmatiņa ir pilnībā droša, lai mazulis neilgu laiciņu varētu ar to padarboties arī pats, atrodoties drošā un vecākiem pārredzamā vietā. 

1 Mīksta bērnu grāmata K's Kids cena un informācija | Mīksta bērnu grāmata K's Kids | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 2137 6d. 13st.
Uz grozu
LABĀKĀ CENA
2 Grāmatiņa Playgro Jazzy Jungle, 0183858 cena un informācija | Grāmatiņa Playgro Jazzy Jungle, 0183858 | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 1049 4.8/5 6d. 13st. Izņemiet parīt
Uz grozu
LABĀKĀ CENA
LABĀKĀ CENA
4 Auduma grāmatiņa Fisher Price cena un informācija | Auduma grāmatiņa Fisher Price | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 1349 5/5 6d. 13st.
Uz grozu
LABĀKĀ CENA
5 Grāmata VULLI, Sophie la girafe, 230779 cena un informācija | Grāmata VULLI, Sophie la girafe, 230779 | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 1259 6d. 13st.
Uz grozu
LABĀKĀ CENA

Iegravēta sudraba karotīte

Ko dāvināt raudzībās, ja vēlaties bērniņam un jaunajiem vecākiem pasniegt, ko patiešām atmiņās paliekošu? Kā būtu ar personalizētu vēstījuma vai bērna vārda iegravēšanu pievilcīgā sudraba karotītē? Lai gan tradicionāli šāda karotīte tiek pasniegta kā dāvana uz bērna kristībām, pēdējo gadu laikā tā ir guvusi lielu atzinību arī bērna piedzimšanas svētku kontekstā. 

Saprotams, ka iegravētā karotīte pašam mazulim noderēs vien tālākajiem dzīves gadiem, taču tā lieliski papildinās jau iepriekš pieminēto jaundzimušo komplektu un patīkami iepriecinās gan jauno māmiņu, gan saviļņoto tēti. Šāda dāvana bez šaubām paliks atmiņā uz mūžu un kalpos par lielisku atgādinājumu brīnišķīgajam brīdim.

Ienāciet dāvanu paradīzē 

Atbildot uz pašu galveno jautājumu, proti, kāda būtu ideālā dāvana jaundzimušajam raudzībās, jāteic, ka to priekšā pateiks tikai Jūsu sirds un emocijas. Taču, lai atvieglotu perfektās dāvanas meklējumus, ir vērts ielūkoties Latvijā lielākā interneta veikala piedāvājumā - 220.lv. 

Mūsu tiešsaistes dāvanu paradīzē Jūs atradīsiet gan krāšņas, gan īpaši noderīgas rotaļlietas zīdaiņiem, lai pirmā satikšanās ar lielo ārpasauli, mazajam censonim būtu patīkami satraucoša. Lai dāvināt prieks sniedz sirdi sildošas emocijas ikvienam!

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?