Noderīgi padomi

Dormeo matrači un virsmatrači - Jūsu kvalitatīvā miega veidotāji

4/5
23 08 2019

Ikviens no mums ir dzirdējis par pareizas atpūtas un pareiza miega nozīmi - ja mēs nerūpēsimies par šiem aspektiem, drīz izjutīsim nepatīkamās sekas, kas atspoguļosies mūsu veselībā un labsajūtā. Šajā gadījumā ir svarīgi ne tikai ievērot vispārējās vadlīnijas, bet arī nodrošināt atbilstošus produktus - matračus un virsmatračus. Daudzi no šiem vārdiem ir saistīti ar zīmolu Dormeo - uzņēmumu, kas ir gatavs darīt visu iespējamo, lai katru vakaru padarītu pēc iespējas relaksējošāku.

Iepazīstinot ar savu pirmo matraci tikai pirms septiņpadsmit gadiem, šajā laika periodā ražotāji jau ir paspējuši kļūt par plaši pazīstamu zīmolu vairāk nekā astoņiem miljoniem klientu visā pasaulē. Dormeo produktu pamatā ir novatoriskas tehnoloģijas un kvalitatīvi materiāli, kas nodrošinās maksimālu komfortu un veselīgu miegu. Pašlaik zīmolu pārstāv vairāk nekā 300 dažādi produkti, un uzņēmums atkārtoti ir ieguvis nozīmīgas, prestižas balvas. Ja jūs vēl neesat izmēģinājis šos produktus, laipni lūdzam iepazīties ar Dormeo īpašajiem matračiem un virsmatračiem!

Kas īpašs ir Dormeo matračos?

Uzņēmums bieži uzsver, ka veselīgs miegs ir viena no laimīga un piepildīta miega galvenajām atslēgām, tāpēc īpaša uzmanība tiek pievērsta matraču ražošanai. Starp Dormeo matračiem jūs atradīsiet matračus, kas izgatavoti no putu poliuretāna, kā arī dabiskos matračus ar papildu priekšrocībām - katrs produkts ir unikāls un atšķirīgs, bet ar noteiktām īpašībām, kas raksturīgas visiem modeļiem:

  • Lieliska adaptācija. Visi Dormeo matrači viegli pielāgojas jūsu ķermenim: neatkarīgi no tā, kāds ir matrača sastāvs vai kādā pozā jums patīk gulēt - jums tiks garantēts maksimāls komforts. Ķermenim tiks sniegts pienācīgs atbalsts, kas palīdzēs novērst sasprindzinājumu un labāku relaksāciju. Visu šo īpašību dēļ šie matrači ir ieteicami arī pāriem - jums būs ērti sēdēt, nejūtot blakus esošā cilvēka kustības.
  • Augsta kvalitāte. Jūs varat būt pārliecināti - jebkurš Dormeo matracis tiks izgatavots no augstākās kvalitātes, jaunākajiem materiāliem un modernās tehnoloģijas nodrošinās ilgu kalpošanas laiku. Tāpēc šiem matračiem tiek dots ilgs garantijas laiks, un šāda produkta iegādi var droši nosaukt par ilgtermiņa ieguldījumu perfektai atpūtai.
  • Lieliska ventilācija. Šīs firmas matrači ir elpojoši - pateicoties īpašajām atsvaidzināšanas tehnoloģijām, tie neuzkrāj mitrumu, kas padarīs tos lieliski piemērotus tiem, kurus bieži traucē svīšana salda miega laikā. Turklāt daudzi no tiem ir hipoalerģiski - īpaši, ja jūs vai citi ģimenes locekļi pastāvīgi cieš no alerģiskām reakcijām.
  • Maksimāla higiēna. Šos matračus ir viegli tīrīt un uzturēt, tāpēc pircēji tos ļoti bieži raksturo kā ļoti higiēniskus. Turklāt dažus no tiem var izmantot, lai pagarinātu kalpošanas laiku un pārbaudītu vēl daudzveidīgākas tā paša matrača īpašības.
  • Daudzpusība. Mīksts, ciets, piemērots mazai ģimenei, izmēros lielāks vai mazāks, tās ir tikai dažas no izvēlēm, kas jums būs jāizdara, iepazīstoties ar Dormeo produktiem. Pat ar visspecifiskākajām prasībām jums izdosies atrast matraci, kas atbildīs visām jūsu vajadzībām - jums par to jāpārliecinās!

Dormeo virsmatrači: kāpēc tos pirkt?

Mūsdienās arvien populārāki kļūst Dormeo virsmatrači - tos var izmantot ne tikai viesu dīvānam vai gultai, bet arī ikdienas atpūtai sev un bērniem. Šis uzņēmums piedāvā ļoti plašu virsmatraču izvēli: piedāvājumu klāstā ir pieejami cieti, poliuretāna putu un viskoelastīgie matrači. Ražotāji tos iesaka tiem, kuri:

  • Meklē vēl lielāku komfortu. Ja dīvāns vai matracis, kurā guļat, ir kļuvis neērts, varat iegādāties Dormeo virsmatraci un atkal baudīt kvalitatīvu atpūtu.
  • Vēlas pagarināt matrača kalpošanas laiku. Kaut arī daudzi kvalitatīvi matrači kalpo ilgu laika periodu, izveidojot papildu "barjeru" starp jūsu ķermeni un šo produktu, tas vēl vairāk pagarinās matrača ilgmūžību. Tam lieliski piemērots būs ērts virsmatracis! 
  • Liela uzmanība pievērš higiēnai. Virsmatrači var uzlabot tīrību, absorbējot sviedrus, putekļus vai citus gružus, kas vairs nesasniegs jūsu matraci. Turklāt daudzi Dormeo virsmatrači nodrošina vēl labāku gaisa cirkulāciju, ļaujot ādai labāk elpot naktī, īpaši tiem, kam ir ādas vai elpošanas problēmas.
  • Vēlas ietaupīt naudu. Lai arī nav ieteicams mēģināt kompensēt pilnīgi nolietojušos vai pat salauztu matraci, tā ir materiāli izdevīgāka iespēja labākas kvalitātes atpūtai.
  • Cieš no dažādām sāpēm. Dormeo virsmatrači var mazināt tādas kaites kā muguras un locītavu sāpes, un tie lieliski atbalsta jebkuru pozu, kurā vēlaties gulēt. Ja daudz vingrojat vai aktīvi sportojat, virsmatracis palīdzēs jums ātrāk atgūties pēc intensīva treniņa.

Dormeo matrači un virsmatrači būs pareizā izvēle ikvienam, kurš vēlas gulēt veselīgāk, ērtāk un labāk. Turklāt šie produkti tiek slavēti par to lielisko cenas un vērtības attiecību - par to noteikti varat pārliecināties, apskatot internetveikala 220.lv piedāvājumu!

Pircējiem patika šis ieraksts

4/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?