Noderīgi padomi

Ziemassvētku eglīšu rotājumi: populārākās krāsas gaidāmajiem Ziemassvētkiem

06 11 2019

Apsverot, kā izrotāt Ziemassvētku eglīti, un izvēloties mājas dekorus, jums jāpatur prātā krāsu tendences gaidāmajā svētku sezonā. Šogad dominēs šādas nokrāsas.

Eglītes rotāšanas tendences 2019.-2020. gadā

 • Balta un sarkana. Tā ir pilnīgi tradicionāla, mūžīga un nekļūdīga krāsu izvēle - šādi Ziemassvētku rotājumi noteikti ļaus sajust svētku garu savās mājās!

balti un sarkani rotajumi uz ziemassvetkiem

ziemassvetku dekors sarkans balts

ziemassvetku egle sarkani balti rotajumi

 • Pasteļkrāsas.Neitrāla un smalka krāsu palete radīs klusu, mājīgu un smalku vidi, ar kuru būs lieliski sagatavoties gaidāmajām brīvdienām.

pastelkrasas ziemassvetku egle

pastelkrasas ziemassvetku rotajumi

pastelkrasas ziemasvetku egle pastelkrasa

 • Dabiski toņi.Arvien pieaugošās organiskās un dabiskuma idejas ir aizkustinājušas arī Ziemassvētkus - kā rezultātā svētku rotājumos būs redzamas daudz vairāk meža zaļās, tumši zilas, brūnas, pelēkas un citas dabas toņu nokrāsas.

koka ziemassvetku egle rotajumi

dabigie ziemassvetku toni

dabigie ziemassvetku toni uz ziemassvetku egles

 • Metāliski toņi.Lai arī metālisks spīdums vairs nav tik populārs, šādu toņu apvienošana ar citiem materiāliem vai spilgtām krāsām arī šajos Ziemassvētkos saglabāsies ļoti populāra.

zelta metal ziemassvetku egle

sudraba ziemassvetku eglite

metala toni uz ziemassvetku egles

 • Eksperimenti ar bagātīgām krāsām. Interjera dizaineri aicina svētku dekorus papildināt ar eksperimentiem, iekļaujot tumšāk zilu, bordo, dziļi zaļu vai purpursarkanu toni. Pievilcīgi saskaņoti, šādi Ziemassvētku rotājumi var dot arī ļoti daudz mājīguma. 

kosa ziemassvetku egle

bordo krasas kupla ziemassvetku egle

kosas krasas uz kuplas egles

Citas idejas, kā skaisti izrotāt Ziemassvētku eglīti

Apsverot, kuri Ziemassvētku eglīšu rotājumi ir vispiemērotākie, jāņem vērā arī citas tendences, kas šogad dominēs, kas varētu iedvesmot arī uz jauniem eksperimentiem.

 • Organiski un dabiski

Populārā devīze "mazāk ir vairāk" un idejas vides aizsardzībai ir nonākušas arī līdz svētku rotājumiem, tāpēc šogad dabiskos materiālus un dekorus redzēsim daudz biežāk. Tiek izmantotas vienkārši, bet eleganti Ziemassvētku rotājumi, apvienojumā ar dabiskām krāsām un minimālisma dekoru siluetiem.

dabiska ziemassvetku egle

dabisks tonis uz ziemasvetku egles

vienkarsa ziemassvetku egle

 • Vienkāršība un prieks bērniem

Var apgalvot, ka tas ir tieši pretēji iepriekšminētajai tendencei, it īpaši jauno pēcnācēju vecākiem. Tās mērķis ir – radīt svētkos, nedaudz naivu, bet ļoti dzīvespriecīgu vidi Svētku garam izmanto tradicionālās krāsas (sarkanā, baltā, zaļā utt.) un klasiskas Ziemassvētku dekorācijas. Jo vairāk svētku varoņu pievienosiet, jo jautrāka būs mājās valdošā atmosfēra!

eglisu rotajumi berniem

ziemassvetku bernu eglite

jautri ziemassvetku rotajumi

 • Ballīšu “glamūrs

Tiem, kas svin svētkus sarīkojot ballītes un neaizmirstamas tikšanās ar draugiem, minētajai idejai patiešām vajadzētu patikt. Spilgtas metāla nokrāsas un iespaidīgi mājas un Ziemassvētku rotājumi palīdzēs radīt aizraujošu efektu. Tomēr šī tendence nav saistīta ar šiku - galvenais ir saglabāt Ziemassvētku sajūtu.

svetku jaungada eglite

ziemassvetku egle ar glamuru

ziemassvetku ballite uz egles

 • Ziedu dominēšana

Pirms dažiem gadiem ziedu rotājumi, kuriem tika pievērsta liela uzmanība, un ziedu kompozīcijas atkal bija modē. Ļoti ieteicams izmantot tos baltās nokrāsas, pievienojot dažus no tādiem pašiem rotājumiem, lai radītu maģisku atmosfēru. Bet jūs varat arī eksperimentēt ar citiem toņiem - pats galvenais, ka Ziemassvētku rotājumi ir saistīti ar ziediem.

ziedi uz ziemassvetku egles

ziedi ka dekors ziemassvetku eglei

ziedi ziemassvetku eglites dekoresanai flowers

 • Neierastie vienradži

Vai Jūs kadreiz varējāt iedomāties, ka Jūsu egle var pārvērsties pasakainā vienradzī? Šogad šis risinājums būs ļoti populārs. Realizēt šo ideju nav sarežģīti, paņemiet baltu egli, virsū piestiprieniet konusu no papīra, izrotājiet eglītes galotni ar ziediem un neaizmirstiet par lielām skropstām un mīļām astiņām. Un tā Jūsu mājās parādīsies īsts vienradzis. Papildus varat izmantot lampiņas vai bumbiņas vienradžu formā.

ziemassvetku egle vienradzis

ziemassvetku egle ar ragu

ziemassvetku egle ar vienradzi unicorn

 • Oriģināli risinājumi

Papildu iepriekšminētajiem, negaidītajiem risinājumiem šogad tiks sagaidītas dažādas unikālas Ziemassvētku idejas. Zili egļu zari, lielizmēra rotājumi, alternatīvi svētku koki  - tās ir tikai dažas no iespējām, kuras varat izmēģināt. Citiem vārdiem sakot, šogad jums ir pilnīga brīvība īstenot visnegaidītākās idejas!

originali ziemassvetku eglites rotajumi

originals ziemassvetku dekors

ziemassvetku egles originali rotajumi

Ņemot vērā visas šīs idejas, Jūs viegli varēsiet pieņemt lēmumu kā izskatīsies Jūsu Ziemassvētku egle. Pats galvenais, lai Jūs esat apmierināti ar gala rezultātu, tad Jūs ar prieku gaidīsiet tuvojošos svētkus!

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?