Noderīgi padomi

Fakti, kurus nezinājāt par Converse apaviem

5/5
20 09 2017

Converse apavi, iespējams, ir populārākie apavi pasaulē – tos droši valkā gan sportisti, gan studenti, gan arī spožākās skatuves zvaigznes. Pārsteidzoši, bet kopš 1908. g. pārdotie apavi nekad nav piedzīvojuši zīmola popularitātes kritumu. Kā tas ir izdevies?

Kāds ir šī zīmola noslēpums?

Converse zīmols piedāvā ļoti plašu apavu krāsu un modeļu izvēli. Turklāt gadu gaitā šie apavi ir nopelnījuši  “universālo apavu” statusu - cilvēki tos droši valkā ļoti dažādos gadījumos. Tomēr viens no svarīgākajiem zīmola panākumu noslēpumiem ir tā prasme būt dažādam - Converse katru gadu piedāvā jauninājumus, kas pārsteidz un iepriecina pat visuzticamākos šī zīmola cienītājus.

Apavi armijai

Kā pastāstīja 220.lv stila un modes eksperti, pirmie Converse apavi tikai nedaudz atšķīrās no darba apaviem. “Tiem bija gumijas zole, un tie tika ražoti divām mērķauditorijām - visai ģimenei un... ASV armijai!”, - stāsta eksperti. Tomēr pēc desmit gadiem zīmolu sāka orientēt uz sportistiem. Ir skaidrs, ka tās bija izdevīgas attiecības, jo savā garajā pastāvēšanas vēsturē Converse zīmols asociējas ar vairākām sporta disciplīnām, tostarp tenisu, basketbolu un mūsdienās pat ar skeitbordu.

Ērti vai tikai stilīgi?

Kaut arī Converse apavus joprojām dēvē par “sporta apaviem”, un tos valkā pasaules slavenākie sportisti, tomēr tikai retais tos valkā sporta nolūkos. Jau daudzas desmitgades Converse apavi ir drīzāk stila un tēla detaļa, lielisks modes aksesuārs, nevis ērti sporta apavi. Un tas nav nekāds brīnums, jo Converse apaviem ir unikāls un ekskluzīvs dizains, ko nevar piedāvāt gandrīz neviens citi sporta apavu ražotājs.

Kā iegādāties piemērotus Converse apavus?

Iegādāties piemērotus apavus, kas patīk, ir ļoti viegli, ja vien... ir zināms, kā to izdarīt pareizi! Parasto lielveikalu plauktos visbiežāk atradīsiet jaunākos vai arī klasiskos apavu modeļus, bet, ja meklējat ko unikālu, vintāžas (vintage) stila modeli – nāksies veltīt nedaudz vairāk laika meklēšanai internetā.

Tomēr, iepērkoties internetā, ir svarīgi paturēt prātā risku – pievērsiet uzmanību iegādājamo kurpju izmēram un krāsai – jo šādā veidā iegādājoties apavus, tos nevarēsiet uzlaikot un redzēt īsto toni. Tādēļ vislabāk ir iepirkies tādos interneta veikalos, kas piedāvā vienkāršus preču atpakaļatdošanas noteikumus.

Speciāli apavi bērniem

Kaut gan mazajiem Converse cienītājiem nav tik plašas apavu dizaina izvēles kā pieaugušajiem, tomēr Converse apavi bērniem katru gadu tiek pārdoti ne mazākā mērā. Converse apavi bērniem visbiežāk tiek izgatavoti, kopējot pieaugušajiem paredzēto apavu dizainu – sākot no krāsas un beidzot ar modeļu vai materiāla veidu. Tomēr vismazākajiem paredzētie Converse apavi ir izgatavoti no mīkstākiem un vieglākiem, mazuļu ādai piemērotākiem materiāliem.

TOP piedāvājums

Tātad, kaut gan Converse apavi jau ir kļuvuši par neatņemamu mūsu stila daļu, visbiežāk mēs par tiem zinām ne pārāk daudz. Apavu krāsainā vēsture, popularitāte un to iegādes smalkumi - tās visas ir tikai nelielas spilgtā zīmola detaļas. Lai to pilnībā iepazītu, tam jāvelta daudz vairāk laika!

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?