Noderīgi padomi

Kā būtu jāizvēlas jauns ēdamistabas komplekts?

5/5
21 05 2021

Ļoti liela nozīme ir vietai, kur Jūs ēdat. Un tas nav tikai tādēļ, ka šeit Jūs ēdat, bet gan tādēļ, ka tā ir vieta, kur visa ģimene savācas vienkopus, sarunājas, pārrunā redzēto un jaunumus. Jau kopš senatnes, cilvēks, kas ir apsēdies pie pusdienu galda, tiek uzskatīts par savējo. Tā ir vieta, kur ir jāvalda ideālai atmosfērai. Zinātniski ir pierādīts, ka apetīti iespaido pat sienu krāsa, tādējādi vēlreiz apliecinot, cik liela nozīme ir pareizi piemeklētam interjeram.

Savukārt, lai Jūsu ēdamistaba būtu ideāla, pirmkārt, tai būtu nepieciešams Jūsu prasībām atbilstošs ēdamistabas komplekts. Šobrīd tirgū ir pieejama visdažādāko izmēru, krāsu un materiālu dažādība! Kā gan būtu iespējams izvēlēties vispiemērotāko variantu?

TOP piedāvājumi: Ēdamistabas komplekti

Stūra ēdamistabas komplekts ar taburetēm, tumši brūns/smilšu krāsas cena un informācija | Stūra ēdamistabas komplekts ar taburetēm, tumši brūns/smilšu krāsas | 220.lv 0 € 9 € ATLAIDE NO 100 €
€ 17800 4.8/5 21st. 30min.
Uz grozu
9 € ATLAIDE NO 100 €
Ēdamistabas komplekts Andria/Monza, balts/brūns cena un informācija | Ēdamistabas komplekts Andria/Monza, balts/brūns | 220.lv 0 € 15 € ATLAIDE NO 250 €
€ 29100 5/5 21st. 30min.
Uz grozu
15 € ATLAIDE NO 250 €
Pusdienu galds un 4 krēsli New Starter cena un informācija | Pusdienu galds un 4 krēsli New Starter | 220.lv 0 € 9 € ATLAIDE NO 100 €
€ 15000 4.6/5 21st. 30min. Ir noliktavā
Uz grozu
9 € ATLAIDE NO 100 €
Ēdamistabas komplekts Malcolm, brūns cena un informācija | Ēdamistabas komplekts Malcolm, brūns | 220.lv 0 € 9 € ATLAIDE NO 100 €
€ 15000 4/5 21st. 30min.
Uz grozu
9 € ATLAIDE NO 100 €
Parādīt vairāk

Nosakiet budžetu un strikti to ievērojiet

Ja Jūsu rīcībā ir neierobežoti budžeta līdzekļi, arī Jūsu izvēle ir neierobežota. Tādēļ būt vēlams noteikt konkrētas robežas – cik Jūs vēlaties un varat atļauties iztērēt par ēdamistabas komplektu, un sekojoši, veicot konkrētās mēbeles iegādi, pirmkārt, rīkotos saskaņā ar šo kritēriju. Jauno komplektu mēs rekomendējam pasūtīt internetā- jo tā ir daudz ērtāk un lētāk. Tostarp, var sekot līdzi notiekošajām akcijām, izpārdošanām, kā arī meklēt īpašos atlaižu kodus.

Konkretizējiet, kas un kādā veidā lietos jauno komplektu

Vēl kāds, nebūt ne mazāk svarīgāks aspekts, veicot ēdamistabas komplekta izvēli – ģimenes lielums. Jāteic, ka būtu vērts padomāt arī par draugiem. Tādēļ, ja Jūsu ģimenē ir četri cilvēki, tad optimāls risinājums, šajā gadījumā, būtu komplekts sešiem cilvēkiem. Savukārt, ja Jums patīk organizēt dažādas ballītes un vakariņas radinieku vidū, tad izvēlieties komplektu ar izvelkamu galdu. Tādējādi, Jūs ne vien ieekonomēsiet vietu, bet arī varēsiet būt droši, attiecībā par savu viesu komfortu.

Iespējams, ka Jūs salīdzinoši reti ēdat pie galda, un to biežāk izmantojat komunikācijai ar draugiem pie tējas vai kafijas tases? Tādā gadījumā, Jums nebūt nav vajadzīgs masīvs galds. Nevajadzētu aizmirst, ka komplekta cena bieži vien ir atkarīga no tā izmēra.

Izvēlieties formu

Ēdamistabas galdi mēdz būt visdažādāko formu: ovāli, apaļi, kvadrātveida, taisnstūrveida, rombveida utt. Formai ir ļoti liela nozīme, jo no tās ir atkarīgs, tai piemērojamo krēslu skaits. Tostarp, apdomājiet, kur atradīsies Jūsu galds – piemēram, stūrī nebūs iespējams novietot apaļu vai ovālas formas galdu.

Taisnstūrveida formas galdi parasti tiek uzskatīti par klasisko variantu. Tie lieliski sader praktiski ar visu, un būs piemēroti gan ģimenes vakariņām, gan arī ballītes sakarā.

Apaļie galdi ir vienlīdzības simbols, un būs teicama izvēle gadījumā, ja Jūsu mājoklī bieži viesojas ciemiņi. Tostarp, tie ir ideāli gadījumā, ja Jums ir nepieciešams ieekonomēt vietu, jo pie šāda veida galda varēs izvietoties vairāk cilvēku. Jāteic, ka šādas formas pārmērīgi masīvi galdi arī nav tas optimālākais risinājums.

TOP piedāvājumi: Pusdienu galdi

Galds - grāmata Expert X, ozola krāsā cena un informācija | Galds - grāmata Expert X, ozola krāsā | 220.lv LABĀKA CENA
€ 8699 4.8/5 21st. 34min. Ir noliktavā
Uz grozu
LABĀKA CENA
Pusdienu galds Actona Roxby, melns cena un informācija | Pusdienu galds Actona Roxby, melns | 220.lv 0 € LABĀKA CENA
€ 12900 5/5 21st. 34min. Ir noliktavā
Uz grozu
LABĀKA CENA
Paplašināms galds Orbit, balts cena un informācija | Paplašināms galds Orbit, balts | 220.lv 0 € 25 € ATLAIDE NO 500 €
€ 62500 21st. 30min.
Uz grozu
25 € ATLAIDE NO 500 €
Izvelkams galds Edward cena un informācija | Izvelkams galds Edward | 220.lv 0 € 15 € ATLAIDE NO 250 €
€ 33200 4.9/5 21st. 30min. Ir noliktavā
Uz grozu
15 € ATLAIDE NO 250 €
Pusdienu galds Belina, balts/brūns cena un informācija | Pusdienu galds Belina, balts/brūns | 220.lv 0 € 15 € ATLAIDE NO 250 €
€ 41400 5/5 21st. 30min.
Uz grozu
15 € ATLAIDE NO 250 €
Parādīt vairāk

Apdomājiet istabas kopējo stilu

Pirms jaunas mēbeles iegādes, vajadzētu kārtīgi apsvērt visas telpas kopējo stilu. Mēs rekomendējam piemeklēt ēdamistabas dizainu atbilstoši Jūsu mājokļa interjerā dominējošam stilam – skandināvu, klasiskajam vai, piemēram, itāļu. Tādā gadījumā, ja konkrētā telpa neatbilst pārējo telpu dizainam, pacentieties iegādāties mēbeles, kas būs pieskaņotas ēdamistabas interjeram.

balts skandinavu stila edamistabas galdskrasains koka galda edamistabas komplekts

Piemeklējiet materiālu

Ēdamistabas komplekti tiek izgatavoti no visdažādākajiem materiāliem. Koksne būs piemērota gandrīz jebkuram dizainam, savukārt, daudz grūtāk ir pieskaņot alumīniju vai tēraudu kādam dizainam. Parasti, šāda veida materiāli vairāk ir piemēroti modernisma piekritējiem, taču katrs gadījums ir unikāls.

Neaizmirsties par to, cik daudz Jūsu rīcībā ir vietas

Pat tādā gadījumā, ja Jums ir liela ģimene, taču ir maz vietas, nebūtu vērts iegādāties pārāk liela izmēra ēdamistabas komplektu. Protams, ka optimālais risinājums būtu ovāls vai apaļš galds, jo ap šādas formas galdiem ir iespējams piesēdināt daudz vairāk cilvēku. Tai pat laikā, neliela izmēra galdiņš milzīgā ēdamistabā izskatīsies, visnotaļ, dīvaini – tādā gadījumā, daudz lietderīgāk būtu izvēlēties citu telpu, vai arī vienkārši iegādāties lielāka izmēra ēdamistabas komplektu.

Pārbaudiet kvalitāti un drošumu

Ja Jums ir iespējams reāli izmēģināt Jūsu interesējošo mēbeli, tad tā arī dariet – nebaidieties apsēsties un pat nedaudz pagrozīties krēslos. Pārbaudiet, vai stabilas ir galda kājas – tas ir īpaši aktuāli galdiem ar stikla virsmu, jo parasti šāda veida mēbeles neatšķiras ar savu izturību. Ja Jums nav iespējams pārbaudīt mēbeles uz izturību, tad šajā gadījumā lieti noderēs internetā atrodamās atsauksmes.

TOP piedāvājumi: Virtuves krēsli

Saliekamais krēsls Patio, melns cena un informācija | Saliekamais krēsls Patio, melns | 220.lv LABĀKA CENA
€ 1549 4.8/5 5st. 29min. Izņemiet rīt
Uz grozu
LABĀKA CENA
Krēsls Nora, mākslīga āda, brūns cena un informācija | Krēsls Nora, mākslīga āda, brūns | 220.lv 0 € 4 € ATLAIDE NO 59 €
€ 14200 5st. 28min.
Uz grozu
4 € ATLAIDE NO 59 €
2-vu krēslu komplekts K333, pelēks/melns cena un informācija | 2-vu krēslu komplekts K333, pelēks/melns | 220.lv 0 € 4 € ATLAIDE NO 59 €
€ 11400 5st. 28min.
Uz grozu
4 € ATLAIDE NO 59 €
2-krēslu komplekts MC Akcent Pia, tumši pelēks cena un informācija | 2-krēslu komplekts MC Akcent Pia, tumši pelēks | 220.lv 0 € 4 € ATLAIDE NO 59 €
€ 19900 5st. 28min.
Uz grozu
4 € ATLAIDE NO 59 €
Parādīt vairāk

Parūpējieties, lai ēdamistabas komplekts būtu saskaņots ar pārējām mēbelēm

Lai Jūsu ēdamistabas komplekts izskatītos ideāli, tam ir jābūt saskaņotam ar pārējām mēbelēm. Iegādāties jaunu mēbeli ir pavisam vienkārši – visu var atrast 220.lv. Ja reiz Jūs cenšaties pieskaņot mēbeli, kas jau atrodas telpā, tad īpašu uzmanību pievērsiet krāsai, materiālam un rakstiem. Noteiktas lietas atsevišķi var izskatīties ļoti skaisti, taču, lai panāktu ideālu kopainu, tām obligāti būtu saskaņotām.

Ja nevarat atrast Jums vajadzīgo lietu, nevajag steigties

Nespējat atrast neko sev tīkamu? Tādā gadījumā nevajadzētu raizēties pirms laika – pirmkārt, regulāri pārbaudiet jaunumus, kā arī konsultējieties ar paziņām. Ja arī tas nekādi nelīdz – tad iegādājieties atsevišķi gan galdu, gan arī krēslus. Starp citu, Jūs to arī varat izdarīt internetā. Jo reizēm šķiet, ka kādam vienkārši nav piemērots galds, citam – nepatīk krēsli. Tādējādi, Jums vienmēr ir iespēja pastāvīgi izvēlēties ideālo variantu.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?