Noderīgi padomi

Kā izvēlēties kancelejas preces?

08 08 2017

Nepielūdzami tuvojoties mācību gadam visiem vecākiem un vecāko klašu skolēniem bieži rodas gana daudz rūpju pienācīgi sagatavojoties skolai. Ja burtnīcu vai papīra pirkšana ir daudzmaz ierasts rituāls, tad izvēlēties piemērotākās kancelejas preces var kļūt par gana lielu izaicinājumu – jau tagad no veikalos esošajām izvēles iespējām žilbst acis. Šajā rakstā atklāsim, kā nenomaldīties preču bagātībā un nopirkt labākās, jūsu vajadzībām atbilstošākās preces.

Rakstāmrīki – pirmais solis izglītības virzienā

Vēl neviens skolēns nav izticis bez savā skolas dzīvē galvenā instrumenta – rakstāmrīka. Mazākajiem skolēniem ir ļoti būtiski izvēlēties iecienītāko pildspalvu, jo pirmajos mācību gados izveidojas galvenās rakstīšanas iemaņas, kas bieži pavada visu atlikušo dzīvi. Šī iemesla dēļ ir vērts padomāt par lielākām investīcijām kvalitatīvā, vienmērīgi rakstošā un rokai ērtā rakstāmrīkā. Tāpat 220.lv eksperti rosina neaizmirst par vēl vienu būtisku lietu – lodīšu pildspalvām un pildspalvām, kas piemērotas gan labročiem, gan kreiļiem. Visbiežāk rakstāmrīki ir izveidoti tā, lai tie būtu piemēroti gan vienam, gan otram, taču dzīvē pastāv likums, kas apgalvo, ka, ja prece ir piemērota visiem, tad tā nebūs līdz galam ērta personiski ikvienam. Tādēļ šī iemesla dēļ piedāvājam jums apsvērt domu par labročiem vai kreiļiem piemērota rakstāmrīka izvēli.

Cits būtisks rakstāmrīku aspekts, tas ir, pildspalvas biezums un tinte. Pildspalva ar smailu un nepārāk biezu galu ir piemērota tiem, kuri raksta precīzi, un kuriem patīk rakstīt smalki, taču biezākas pildspalvas raksta biezāk, patērē vairāk tintes un vairāk nosedz rokraksta negludumus.

Marķieri

Protams, vēl ir cits rakstāmrīku veids – marķieri, kas paredzēti rakstīšanai uz baltas tāfeles. Šī preču kategorija aktuālāka ir skolotājiem un pasniedzējiem, jo tieši viņi visbiežāk savas domas un interpretācijas izsaka, izmantojot šo rakstāmrīku. Runājot par marķieru izvēli, būtiski ir atcerēties to, ka dažiem lētākiem modeļiem ir spēcīgāka specifiskā smarža, kas ne visiem ir patīkama. Cita svarīga īpašība – marķiera pēdu atstāšana uz tāfeles. Iespējams ne reizi vien esat redzējuši atlikušas un nenotīrītas atzīmes uz tāfeles, kas izskatās neestētiski. Uzsveram to, ka lētākus marķierus ir grūtāk notīrīt.

Zīmēšanas rīki

Sākumskolas klašu skolnieki nevar iztēloties savu ikdienu bez dažādu krāsu zīmuļiem un flomāsteriem. Tos izvēloties ir vērts pievērst uzmanību tam, cik viegli tie ir nomazgājami, jo kā zināms, mazie mēdz zīmēt ne tikai uz lapas, bet arī uz sevis vai apkārtējiem priekšmetiem. Flomāsteru un zīmuļu cenas visbiežāk ir atkarīgas no to krāsu daudzuma un kvalitātes. Ticams, ka dārgāku ražotāju zīmuļi vai flomāsteri kalpos un ar savu krāsu košumu priecēs ilgāk. Izvēloties vienkāršus zīmuļus ir svarīgi pievērst uzmanību to kvalitātes marķējumam un tam, vai apakšā ir praktiska dzēšgumija.

Tehnoloģiju un mākslas nodarbībās nevar iztikt arī bez otiņām. Runājot par tām ir būtiski akcentēt to, ka dažas no tām ir paredzētas parastiem mākslas darbiem un orientētas uz mazākiem bērniem, citas ir paredzētas profesionāļiem un izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem. Tās ir dārgākas, un tās ir iecienījuši profesionāli gleznotāji, kā arī tie, kuri mācās profesionāli gleznot. Protams, cena ir atkarīga arī no iepakojumā esošo otiņu daudzuma un biezuma.

Taču otiņas nebūtu nepieciešamas, ja ar tām nebūtu ko ziest. Tādēļ jums visticamāk vajadzēs arī akvareļkrāsas vai krāsas. Šajā preču kategorijā cenas ir atkarīgas no krāsu daudzuma un krāsu, guašas vai akvareļu kvalitātes. Vienmēr ir vērts apsvērt to, vai jūsu atvase savu krāsu komplektu izmantos tikai retu reizi, vai viņa(viņš) ir ļoti ieinteresēts gleznošanā un tā nolemt, kādu naudas summu variet atvēlēt šim pirkumam.  

Kalkulators ir nepieciešams visiem

Laikam skrienot, matemātikas apgūšana ir mainījusies. Ir mainījušies arī agrāk pirmajās klasēs apgūstamies matemātikas pamataspekti – rēķināšana pastāvīgi, galvā vai burtnīcā. Tās vietā sāk izmantot kalkulatorus. Kā jebkuru citu preču arī kalkulatoru, izvēle 220.lv veikalā ir īpaši plaša, turklāt, šeit pastāvīgi noris akcijas un izpārdošanas. Pirmajās ģimnāzijas klasēs pilnībā pietiks ar vienkāršu kalkulatoru par dažiem eiro, taču var apsvērt domu arī par pilna skolas kalkulatora pirkšanu uzreiz, jo tas kalpos arī vecākās klasēs, tam būs papildus funkcijas, kas reizi no reizes ļoti atvieglos skolas dzīvi. Taisnība, tādā gadījumā vajadzētu meklēt kalkulatoru bez atmiņas, jo tikai tādus var izmantot valsts mēroga eksāmenā. Vienmēr tiek ieteikts meklēt modeli, kas tiek barots ne tikai ar baterijām, bet arī ar saules enerģiju. Tādā gadījumā, iespējams, praktiski aizmirst par kalkulatora uzlādēšanas problēmām – tas vienmēr būs uzlādēts un gatavs darbam. Mūsu interneta veikalā kalkulatorus vienmēr iegādāsieties lētāk.

Mapes un kabatiņas

Iespējams, visi vecāki un skolotāji tiecas pēc tā, lai viņu bērni vai audzēkņi būtu kārtīgi un secīgi uzkrātu visu skolā sniegto informāciju. Šī mērķa sasniegšanai vislabāk ir visus darbus, kontroldarbus un sasniegumu apkopt mapēs. Tās izvēlēties nav sarežģīti. To izvēli visbiežāk nosaka pēc tajos ievietojamo dokumentu apmēra un tipa. Cits svarīgs mapju papildinājums – kabatiņas. Vienkāršākās kvalitātes kabatiņas mēdz būt plānākas un atbilstoši nepasargā dokumentus no saburzīšanās vai sasmērēšanās, un bieži caur tām nav labi redzams teksts vai uz papīra izdrukātie zīmējumi. Tādēļ ir laba doma izvēlēties labākas kvalitātes, biezākas, matētas kabatiņas – tās kalpos nesalīdzināmi ilgāk un būs daudz patīkamākas acīm un rokām.

Interneta veikalā 220.lv bez jau apspriestajām precēm vienmēr atradīsiet arī dažādas citas kancelejas preces – mapes, kastītes, zīmuļu asināmos, kalendārus, līmes, grāmatzīmes, korektorus, krītiņus, lineālus, modeļus un plastilīnu, penāļus, rakstāmrīkus, cirkuļus, caurumotājus, dzēšgumijas un vēl daudz ko citu. Šeit tiek piemērotas atlaides ar atlaides kodiem un ir pieejamas arī pircēju atsauksmes, tādēļ iegādāties preces 220.lv rekomendējam daudzu iemeslu dēļ: zemas cenas, lieliska apkalpošana, laba piegāde un komforts.

TOP piedāvājumi: Kancelejas preces

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?