Noderīgi padomi

Kā izvēlēties sildītāju?

26 08 2013

Elektriskie sildītāji ir vienkāršs un ātrs apkures veids. Tie var atrasties vienā telpā vai var būt izvietoti pa visu māju.

Sildītāju veidi:

Konvektori – grīdas un sienas. Sildītāji izdala siltumu, pateicoties dabiskajai konvekcijai, kad sasilušais gaiss paceļas uz augšu.
Eļļas radiatori – izdala siltumu, pateicoties eļļas uzsildītajai metāla virsmai un izplata siltumu, vērstu visos virzienos.
Siltuma ventilatori – sastāv no ventilatora un sildelementa.

TOP piedāvājumsVar izvēlēties spirāles sildītāju vai keramikas siltuma ventilatoru.
Spirāles sildītāji – tiek izgatavoti no tievas nihroma stieples, kas tiek uztīta uz noteikta diametra stieņa, veidojot spirāli.
Keramikas siltuma ventilators sastāv no daudzām sīkām šūnām, caur kurām tiek pūsts sildāmais gaiss. Pateicoties lielajai virsmas platībai, keramikas sildītājam ir zema darba temperatūra, parasti, ne vairāk par 100°С, un tas ir pats videi draudzīgākais un drošākais.

Infrasarkanie kvarca izstarotāji – sildelements – kvarca lampa garas caurules veidā, kas aizsargāta ar metāla korpusu. Infrasarkanais kvarca izstarotājs atšķirībā no citām ierīcēm silda nevis gaisu, bet konkrētu virsmu vai priekšmetu, uz kuru vērsts lampas stars.

Kas vēl var noderēt, iegādājoties sildītāju? Termometri

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?