Noderīgi padomi

Idejas meitenes istabas iekārtošanai

4/5
15 01 2020

Visi vecāki vēlas, lai viņu bērni dzīvotu pēc iespējas jaukākajās istabās – galu galā, atvasītēm tur būs jāpavada diezgan daudz sava bērnības laika. Mēs vienmēr cenšamies, lai bērnistabas interjers meitenei būtu vienreizējs un, protams, iepriecinātu jauno dāmu. Bērnu istabas iekārtošana ir aizraujošs un interesants laika pavadīšanas variants. Ja Jums trūkst ideju vai meklējat labāko variantu, Jums noteikti vajadzētu izmēģināt kādu no šiem populārajiem risinājumiem.

Istaba meitenei - mazās princeses karaliste

Nav nepareizi apgalvot, ka gandrīz visas mazas princeses dievina princešu pasauli un sapņo tur dzīvot – tieši šāda ideja varētu kļūt par meitenes istabas interjera pamatu. Mēbeles, kas dekorētas ar princeses rotājumiem, spīdumi, zvaigžņoti griesti, siena, kas rotāta ar iespaidīgu pili un citas līdzīgas detaļas palīdzēs šo interjera ideju īstenot un nodrošināt, lai meitene justos tā, it kā atrastos īstajā pilī.

princeses istaba meitenem

Šāda interjera izveidošana neprasa daudz Jūsu laika – daudzas mēbeļu detaļas jau no paša sākuma tiek izrotātas tieši ar šo tematiku, un sienu uzlīmes kalpos kā interjera uzlīmes.

Rozā nokrāsu impērija

Ja ne princešu pasaule, tad daudzas meitenes patiesi aizraus sapņainas un romantiskas nokrāsas, kurām vajadzētu dominēt atvasīšu istabā. Burvīgi galdi, plaukti, dīvāni...

rozie toni meiteneu istabai

Sarkanus un rozā akcentus var izmantot, lai dekorētu gandrīz jebkuras meitenes istabas mēbeles, bet labāk nepārspīlējiet un saglabājiet līdzsvaru – gaumīgi mēbelētai telpai nevajadzētu traucēt mazuļu labsajūtai.

Mierīguma un komforta oāze

Lai interjers patiešām patiktu meitenei, ne vienmēr ir jāizmanto spilgtākās krāsas un spīdumi – viņu vienlīdz var aizraut arī mājīgas un sapņainas detaļas. Mīksti spilveni, shaggy tipa paklāji, gultas – mājiņas un pasteļkrāsas padarīs bērna istabu ļoti ērtu, kurā patiešām būs patīkami pavadīt savu brīvo laiku.

klusa oaze meitenu istaba

Ja ir iespējams, izveidojiet istabā arī slepeno stūrīti, kurā Jūsu mazulis varēs paslēpties un dalīties savos noslēpumos ar labākajiem draugiem. Šī interjera priekšrocība ir tā daudzpusība: pat tad, kad Jūsu atvasīte kļūs par pusaudzi, Jums nebūs jādomā par lielām izmaiņām istabas interjerā.

Iecienītāko varoņu pasaule

Ļoti iespējams, ka Jūsu meitai ir vairāk nekā viens mīļākais varonis – uzziniet, kas viņai visvairāk patīk, tas ļaus daudz vieglāk noskaidrot idejas telpas iekārtošanai. Ja neatrodat mēbeles, kas jau ir izrotātas ar šiem varoņiem, apskatiet gultas veļas komplektus: tos ļoti bieži rotā bērnu iemīļoto varoņu attēli.

Tiesa, Jūs varat paskatīties uz to arī no citas puses: piemēram, ja bērnam patīk lelles, istabā noteikti ir jāatrodas to mājai, ja Jūsu mājās aug jauns pavāre, ir lietderīgi atstāt pietiekami daudz vietas lielākai rotaļlietu virtuvītei. Pārliecinieties, ka Jūsu meitenes istabas interjera idejas ir ne tikai burvīgas, bet arī praktiskas – jo vairāk aktivitāšu viņai tiks nodrošinātas, jo patīkamāks būs šeit pavadītais laiks. 

Ziedu kompozīcija

Šī ir vēl viena viegli īstenojama un ļoti daudzpusīga ideja – galu galā, ir praktiski neiespējami atrast sievieti, kurai nepatīk ziedi. To fragmentus ļoti bieži izmanto mēbeļu dekorēšanā, ka arī ar ziedu attēliem var dekorēt istabas sienas.

ziedu motivi meitenu istaba

Labi ir arī tas, ka ziedi ir dažādās krāsās: tas nozīmē, ka būs viegli parūpēties par to, lai tie atbilstu meitenes istabas mēbeļu komplektam un visiem pārējiem dekoru elementiem.

Mīļu mājdzīvnieku pasaule

Daudzas meitenes vienkārši dievina mājdzīvniekus – ja Jūs vēl neesat uzdāvinājuši savai atvasītei mājdzīvnieku, kompensējiet to, izdekorējot bērna istabu ar mājdzīvnieku tematikas dekoriem un interjera detaļām.

milie majdzievnieki meitenu istaba

Mīļu mājdzīvnieku attēli var izrotāt arī gultasveļu un pat pārvērsties par ļoti ekskluzīva izskata krēsliem-maisiem - rotaļu lācīšiem vai kaķiem, tāpēc izdarot nelielas piepūles, Jūs varēsiet izveidot ārkārtīgi unikālu un daudzsološu interjeru. Neaizmirstiet arī plīša rotaļlietas – tās arī uzlabos šo iespaidu. Bērnu istabas dizains izskatīsies neatkārtojami.

Šīs ir – tikai dažas interjera dizaina idejas, kas meitenēm patīk vislabāk, bet Jūs noteikti atradīsiet daudz ko citu. Ja Jums trūkst iedvesmas, apskatiet meiteņu mēbeles: ļoti iespējams, ka to rotājumi un košās krāsas palīdzēs attīstīt ļoti oriģinālas idejas, kas vēl nav redzētas nekur citur.

Pircējiem patika šis ieraksts

4/5
1 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?