Noderīgi padomi

Idejas zēnu istabas iekārtošanai

5/5
16 01 2020

Zēna istabas iekārtošana var būt diezgan sarežģīta – galu galā, Jums būs nepieciešams vairāk nekā tikai ērts izkārtojums, bet būs jāpadomā arī par dizainu, kas patiks Jūsu atvasītei. Šajā gadījumā ar spilgtām un krāsainām detaļām vien var nepietikt: ja vēlaties atstāt lielāku iespaidu uz savu bērnu, noteikti būs jāpiemeklē lieliskas un oriģinālas zēnu istabas idejas. Mēs piedāvājam apsvērt vairākas unikālas iespējas, kuras visvairāk aizraus jaunus kungus.

Mīlētāko varoņu templis

Droši vien, gandrīz katram mazulim ir vismaz daži varoņi, kurus viņš visvairāk dievina – tieši to attēli varētu izrotāt zēna istabas interjeru. Sīkāk apskatot bērnu mēbeļu sortimentu, Jūs pamanīsiet, ka daudzas no tām rotā slavenākie varoņi, tāpēc Jūs diezgan viegli varēsiet realizēt šo ideju. Šajā gadījumā vissvarīgākais ir noskaidrot, kurš varonis aizrauj mazuli visvairāk un pārliecināties, ka šī simpātija nepazūdīs tuvākajā laikā.

Zilo nokrāsu valstība

Ja meitenes parasti apbrīno rozā nokrāsas, maziem nerātņiem visbiežāk patīk zila krāsa, ko var viegli pielietot interjerā. Gan zēna istabas mēbeles, gan gultas veļas komplekts vai citi akcenti var būt zilā krāsā – vēl labāk, ja Jūs mēģināsiet saskaņot vairākus no tiem.

zilas nokrasas zena istaba

Šīs zēnu istabas idejas lielākā priekšrocība ir tā, ka pat tad, kad bērns kļūst vecāks, Jums uzreiz nav jādomā par bērna istabas izmaiņām. Tiesa, Jūsu zēna iecienītākā istabas krāsa var būt pavisam savādāka, tāpēc, ja Jums ir iespēja, vispirms saskaņojiet to ar savu atvasīti.

Sacensību trase

Grūti atrast mazu zēnu, kurš nesapņotu kļūt par sacīkšu sportistu – šo sapni var atspoguļot arī istabas stilā. Protams, vispirms ir jāpārliecinās, vai mazajam sacīkšu meistaram ir pietiekami daudz spēļu, tomēr Jūs būsiet pārsteigti, kad atradīsiet automašīnai līdzīgu gultu vai slavenās Formula-1 automašīnas attēlu uz dīvāna.

autogulta zenu istaba

Transportlīdzekļu attēli var rotāt arī zēna istabas tapetes – jo vairāk izmantosiet šādus elementus, jo unikālāks būs gala rezultāts.

Sporta oāze

Zēniem, kuriem patīk aktīva atpūta, sports vai slavenie sportisti, vajadzētu patikt zēna istabas interjers, kas būs balstīts uz šīs tematikas. Šo ideju visvieglāk īstenos basketbola entuziastiem, tomēr unikālu interjeru var izveidot arī citu sporta veidu cienītājiem.

sporta detalas un speles zena istabai

Vēl labāk, ja interjerā tiks iekļauti sportam raksturīgi atribūti, piemēram, boksa bumbieri, basketbola statīvi vai nelielas futbola bumbiņas. Šāds istabas interjers iedvesmos Jūsu atvasīti sasniegt vēl iespaidīgākus rezultātus.

Bezgalīgu spēļu pasaule

Jūs varat pārvērst zēnu istabu par bezgalīgu rotaļu laukumu, kurā pat aktīvākajiem bērniem nekad netrūks prieka. Pārliecinieties, ka neaizmirstamām sacīkstēm netrūkst automašīnu, vienlaikus parūpējoties arī par draugiem – lai visiem ir pietiekami daudz ieroču, un neaizmirstiet arī par radošumu, izmantojot izglītojošus klucīšus. Bet nebrīnāties, atklājot, ka laika gaitā zēnam šo rotaļlietu vietā būs nepieciešama spēļu konsole vai VR brilles – tiem atvasītes savā istabā noteikti atradīs vietu.

bezgaligu spelu pasaule zena istaba

Ja Jūs nolemjat izmantot šo variantu, vislabāk ir izmantot saprātīgi neitrālas mēbeles, un tad sienas var dekorēt ar īpašām uzlīmēm – šāds zēnu istabas interjers gadiem ilgi neprasīs lielas izmaiņas.

Šīs ir - tikai dažas no zēna istabas interjera idejām, taču noskaidrojiet savas atvasītes viedokli un izmantojiet savu iztēli, un Jūs noteikti izdomāsiet daudz vairāk unikālu variantu. Ir vērts tūvāk aplūkot arī bērniem piemēroto mēbeļu un interjera elementu sortimentu: iespējams, ka šie produkti iedvesmos Jūs jaunām idejām.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
3 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?