Noderīgi padomi

Interjera tendences 2020. gadā

3.7/5
12 12 2019

Jaunais gads ienes jaunas izmaiņas ne tikai mūsu ikdienas dzīvē, bet arī mūsu māju interjerā. Plānojot šīs izmaiņas, mēs bieži ņemam vērā dominējošās tendences, kuras katru gadu pārsteidz ar jauniem atklājumiem un negaidītiem risinājumiem. Kādas interjera tendences būs vispopulārākās 2020. gadā?

Maigs velūrs un tā alternatīvas

Parasti vismaz daži populāri risinājumi vēl gadiem ilgi paliek modē, un šoreiz tas notika ar 2019. gadā bieži pieminētajiem audumiem, kas ir līdzīgi velūram.

Mīksto velūru var arī aizstāt ar samtu vai citiem līdzīgiem audumiem, kuriem ir mīksta, pūkaina virsma. Šādas mēbeles var saskaņot arī ar mīkstām rišām un dekoratīvām pogām, kas noteikti būs populāras arī šogad.

velura mebeles majas interjeravelura interjera tendencesmikstas mebeles no velura

Audumi rozā un dzeltenos toņos

Izvēloties mēbeļu toņus, 2020. gadā tiek ieteikts neizvairīties no interesantākām krāsām, bet tajā pašā laikā neizmantot spilgtākos krāsu toņus. Nekļūdīsieties, ja savā interjerā iekļausiet dedzinātu ķieģeļu toni, kas pazīstams arī kā sarkanoranžs (vai vienkārši “terakota”), izmēģiniet sinepju dzelteno krāsu vai izmantojiet kādu gaiši rozā krāsu.

Tiem, kas vēlas kādas tumšākas detaļas, ieteicams izvēlēties tumši zaļas mēbeles - tās arī šogad būs modē.

roza un dzeltenas krasas mebeles majairoza sofa viesistabas interjerainterjers-roza un dzeltenas mebeles

Metāla un stikla mijiedarbība

Metāls un stikls 2020. gada interjerā tiks izmantoti gan kopā, gan atsevišķi. Šīs mijiedarbības vietā (un varbūt kopā ar to) mēs redzēsim arī tumšu koku, kuru droši var saukt par mūžīgu klasiku. Kopā ar šo apdari dominēs melnā, bronzas, vara un zelta krāsas: tās palīdzēs radīt elegantu, bet mājīgu vidi.

Īpaši oriģināla tendence 2020. gadā ir melnas mēbeļu kājas, kas dekorētas ar zelta detaļām, no kurām lielākā daļa atgādina zelta gredzenu. Modē būs arī skandināvu stila smalkās mēbeļu kājas ar metālisku apdari no vara vai bronzas.

metala un stikla mijiedarbiba mebelesmtals un stikls mebelesmetala un stikla detalas mebeles

Neparastas mēbeļu detaļas

Iepriekšminētās krāsu un materiālu kombinācijas tiks atklātas ne tikai mēbeļu kājās, bet arī citos konstrukciju elementos.

Stikla un metāla izmantošana centīsies radīt apkārtējās vides atspulgus, kas interjeram piešķirs mājīguma un plašuma iespaidu.

ekskluzivas mebelu detalasmajas rotajumi no metalastikla un metala izgatavosana majas apstaklos

Glamūra un industriālie interjeri skandināvu stilā

Grūti pateikt, kurš interjera stils būs vispopulārākais 2020. gadā. Lai arī joprojām varam redzēt Skandināvijas dizaina detaļas (gaišas krāsas, smalkas formas), tām tiks pievienoti elementi, kas nav raksturīgi šim interjeram. Spīdīgas detaļas un samta audumi piešķirs krāšņu izskatu, bet tumšāka metāla apdare nedaudz vairāk atbildīs rūpnieciskajam (bēniņu jeb “loft”) stilam.

Samta dīvāns ar smalkām kājām, metāliski melni pusdienu krēsli, kas rotāti ar zelta detaļām, un masīvs pusdienu galds ar metāliski melnām kājām ... Ļoti iespējams, ka šogad šāda mēbeļu kombinācija telpās būs redzama ļoti bieži. Šādu kombināciju arvien vairāk dēvē par vienkāršoto Lielā Getsbija („Great Gatsby“) stilu, kurā netrūkst ne harizmas, ne vieglprātības.

glamurs un industrialais stils majasinterjers loft stilamajas dekors ar industrialu dekoru

Iekļaujot šīs interjera tendences savās mājās, jūs virzīsieties uz priekšu ar vismodernākajām un populārākajām idejām 2020. gadā. Inovāciju šogad tiešām netrūks - iespējams, tās iedvesmos jauniem atklājumiem!

Pircējiem patika šis ieraksts

3.7/5
3 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?