Noderīgi padomi

Izvēlamies ziemas apavus: 5 padomi

5/5
22 12 2017

Šogad ziema iestājās diezgan negaidīti – sniegs uzkrita jau novembra pirmajos datumos. Tas ir grūts periods, kam jāsagatavojas iepriekš. Ja Jūs neesat sagatavojies un palicis bez apaviem, nepārdzīvojiet – izvēle ir liela, Jūs atradīsiet sev piemērotu variantu. Ziemas apavi ir diezgan dārgi, ja tie ir kvalitatīvi. Nekvalitatīva prece, kas maksā 10-20 eiro, tik tikko nokalpos vienu sezonu, bet arī tad labākajā gadījumā. Tāpēc nepažēlojiet 50 eiro labiem apaviem.

Kā izvēlēties piemērotus ziemas apavus?

Tālāk mēs sniegsim dažus saprātīgus padomus.

 1. Ūdensnecaurlaidīgi apavi. Latvijā ziemas mēdz būt ne tikai aukstas, bet arī slapjas. Tāpēc Jūsu ziemas apaviem jābūt ūdensnecaurlaidīgiem. Jūs esat sajūsmā par zamšādas apaviem? Nesteidzieties tos pirkt, ja Jums nav neviena pāra ziemas apavu. Zamšādas apavi būs tieši laikā sausa sniega un stipra sala gadījumā. Ja temperatūra variē no -1 līdz +5, ir vajadzīgi ūdensnecaurlaidīgi apavi
 2. Stulma augstums. Ļoti svarīgi ir izvēlēties atbilstošu augstumu. Ja Jūs dzīvojat ārpus pilsētas, tad vēlami ir ziemas apavi ar augstu stulmu. Sievietes izvēlētos zābakus līdz celim, jo, iespējams, ļoti bieži nāksies brist pa sniegu. Pilsētā situācija ir nedaudz citāda, jo šeit sniegu tīra un tā nav vairāk kā līdz potītei, tāpēc var izvēlēties apavus ar zemu stulmu.
 3. Apavu uzvilkšana. Ziemā apavu auklas nav praktisks risinājums, jo tās samirkst, sasalst. Slēdzējs – laba lieta, taču kvalitatīviem apaviem. Visideālākais variants – apavi, kuros kājas vienkārši ieliek. Tad var neuztraukties par dziļu sniegu un par problēmām, kas var rasties, kad sniegs nonāk apavos caur auklām.
 4. Apavu izmērs. Ziemas apaviem jābūt vismaz par vienu izmēru lielākiem. Kāpēc? Tāpēc, ka pretējā gadījumā Jūs nevarēsiet ievilkt zābakos vilnas zeķes. Un tā jau ir problēma. Tādējādi, ja Jums ir 42.izmērs, droši meklējiet 43. vai pat 44. izmēra apavus. Tad nebūs problēmu ar zeķēm.
 5. Preču zīmes. Mēs piedāvājam visu izvērtēt ar skaidru prātu un atbilstoši ērtībām, nevis dzīties pēc preču zīmēm. Nav gluži obligāti, ka dārgi zābaki no firmas veikala sildīs kājas. Varbūt vajadzētu pameklēt zābakus ne tikai firmas veikalos, bet arī internetā?..

  Un padoms nākotnei. Apavus ieteicams pirkt sezonas beigās. Tad cenas krītas, parādās vairāk pēdējo pāru, no kuriem tirdzniecības pārstāvji cenšas pēc iespējas ātrāk atbrīvoties. Tā ir reāla iespēja iegādāties skaistus ziemas zābakus par pievilcīgu cenu.

  TOP piedāvājums

  Pircējiem patika šis ieraksts

  5/5
  1 Klientu vērtējumi

  Kā jūs novērtējat šo ierakstu?